اعتمادآنلاین, پرونده_شهدای_هسته‌ای, اینجا_بخوانیم

اعتمادآنلاین, پرونده_شهدای_هسته‌ای

ربیعی: پرونده شهدای هسته‌ای بار دیگر باز شد

سخنگوی دولت درباره پرونده شهدای هسته‌ای گفت: از پیامدهای پذیرش خطا در دستگیری متهمان پرونده شهدای هسته‌ای، باز شدن دوباره پرونده‌ای است که به ظاهر مختومه شده بود.

18/09/2019 03:30:00 ب.ظ

🔻علی‌ ربیعی، سخنگوی دولت، در پاسخ به اعتمادآنلاین : 🔹 پرونده_شهدای_هسته‌ای بار دیگر باز شد 🔹دستاوردهای رسیدگی به پرونده شهدای هسته‌ای بنا به تشخیص مسئولان مربوطه اطلاع‌رسانی خواهد شد این مطلب را اینجا_بخوانیم 👇

سخنگوی دولت درباره پرونده شهدای هسته‌ای گفت: از پیامدهای پذیرش خطا در دستگیری متهمان پرونده شهدای هسته‌ای، باز شدن دوباره پرونده‌ای است که به ظاهر مختومه شده بود.

تکلیف پرونده شهدای هسته‌ای همچنان مبهم است. در حالی که در سال 91 عده‌ای تحت عنوان متهمان به ترور‌ دانشمندان هسته‌ای بازداشت شده بودند، اخیراً اخباری مبنی بر آزادی این افراد منتشر شده است. در نامه‌ای که مازیار ابراهیمی یکی از متهمان این پرونده در حساب توییتری خود منتشر کرد، بازپرس پرونده بیان کرده که دلیلی برای اثبات اتهام جاسوسی به دست نیامده و بنابراین با سپردن وثیقه آزاد شده است.

ستاد کرونا با تغییر تاریخ کنکور مخالفت کرد / برگزاری کنکور در موعد مقرر قبلی آمریکا پیش‌نویس جدید تمدید تحریم تسلیحاتی ایران را به شورای امنیت ارائه کرد خبرگزاری تسنیم

 پس از انتشار این اخبار اعلام شد دولت و قوه قضاییه از این افراد عذرخواهی کرده است. اما سوالی که پس از وقوع این قضایا پیش می‌آید این است که بعد از مشخص شدن بی‌گناهی این افراد بالاخره تکلیف پرونده ترور شهدای هسته‌ای چیست؟ علی‌ ربیعی، سخنگوی دولت، در پاسخ به سوال

اعتمادآنلاینمبنی بر اینکه «با توجه به مشخص شدن بروز اشتباه در دستگیری قاتلان شهدای هسته‌ای و عذرخواهی از این بازداشت‌شدگان، آیا دولت و وزارت اطلاعات پیگیر شناسایی و بازداشت قاتلان واقعی شهدای هسته‌ای هستند» گفت: یکی از پیامدهای پذیرش خطا در دستگیری متهمان پرونده شهدای هسته‌ای و عذرخواهی از بازداشت‌شدگان، از نو باز شدن پرونده‌ای است که به ظاهر مختومه شده بود.

 سخنگوی دولت همچنین در مورد اقداماتی که در این زمینه انجام شده است گفت: پرونده شهدای هسته‌ای از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و دستاوردهای رسیدگی به آن بنا بر تشخیص مسئولان مربوطه، اطلاع‌رسانی خواهد شد. ادامه مطلب: 🌐 اعتمادآنلاين »

توضیحات سخنگوی قوه قضائیه درباره پرونده کارگران بازداشتی/ برخی به ناحق سر سفره کارگران نشستند

رضا کایا‌ آلپ برای چهارمین بار قهرمان کشتی فرنگی جهان شد

سپاه پاسداران: یک شناور خارجی دیگر به دلیل قاچاق توقیف شدهمزمان وزارت خارجه ایران گزارش داده است که نفتکش بریتانیایی که هفته هاست در توقیف قراردارد، بزودی رفع توقیف می شود

نام شهدا تحت هیچ شرایطی از معابر و خیابانها حذف نخواهد شدسخنگوی وزارت کشور در واکنش به موضوع حذف عنوان شهید در برخی از اسامی معابر اظهار کرد: آن چه بدیهی است این است که نام شهدای گرانقدر تحت هیچ شرایطی از معابر و خیابانها حذف نخواهد شد.

با موافقت استقلال، برای نخستین بار دربی تهران ۹۰ به ۱۰ شد

توضیحات سخنگوی قوه قضائیه درباره پرونده کارگران بازداشتی/ برخی به ناحق سر سفره کارگران نشستند