ربیعی: دستوری برای برکناری رئیس صندوق بازنشستگی در کار نبوده- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnim

  • 📰 Tasnimnews_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 16 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 51%

ربیعی: *دستوری برای برکناری رئیس صندوق_بازنشستگی در کار نبوده است *قیمت مرغ ۱۳۹۰۰ تومان است و هر قیمت دیگری خلاف است *درباره تشکیل وزارت میراث فرهنگی دولت موافق تشکیل این وزارتخانه نبوده و نظر خود را اعلام کرده است

ایران اخبار, ایران سرفصلها

وی افزود: امروز آقای حناچی گزارشی در دولت دادند؛ شهرداری تهران خطوط 8، 9 و 10 مترو را آغاز خواهند کرد. همچنین 28 واگن و 4 رام قطار به شبکه ریلی در خطوط 6 و 7 مترو اضافه شده و زیرگذر پل گیشا تا پایان سال جاری نیز افتتاح خواهد شد.

وی همچنین در پاسخ به این سؤال که "این مصوبه مجلس نیز به شورای حل اختلاف خواهد رفت؟"، تصریح کرد: آقای امیری در این زمینه پیگیر شدند و ایشان مکاتبات لازم را انجام می‌دهند. وی همچنین اظهار کرد: به همه کشورهای منطقه اعلام کردیم که آمادگی مذاکره برای تأمین امنیت آبراه‌های اقتصادی و تجاری منطقه را داریم.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

معاون رئیس جمهوری: برقراری عدالت جنسیتی راهبرد اساسی دولت استمعاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده با بیان اینکه بحث عدالت جنسیتی از مباحث راهبردی کشور است گفت: در ماده 101 برنامه ششم توسعه به لزوم برقراری عدالت جنسیتی و به شاخص های که برای ایجاد آن لازم است اشاره شده است.
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »

محمدرضا عارف: هنر صدا و سیما سرمایه سوزی است/ جای آثار فاخر همچون هزاردستان خالی استرئیس فراکسیون امید با بیان اینکه صدا و سیما به جای آنکه کارخانه آدم سازی باشد، هنرش سرمایه سوزی شده است، از اصلاح اساسنامه صدا و سیما در مجلس خبر داد و گفت: باید اداره صدا و سیما به گونه‌ای باشد که در شان یک نهاد ملی باشد. مگه عارف حرف میزنه؟ هنر فقط خودت عارف جون... شما حضرت عارف ، بالاخره اصل پنجم قانون اساسی رو مطالعه فرمودین ؟، دیگه به کسانی که درباره دوره غیبت ولی عصر(ع) و رهبری نظری داشتند تهمت ِتوهم نمیزنید؟!!
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

دولت موافق تشکیل وزارتخانه میراث فرهنگی نیست/ انتساب برکناری رئیس صندوق بازنشستگی کشوری به روحانی، بی‌انصافی استسخنگوی دولت در پاسخ به سوالی درباره برکناری رئیس صندوق بازنشستگی کشوری نیز گفت: کمال بی‌انصافی است که این موضوع را به دستور رئیس‌جمهوری منتسب کنیم. این خوانش؛ خوانش غلطی است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

اروپا منتظر پایان دوران ترامپ است/ حضور آمریکا در خلیج فارس لزومی ندارد/تحریم ظریف نشانه عدم صداقت کاخ سفید برای مذاکره است/ ایران سر خم نمی‌کند/ انگلستان بازیگر کم‌اهمیتی استاستاد دانشگاه ام‌آی‌تی آمریکا در گفت‌وگو با ایلنا: اروپا منتظر پایان دوران ترامپ است/ حضور آمریکا در خلیج فارس لزومی ندارد/تحریم ظریف نشانه عدم صداقت کاخ سفید برای مذاکره است/ ایران سر خم نمی‌کند/ انگلستان بازیگر کم‌اهمیتی است
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

رئیس‌جمهور فرانسه اقداماتی را به منظور کاهش تنش شروع کرده است/ پیشنهادهای مختلفی مطرح می‌شودسخنگوی وزارت امور خارجه گفت: پس از واکنش‌هایی که جمهوری اسلامی ایران به بی عملی اروپایی‌ها نشان داد برخی از کشورهای اروپایی تلاش‌هایی را شروع کردند و به دنبال فائق آمدن به مشکلات برآمدند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

ظریف: آمریکا منطقه را به بشکه باروت آماده انفجار تبدیل کرده استوزیر امور خارجه کشورمان مداخله آمریکا در خاورمیانه و گسترش حضور نظامی این کشور در منطقه را عامل اصلی افزایش تنش‌ها در منطقه دانست.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »