ربیعی: علت تاخیر ارسال جعبه سیاه هواپیمای اوکراینی ویروس کرونا بود | DW | 15.06.2020

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 40 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 63%

سخنگوی دولت ایران علت عدم ارسال جعبه سیاه هواپیمای اوکراینی سرنگون شده توسط سپاه پاسداران را 'بحران کرونا و تعویق پروازها' خواند. علی ربیعی گفت که 'چیز پنهانی وجود ندارد' و جعبه سیاه به اوکراین فرستاده خواهد شد.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

سخنگوی دولت ایران علت عدم ارسال جعبه سیاه هواپیمای اوکراینی سرنگون شده توسط سپاه پاسداران را"بحران کرونا و تعویق پروازها" خواند. علی ربیعی گفت که"چیز پنهانی وجود ندارد" و جعبه سیاه به اوکراین فرستاده خواهد شد.

ربیعی گفت: «در صورتی که امکان بازخوانی در اوکراین براساس ادعای طرف اوکراینی فراهم شده باشد، این کار در آنجا انجام می‌شود. در غیر این صورت، با توجه به سابقه طولانی موسسه فرانسوی که مورد تایید ایکائو هم است، جعبه سیاه در فرانسه بازخوانی خواهد شد.»پیش‌بینی می‌شود که جعبه‌های سیاه اطلاعات مربوط به آخرین لحظات قبل از اصابت هواپیما و سقوط هواپیما را داشته باشد.

تمامی ۱۷۶ سرنشین این هواپیما کشته شدند. اکثر مسافران را ایرانیان تشکیل می‌دادند، اما در بین آنان ده‌ها شهروند کانادا، اوکراین، سوئد، افغانستان و بریتانیا نیز بودند.ربیعی بر شیوع جهانی ویروس کرونا و لغو پروازهای بین‌المللی تاکید کرد و یادآور شد که تصمیم ایران برای ارسال جعبه سیاه هواپیمای مسافربری اوکراینی پیش از شیوع این ویروس بوده است. ربیعی گفت که کرونا باعث"تعللی ناخواسته در این روند" بوده است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

اتفاقاً مسئله این است که در ماجرای هواپیمای_اوکراینی و بسیاری حوادث دیگر «چیزهای پنهانی زیادی وجود دارد». بی_تدبیری جعبه_سیاه دولت_فریب

مطمئنا درحال تخریبش بوده اند.

معلومه دستکاریها تمام شده و اراذل خیالشان از جهت شناسایی ابعاد جنایت و چراییِ اتفاق افتادنش راحت شده ؟ خوبه که شما حکومت به اصطلاح مذهبی ؟؟؟ هستید ؟ حتماً خدایی هم که برای خودتان ساختید نمیتونه و نباید دلیل اینهمه جنایات و پستیها و دُزدیها و کثافت کاریهاتان را هیچگاه بفهمه !!!!!

تو که راست میگی، هرکی دروغ میگه مادرجندست

اینکه رژیم جنایتکار اخوندی هواپیمای مسافربری را عمدا مورد هدف قرار داد و 167 مسافر بیگناه را کشت یک جنایت هولناک ضد بشری است. اما اینکه 6 ماه پس از آن جنایت جامعه ملل هنوز نتوانسته این رژیم ددمنش را به پذیرش عواقب جنایتش موظف کند مایه شرمندگی است.

پنهان! شیب! بام!

و.؛*ازدحام مسافرآن دآستآندار درمتروی تهران به ویژه خط ۱.هآه.رم ۲.ممم.طهر نقش نگش نگارش نقاشی نگاشیدن نگاشتن امروزی؛ش میشود اتصالاتةحرمةمطهرةعظمی از مآه بزن ایت آی تی الله خودمآن\\موس نداریم سوخته درآتش سوزی امروز در اتاق خدا\\ اموجی هادورشده اند\\اول وآخرمیماندهمین.۰.ه:آ

بعد از نابود کردن جعبه سیاه قراره بفرستنش خسته نباشید حرومزاده ها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کانون‌های شیوع کرونا در عرض‌های جغرافیایی مشخص | DW | 15.06.2020یک گروه تحقیقاتی به سرپرستی محمد سجادی از دانشگاه مریلند بالتیمور به این نتیجه رسیده است که کانون‌های شیوع کرونا در جهان از نظر دامنه تغییرات دما و رطوبت هوا به هم شبیه بوده‌اند. به نظر نمیرسه درست باشه الان خوزستان با درجه حرارت بالای چهل درجه ولی رطوبت کمتر و هرمزگان با درجه حرارت بالای سی درجه ولی با رطوبت خیلی بیشتر از مناطق قرمز کرونایی در ایران هستن . قبلا هم گفتن شاید با شروع گرما موارد ابتلا در همچین مناطقی کم بشه ولی نشده تحقیقش چرته الان گرم ترین فصل سال و هر روز داره رشد میکنه
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

آخرین آمار ویروس کرونا در ایتالیاشمار مبتلایان و قربانیان ویروس جدید کرونا در ایتالیا افزایش یافت. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

اروپا ۴۰۰ میلیون واکسن کرونا رزرو کرد | DW | 13.06.2020آلمان و سه عضو دیگر اتحادیه اروپا به منظور تامین واکسن ضد سارس-کوو۲ قراردادی امضا کردند. این قرارداد تأمین ۴۰۰ میلیون دوز واکسن را تضمین می‌کند. احتمال می‌رود که واکسن کرونا آخر سال جاری میلادی به بازار عرضه شود. روسیه پوتین واکسن کرونا را اواخر شهریور وارد بازار می کند!!! اروپا و آمریکا در خواب خرگوشی هستند!!!
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

افزایش شمار تلفات کرونا در مکزیکدر 24 ساعت گذشته 424 تن دیگر براثر ویروس کرونا در مکزیک جان باختند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ثبت بالاترین آمار روزانه ابتلا به ویروس کرونا در چین از ماه آوریلبر اساس آخرین آمار کمیسیون ملی بهداشت چین طی 24 ساعت گذشته 57 مورد جدید کرونا در این کشور ثبت شده که این بالاترین آمار طی دو ماه گذشته در این کشور است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شمار قربانیان ویروس کرونا در آمریکا به 117 هزار و 538 نفر رسیدشمار قربانیان ویروس کرونا در آمریکا به 117 هزار و 538 نفر رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »