ربیعی: ظریف هراسی آمریکا عجز آنها از دیپلماسی را به نمایش می‌گذارد

11/05/1398 04:46:00 ب.ظ

در پی تحریم وزیر امور خارجه کشورمان از سوی ایالات متحده آمریکا، سخنگوی دولت نوشت: ظریف‌هراسی آمریکا، عجز آنها از دیپلماسی و مذاکره واقعی را به نمایش می گذارد.

در پی تحریم وزیر امور خارجه کشورمان از سوی ایالات متحده آمریکا، سخنگوی دولت نوشت: ظریف‌هراسی آمریکا، عجز آنها از دیپلماسی و مذاکره واقعی را به نمایش می گذارد.

به گزارش ایلنا، علی‌ربیعی در حساب شخصی توئیتر خود نوشت: ظریف‌هراسی آمریکا، عجز آنها از دیپلماسی و مذاکره واقعی را به نمایش می گذارد. هر ایرانی که در هرنقطه از جهان باتکیه بر دانش آکادمیک ومهارت رسانه وگفتاری خود بنیاد تحریم‌ها را درکانون انعقاد آن به پرسش می‌گیرد یک سفیر است، یک ظریف است و یک قاصد صلح و تعامل گسترده ایرانیان با جهان..به گزارش ایسنا، سردار یدالله جوانی معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صبح پنجشنبه در نشست تبیین گفتمان بیانیه گام دوم انقلاب که در تالار فرهنگ تهران برگزار شد، با بیان اینکه «مخاطب اصلی بیانیه گام دوم جوانان هستند»، اظهار کرد: مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب می‌خواهند به جوانان بفرمایند که نسل‌های گذشته در ۴۰ سال قبل مسیر پر فراز و نشیبی را طی و حماسه‌های مختلفی را خلق کردند و گام هایی را برداشتند؛ ایشان با بیانیه گام دوم ترسیمی از وضعیت انقلاب در گذشته و حال دارند و نقشه راهی برای جوانان ترسیم می‌کنند که چگونه راه باقی مانده انقلاب برای تحقق اهداف آن طی شود..به گزارش ایسنا، ‌امیر سرتیپ امیر حاتمی ‌در یادواره شهدای بخش مرکزی نوشهر ‌مازندران که با حضور ‌خانواده معظم شهدا، ایثارگران، استاندار، امام جمعه نوشهر، ‌نمایندگان مجلس و مسئولان استانی و شهرستان برگزار شد، ‌با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دوران انقلاب، دفاع مقدس به ویژه مدافعان حرم اظهار داشت: برگزاری یادواره شهدا به واقع نشانه همدلی، ایمان راسخ‌ و پیوند همه مردم و مسئولان است و ‌به فرموده مقام معظم رهبری (مدظله العالی) امروز زنده نگه داشتن نام و یاد شهداء کمتر از شهادت نیست و همه باید بدانیم که امنیت و آرامش امروز کشور مدیون ایستادگی و رشادت شهداء و صبر و استقامت بی‌بدیل خانواده این عزیزان است..گردشگران از تونل و غارهای ایجاد شده در نتیجه ذوب شدن حجم زیادی از برف های کوه «مرتو» در جنوب شرق ترکیه، استقبال می‌کنند..

اقدام آمریکا با قصد خاموش کردن صدای‌ایران در جهان نشان داد که برخلاف ادعای برخی برنامه‌سازان مدعی داخلی، دستگاه دیپلماسی کشور یک حفره و یک منفذ برای نفوذ امریکا نیست، کاملا و دقیقا برعکس؛ دیپلماسی ما قابلیت نفوذ در جامعه آمریکایی در بالاترین استانداردهای دیپلماسی عمومی را دارد...معاون سیاسی سپاه هچنین با اشاره به نیاز جامعه به اولویت بندی برای پیاده سازی اهداف بیانیه گام دوم، خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری از بسیجی به عنوان نیروی همیشه حاضر در صحنه برای دفاع از انقلاب و مجاهد یاد می‌کند؛ حال این جهاد ممکن است نظامی، اقتصادی، فرهنگی، سیاسی و حتی تبیین و روشنگری باشد..

ادامه مطلب:
خبرگزاری كار ایران (ایلنا) ILNA »
Loading news...
Failed to load news.

