ربیعی: اروپا مدرکی علیه ایران ندارد

08/07/1398 12:42:00 ب.ظ

سخنگوی دولت ایران اعلام کرد از کشورهای فرانسه، انگلیس و آلمان خواسته شده تا مدارک خود علیه ایران در حمله به آرامکو را ارائه دهند اما مدرکی نداشتند. - خبرگزاری آناتولی

سخنگوی دولت ایران اعلام کرد از کشورهای فرانسه، انگلیس و آلمان خواسته شده تا مدارک خود علیه ایران در حمله به آرامکو را ارائه دهند اما مدرکی نداشتند. - خبرگزاری آناتولی 30.09.

2019 تهران/ خبرگزاری آناتولی علی ربیعی، سخنگوی دولت ایران در نشست خبری خود گفت: با اصرار و پیگیری رئیس جمهوری روشن شد که هیچ مدرکی در خصوص ارتباط ایران با حملات به آرامکو وجود ندارد و سه کشور اروپایی هم حاضر نبوند مسئولیت بیانیه را بر عهده بگیرند. از کشورهای فرانسه و انگلستان خواسته شد هر مدرکی در مقصر دانستن ایران در حادثه آرامکو دارند را ارائه کنند.

به گزارش کانال تلگرامی اطلاع رسانی سخنگوی دولت ایران، وی با محکوم کردن صدور گزینشی ویزا برای هیئت ایرانی اعزامی به سازمان ملل تصریح کرد: دولت آمریکا به دلایل روشنی مایل به حضور دولت ایران در نیوریک نبود. صدور غیر مسئولانه بیانیه سه کشور اروپایی با هدف تحت فشار روانی قرار دادن ایران در مذاکرات بود، حال آنکه روحانی به مرکز توجه این جلسه تبدیل شد.

ربیعی اولین دستاورد سفر رئیس جمهوری ایران به سازمان ملل شکستن فضای ایجاد شده علیه این کشور خواند و اظهار کرد: رئیس جمهور حاضر بود به شرط برداشتن کلیه تحریم‌ها با تمامی طرف های 1+5 مذاکره کند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

سیلاب مهیب در فاروج خراسان‌شمالی/ حضور استاندار در منطقه سیل‌زده/ روایتی از لحظه وقوع سیل + فیلم- اخبار خراسان شمالی - اخبار استانها تسنیم | Tasnim | خبرگزاری تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

ادعاهای دبیرکل اتحادیه عرب علیه ایرانادعاهای دبیرکل اتحادیه عرب علیه ایران دیبرکل اتحادیه عرب در دیدار با فرستاده ویژه سازمان ملل در امور یمن مدعی شد که دخالت‌های ایران منجر به طولانی شدن بحران یمن شده است.

نامه خاتمی به گوترش: تهدید‌های نظامی آمریکا علیه ایران پررنگ‌تر شده است | DW | 28.09.2019رئیس‌جمهور پیشین ایران در نامه‌ای به دبیرکل سازمان ملل خواستار گرد هم آمدن 'همه خیرخواهان' جهان برای ایجاد 'ائتلاف برای صلح بر پایه عدالت' شد. خاتمی به گوترش نوشته است که 'در مخالفت با جنگ پیش‌قدم باشید'. شما عددی نیستی که نظم و تعادل قدرت در دنیا رو تعیین کنید، شما ۸ سال ریاست جمهوریتون هیچ کار بررگی انجام ندادید جز فریب دنیا و البته جوونهایی که به امید اینده ای بهتر دنبال اصلاحات و گفتگوی تمدن شما راه افتادن چرا نمی گی تهدیدات آمریکا علیه ایران را تو و همکیشانت افزایش دادین، 🔥 بس کنید دیگه ، شرم کنید دیگه ،،، این همون آدمه / البته که آدم نیست اما به استناد زر و زور خیلی از بندگان خدا برای این نامردا آدمی می کنند و در نهایت با سر انجام مرگ همراه میشن 😣😣😣 خاتمی گوه زیادی خورد با کل ممالک تخمی اروپا صدای_جمهوری_اسهالی_نباشید

اظهارات بی اساس عادل‌الجبیر علیه ایرانوزیر مشاور در امور خارجی عربستان سعودی به بیان اظهارات بی‌اساس علیه ایران پرداخت.

تکرار ادعاهای مسئولان سعودی علیه ایران از زبان الجبیرعادل الجبیر: ایران می‌خواهد امپراطوری پارسی را احیا کند وزیر مشاور عربستان سعودی: برخی در ایران هستند که فکر می‌کنند ماموریت ایران غلبه بر منطقه، صادر کردن انقلاب و احیای امپراطوری پارسی است و این [موضوع] نمی‌تواند ادامه یابد.

اظهارات سفیر ایران در کابل پیرامون انتخابات افغانستان

بازدید مدیران آژانس‌های مسافرتی ایران از کایسری ترکیهمدیران و دست اندرکاران آژانس‌های مسافرتی ایران از شهر کایسری ترکیه بازدید کردند. - خبرگزاری آناتولی