ربیعی: مردم باید ثمره سه سال مقاومت در مقابل فشارها را ببینند

02/12/2020 07:06:00 ب.ظ

سخنگوی دولت با بیان اینکه مصوبه مجلس به رفع تحریم‌ها منجر نمی‌شود، گفت: مردم ما سه سال این فشارها را تحمل کردند و الان باید در کنار هم باشیم و از ثمرات این سه سال مقاومت استفاده کنیم.

علی ربیعی

🔻ربیعی: مردم باید ثمره سه سال مقاومت در مقابل فشارها را ببینند سخنگوی دولت با بیان اینکه مصوبه مجلس به رفع تحریم‌ها منجر نمی‌شود، گفت: مردم ما سه سال این فشارها را تحمل کردند و الان باید در کنار هم باشیم و از ثمرات این سه سال مقاومت استفاده کنیم.

سخنگوی دولت با بیان اینکه مصوبه مجلس به رفع تحریم‌ها منجر نمی‌شود، گفت: مردم ما سه سال این فشارها را تحمل کردند و الان باید در کنار هم باشیم و از ثمرات این سه سال مقاومت استفاده کنیم.

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت، علی ربیعی در گفت و گو با برنامه در انتهای الوند درباره مصوبه تحت عنوان طرح اقدام راهبردی مجلس برای مقابله با تحریم‌ها گفت: قانون گذاری حق مجلس است اما ما یک سری مسائل و تصمیم‌گیری‌هایی داریم که به چند نحو تاثیر دارند، مانند جنگ و صلح  که رهبری تصمیم می‌گیرد.

 وی افزود: این دسته از مسائل با توجه به منافع ملی و زندگی مردم، انتخاب و عدم انتخاب سناریوها فرا قوه ای است. اصل ششم قانون اساسی نیز به همین منظور پیش بینی شده که این نوع تصمیمات مهم و تاثیرگذار در سیاست خارجی، اقتصاد کشور و حتی مسائل اجتماعی باید در چهارچوب کلی شورای عالی امنیت ملی تنظیم شده و در نهایت به تصویب و تایید مقام معظم رهبری برسد همان طور که برجام را از این مسیر رفتیم و هیات وزیران برای آن تصمیم نگرفتند.

ادامه مطلب:
پاد »

روز ۱۸ اعتراضات ایران؛ تشکر قالیباف و رئيسی از خامنه‌ای همزمان با ادامه تجمعات اعتراضی

ابراهیم رئیسی و محمدباقر قالیباف صبح روز سه‌شنبه در صحبت‌های خود در مجلس شورای اسلامی از علی خامنه‌ای تشکر کردند و مواضع رهبر جمهوری اسلامی را هوشمندانه خواندند ادامه مطلب >>

همه مشکلات کشورمربوط به عدم اجرای قانون اساسی که جامعیت اسلام است میباشدوخودمعلول عدم دانش همه قوابه ان است که بایدازطریق قران کریم به ان دانش حاصل شود.خداوندمتعال جامع نیازبشرراسرانه به زمان تنظیم فرموده وراهکارهای رفع نیازهارانیزموضوعی وجامع درقران بیان فرموده لکن عمل نشده که د گوه نخور آشغال الدنگ والا ثمرشو میبینیم روغن وجود نداره مرغ تخم مرغ گوشت قیمت نجومی لبنیات هر هفته افزایش قیمت میخوره بورس کلا شده محل کلاه برداری بازار خودر رو که نمیگم دلار هم که ماشالله.... راستی طرح مجلس تایید شد و بهت ابلاغ شد حالا منتظر استعفاتون هستم!!!