۴۲ هزار نفر در معرض خطر سیل در پی تخریب سد کاخوفکا؛ عملیات تخلیه در جریان است

سد و نیروگاه آبی «کاخوفکا» واقع در جنوب اوکراین بامداد روز سه‌شنبه ۶ ژوئن بر اثر انفجاری تخریب و آب پشت سد به مناطق پیرامون آن سرازیر شد. سیل بسیاری از شهرها و روستاهای منطقه خرسون را درنوردیده و زندگی هزاران نفر مختل شده است. ادامه مطلب >>

اگر آمریکایی‌ها دست از پا خطا کنند، منطقه بر سر آنها فرود خواهد آمدمعاون سیاسی سپاه: *چینی‌ها و روس‌ها در تکاپو هستند که ایران چگونه پهپاد آمریکایی را سرنگون کرده است *اگر آمریکایی‌ها دست از پا خطا کنند، منطقه بر سر آنها فرود خواهد آمد *در حوزه اقتصادی جای نگرانی نیست *فرزندان رهبری اجاره نشین هستند و زندگی ساده‌ای دارند اوباش خان آز دو پهپاد شما که آمریکا به قعر آبهای خلیج انداخت هم سخنی میگفتید. اصلا هم در اقتصاد جای نگرانی نیست اگه منم شیکمم سیر بود همینو میگفتم ایران با این ورشکستگی اقتصادی نارضایتی 98 درصدی مردم چطور میخواهد در مقابل امریکا دوام بیاورد؟؟

وزیر دفاع: نیروهای مسلح ‌از ‌دکتر ظریف و دستگاه دیپلماسی حمایت می‌کنند ‌وزیر دفاع در واکنش به ‌تحریم وزیر امور خارجه کشورمان که منادی به حق مظلومیت‌ و گفتمان ملت بزرگ ایران اسلامی است، تاکید کرد: سرمداران‌ آمریکا با این اقدام نشان دادند اهل هیچ منطق و معیاری نیستند. دولت مستقل🤣🤣🤣🤣🤣 مرده گوزید. ارتش کیری جمهوری اسلامی شما دیگه گوز کدوم کونید. دیککککتاتوری امریکا؟؟؟؟جای دیگه ای شعار میدادن مرگ بر دیکتاتور ها!!

استقبال گردشگران از غارهای برفی در ارتفاع 3 هزار متری از سطح دریا

مکالمه نژادپرستانه ریگان و نیکسون؛ نمایندگان آفریقایی «میمون» هستندرونالد ریگان: «با دیدن آنها (نمایندگان کشورهای آفریقایی)، آن میمون‌ها که از آن کشورهای آفریقایی هستند، لعنت به آنها، آنها هنوز با پوشیدن کفش راحت نیستند.» قبل از شنیدن این هم آمریکایی های نژاد پرست را میشناختیم فیت فیت فیت فیت بگردین و پیدا کنین فراموش نكرديم كه صنعت برده دارى و برده گيرى از افريقا در دست حرومزادگان اروپايى بود

تحریم ظریف دلیل دیگر دروغگویی⁩ در باب دعوت به ⁧مذاکره⁩ استمعاون اول رییس‌جمهوری ظریف را نماینده توانای دیپلماسی مقبول و قانونمند ایرانی دانست و گفت که تحریم⁩ وی از سوی ⁧دولت ترامپ⁩ نشانه جدیدی از ماجراجویی یک قدرت زورگوست.

سران مملکت در صورت تحصیل فرزندانشان در خارج از کشور، استعفا دهندمعاون حقوقی قوه قضائیه: *سران مملکت در صورت تحصیل فرزندانشان در خارج از کشور، استعفا دهند *نماینده انقلابی آن است که در مجلس طرح عدم تحصیل فرزندان عالی رتبه نظام را مطرح کند حالا اگ این وسط بچه یکیشون بخاطر تلاش و هوش خودش اپلای کرده باشه باباش چ گناهی کرده؟😂 جناب معاون حقوقى: به جاى اين حرف، سيستم نظارت بر اعطاى مزاياى آموزشى را تقويت نماييد. پيشنهاد شما افراط و تفريط است. اى كاش با اعتدال و با تقريت سيستم هاى نظارتى عمل كنيد. قوه_قضائیه اعتدال شیر مادرش حلالش! درود بر رییسی که همچین معاونی داره