رتبه‌بندی معلمان؛ طرحی که ناکام ماند

29/04/1398 07:56:00 ق.ظ

رتبه‌بندی معلمان؛ طرحی که ناکام ماند

اجرای طرح رتبه‌بندی معلمان از ابتدای دهه ۹۰ تا امروز به تعویق افتاده است؛ امسال باز هم وعده داده‌اند این طرح مهرماه اجرا خواهد شد؛ اما چگونه با یک پنجمِ بودجه مورد نیاز، قرار است طرح را اجرایی کنند؟! یا اجرای طرح معوق شد.

اولین، بار موضوع رتبه‌بندی معلمان در دولت دهم و به دنبال تصویب سند تحول بنیادین مطرح شد. بر این اساس، آموزش و پرورش آئین‌نامه‌‌ای تهیه کرد که در آن با توجه به شرایطی که معلمان احراز می‌کردند آنان را به چهار رتبه تقسیم کرد و قرار شد حقوق معلمان به پایه‌‌ی ۸۰ درصد اعضای هیئت علمی دانشگاه برسد. این طرح پیشنهادی برای تصویب به مجلس و شورای عالی انقلاب فرهنگی فرستاده شد اما به دلیل ابهاماتی رد شد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری كار ایران (ایلنا) ILNA »

تحولات ایران؛ سازمان ملل: سرکوب معترضان ایرانی می‌تواند مصداق جنایت علیه بشریت باشد

آخرین اخبار و گزارش‌ها از رویدادهای ایران در روز دوشنبه ۲۰مارس (۲۹ اسفند) را می‌توانید در این صفحه دنبال کنید. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

اگر هم اجرا بشه بر اساس میزان التزام به ولی وقیح و تعداد راهپیمایی که شرکت کرده و .... رتبه بندی میشن در پاکستان و سودان تدریس کشفیات داروین جُرم محسوب میشه حاکمان مذهبی از معلمان آزاده می ترسند

شکست طرح استیضاح ترامپ در مجلس نمایندگان آمریکاشکست طرح استیضاح ترامپ در مجلس نمایندگان آمریکا مجلس نمایندگان آمریکا به اتفاق آراء علیه قطعنامه استیضاح دونالد ترامپ رای داد. این قطعنامه را کسانی مطرح کردند که روی انتقادهای وارد شده به ترامپ درباره حملات به چهار تن از زنان کنگره حساب باز کرده بودند.

چالش آمریکا در همراه کردن متحدانش در طرح امنیتی خلیج فارسایالات متحده آمریکا در تلاش است تا حمایت متحدان خود را در ابتکاری که هدفش «افزایش مراقبت حمل‌و‌نقل دریایی» در خاورمیانه عنوان شده، به دست

طرح استیضاح ترامپ در کنگره آمریکا بار دیگر شکست خوردال گرین، نماینده دموکرات ایالت تگزاس برای سومین بار تلاش کرد تا طرح استیضاح ترامپ از سوی کنگره اجرایی شود با این حال ۳۲۲ نماینده با این طرح مخالفت کردند و تنها ۹۵ نماینده به آن رای موافق دادند.

سردار اشتری: طرح ناظر یک برای اجرای قانون مبارزه با بی‌حجابی اجرا می‌شودتهران- ایرنا - فرمانده ناجا با اشاره به اینکه براساس قانون بی حجابی جرم محسوب می شود، گفت: بارها اعلام کرده‌ایم، خودرو حریم خصوصی نیست و کشف حجاب در آن، جرم محسوب می شود، بر همین اساس طرح ناظر یک را راه‌اندازی کرده‌ایم که خوشبختانه اثرات مثبتی نیز به همراه داشته است.

'جمع آوری' کودکان کار؛ پاک کردن مسئله و رتوش فقر | DW | 18.07.2019طرح 'ساماندهی کودکان کار و خیابان' که فعالان مدنی و مددکاران آن را رودررویی با قشر 'مظلوم و آسیب دیده' خوانده‌اند، پس از مدتی وقفه‌، باز به جریان افتاده است. معاون بهزیستی کتمان نکرده که هدف طرح، زیباسازی معابر شهری است.