رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه با ایلان ماسک از طریق ویدئو کنفرانس گفت‌وگو کرد

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 1 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 4%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

- خبرگزاری آناتولی

رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه با ایلان ماسک، بنیانگذار تسلا و اسپیس‌اکس، از طریق ویدئو کنفرانس گفت‌وگو کرد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

دیدار وزیر خارجه ترکیه با چهار همتای آفریقایی خود در استانبولدیدار وزیر خارجه ترکیه با چهار همتای آفریقایی خود در استانبول وزیر امور خارجه ترکیه با همتایان خود از کشورهای موریتانی، جمهوری آفریقای مرکزی، سیرالئون و سومالی در استانبول دیدار و گفت‌وگو کرد.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

دیدار وزیر خارجه ترکیه با بازرگانان ترک در دبیدیدار وزیر خارجه ترکیه با بازرگانان ترک در دبی مولود چاووش‌اوغلو، وزیر امور خارجه ترکیه که طی سفر رسمی در امارات متحده عربی حضور دارد با اعضای هیئت مدیره شورای کار ترک دبی دیدار و ‌گتف‌وگو کرد.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

دیدار وزرای خارجه ترکیه و امارات در ابوظبیدیدار وزرای خارجه ترکیه و امارات در ابوظبی مولود چاووش‌اوغلو، وزیر امور خارجه ترکیه که به منظور انجام چند دیدار رسمی در ابوظبی به سر می‌برد، با شیخ عبدالله بن زاید آل نهیان، همتای اماراتی خود دیدار و گفت‌وگو کرد.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

لیر ترکیه به کف جدیدی سقوط کردلیر ترکیه به کف جدیدی سقوط کرد *ارزش لیر روز پنج شنبه در پی کاهش نرخ بهره بانک مرکزی ترکیه همسو با برنامه اقتصادی رییس جمهور این کشور، حداکثر ۵.۶ درصد ریزش کرد *نرخ برابری لیر در برابر دلار آمریکا پس از این اقدام به رکورد پایین ۱۵.۶۸۹ لیر سقوط کرد ترکیه به مشکل اقتصادی برخورده و ارزش لیر درحال سقوطه امروز اردوغان حداقل دستمزدهارو پنج برابر کرده و کلا مالیات بر درامد و حقوق رو حذف کرد تا حداقل فشار به مردم وارد بشه حالا مقایسه کنید با اخاذی های رژیم ایران از مردم تو بحران اقتصادی که خرخره مردمو گرفته و ول نمیکنه اردوغان مثل ج ا دست تو جیب مردم نکرد و خرخره مردمو نگرفته و هزینه تصمیماتشو از جیب مردمش در نمیاره بگو حداقل حقوقهارو پنج برابر کرده ما ده ساله حداقل حقوقها پنج برابر نشده
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

توافق آذربایجان و ارمنستان در مورد بازسازی خطوط ریلی بین دو کشورنخست وزیر ارمنستان از توافق با رئیس جمهور آذربایجان در مورد بازسازی خطوط ریلی بین دو کشور خبر داد. - خبرگزاری آناتولی خیلی جالبه عملکردهای امروز حکومت ازربایجان!... آزربایجان اینهمه شهید داده سرمایه مالی و جانی کلان گذاشته ارمنیهای فراری و مهاجر و تروریست و بی هویت در سرزمینهای اشغالی آزربایجان به رفاه و اسایش برسند و بر ملتهای تورک مسلط شوند؟!!!...
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

۴۲ نفر از اخلالگران ارزی دستگیر شدندرئیس پلیس تهران بزرگ با اشاره به دستگیری ۳۱۰ سارق، مالخر، زورگیر و محکوم فراری در طرح کاشف ۶ از دستگیری ۴۲ نفر از اخلالگران ارزی خبر داد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »