ربیعی: نپیوستن به FATF آثار خود را در تراکنش‌های مالی نشان داده است

03/10/1399 08:49:00 ق.ظ

سخنگوی_دولت با بیان اینکه نپیوستن به FATF آثار خود را نشان داده است،‌ گفت: در انتقال پول به سازمان_بهداشت_جهانی مشکلاتی ایجاد کردند. اما قرارداد با سازمان بهداشت پابرجاست. اخیرا تصمیم گرفتیم به هر ترتیبی شده این خرید را حتی با ریسک بالا انجام دهیم.

سخنگوی دولت با بیان اینکه نپیوستن به FATF آثار خود را در تراکنش‌های مالی نشان داده است،‌گفت: در انتقال پول به سازمان بهداشت جهانی مشکلاتی ایجاد کردند. اما قرارداد ما با سازمان بهداشت جهانی پابرجاست. اخیرا هم تصمیم گرفتیم به هر ترتیبی شده این خرید را حتی با ریسک پرداخت بالا انجام دهیم.

دریافت 259 MB 44*41.به گزارش ایسنا، علی ربیعی سخنگوی دولت در نشست خبری هفتگی خود که در راستای رعایت پروتکل‌های بهداشتی، به صورت ویدئوکنفرانس برگزار شد، با بیان اینکه در جلسه گذشته هیات دولت به یک نگرانی دیرین جامعه هنری پاسخ داده شد و اصحاب فرهنگ - هنر و رسانه صاحب صندوق بیمه بیکاری شدند، گفت : برابر با این مصوبه، شاغلین فرهنگی، هنری و رسانه ای که درآمد اصلی خود را از این فعالیت ها دریافت می کنند. در صورتی که یکسال حق بیمه خود را پرداخت کرده باشند، از بیمه بیکاری در شرایط از دست دادن شغل و فعالیت برخوردار خواهند بود..به گزارش ایسنا، علی ربیعی سخنگوی دولت در نشست خبری هفتگی خود که در راستای رعایت پروتکل‌های بهداشتی، به صورت ویدئوکنفرانس برگزار شد، اعلام کرد: در هفته گذشته موضوعات اقتصادی اعم از چگونگی تولیدات کشاورزی و صنعتی مانند خودرو، کنترل قیمت ها و نیز مسائل معیشتی و سیاسی خارجی در جلسات مختلف مورد بحث قرار گرفت و تصمیمات لازم اتخاذ شد..ایران.

.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایرنا »
Loading news...
Failed to load news.

گروسی: پرونده سایت‌های اعلام نشده ایران باز است؛ دوربین‌ها نصب شدند اما فعلا به آنها دسترسی نداریم

رافائل گروسی، مدیر کل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی می‌گوید آژانس فعلا سوالی در خصوص سه مرکز اعلام نشده در ایران که در آنجا غنی‌سازی اورانیوم مشاهده شده ندارد و این نهاد در حال بررسی توضیحاتی است که ایران ارائه کرده است. ادامه مطلب >>

اظهار امیدواری ربیعی نسبت به تامین نظر دولت درباره FATF در مجمع تشخیص مصلحتربیعی: *مشکلی در تامین ارز برای خرید واکسن کرونا نداریم *قرارداد با سازمان بهداشت جهانی پابرجاست *پولی که باید پرداخت می‌شد در انتقال آن مشکل ایجاد کردند *اخیرا هم تصمیم گرفتیم به هر ترتیبی که شده این خرید را حتی با ریسک پرداخت بالای پول انجام دهیم you going send money they stolen landing in Canada and after crying پس منتظر دعوتنامه اید بخرید چطوره كه به روز ترين گوشيهاي موبايل بلافاصله وارد ايران ميشن؟!ولي واكسن داستان دارد؟!

ربیعی: FATF مستقیم و غیرمستقیم بر تمام مبادلات مالی و تجاری ما تاثیر داردسخنگوی دولت با بیان اینکه FATF مستقیم و غیرمستقیم بر تمام مبادلات مالی و تجاری ما تاثیر دارد، نسبت اتخاذ تصمیم منطبق با منافع ملی از سوی مجمع تشخیص مصلحت نظام اظهار امیدواری کرد. دیپلماسی ضعف یعنی همین ! کمی غیرت و شرف داشتید وعده انتقام_سخت میدادید بزدل‌ها . به امید خدا به زودی به حساب شما خواهیم رسید . خائن منافق خاک عالم بر سر تو که سخنگوی دولت هستی مدعی اقتدار واینگونه ابراز خوشحالیت را بروز میدهی ننگ با استعفا شاید پاک بشه جیگر و عرضه انراهم نداری خااااااااااااااااااک عالم بر سرت نفت خور قاتل باید قصاص بشه نه کنار بره

ربیعی: FATF بر همه مبادلات مالی و تجاری ایران تاثیر دارد | DW | 29.12.2020سخنگوی دولت ابراز امیدواری کرد که مجمع تشخیص در مورد دو لایحه مرتبط با FATF 'دلسوزانه' تصمیم بگیرد. بررسی این دو لایحه بهمن ماه سال پیش مسکوت ماند و اکنون با موافقت رهبر جمهوری اسلامی دوباره بررسی می‌شوند.

ربیعی: اورانیوم غنی شده امروز به دست می‌آیدربیعی: اورانیوم غنی شده امروز به دست می‌آید سخنگوی دولت ایران از آغاز فرایند تزریق گاز در فردو خبر داد که طی آن تا ساعاتی دیگر اولین محصول غنی شده UF6 به دست خواهد آمد.

ربیعی: بیش از هر زمانی نیاز به تولید بیشتر داریمسخنگوی دولت گفت: ما بیش از هر زمانی نیاز به تولید بیشتر داریم. فقط هر چی تولید میکنید امثال خودتون تولید نکنید تولید برای وطن یا برای عرب؟ مگر کمبود خشکبار داریم که مردم عادی آن را در ویترین باید ببینند؟