رای‌گیری برای انتخاب بهترین تصاویر «آناتولی» آغاز شد

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 33 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 53%

رای‌گیری برای انتخاب بهترین 'عکس‌های سال' خبرگزاری آناتولی ترکیه در بخش‌های خبری، اجتماعی و ورزشی آغاز شد. - خبرگزاری آناتولی

ایران اخبار, ایران سرفصلها

رای‌گیری برای انتخاب بهترین "عکس‌های سال" خبرگزاری آناتولی ترکیه در بخش‌های خبری، اجتماعی و ورزشی آغاز شد.رای گیری جهت انتخاب بهترین"عکس‌های سال" خبرگزاری آناتولی ترکیه در بخش‌های خبری، اجتماعی و ورزشی از میان 50 اثر برتر از ساعت 09.00 صبح امروز آغاز شد.

امسال 50 اثر از عکاسان ترکیه، جنوبگان، سوریه، فلسطین، نیوزلند، اندونزی، فرانسه، ساحل عاج و غیره از میان بیش از 750 هزار عکس انتخاب و در سراسر جهان با زیرنویس ترکی و انگلیسی به رای گذاشته شده است. در این رای‌گیری رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه، وزرا، سیاستمداران، ورزشکاران و هنرمندان داخل و خارج شرکت خواهند کرد. در مسابقه امسال در بخش خبری 17، اجتماعی 19 و ورزشی 14 عکس رقابت می‌کنند.

رای‌گیری امروز اول آغاز می‌شود و تا تاریخ 31 همین ماه از طریق آدرس"aa.com.tr/yilinfotograflari" و"aa.com.tr/photooftheyear" ادامه خواهد داشت. نخستین دور این مسابقه در سال 2012 برگزار شد. در رای گیری سال گذشته 223 هزار نفر شرکت کردند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تلاش دولت برای حفظ معلمان در خوزستان/ نامه به معاون اول رییس‌جمهور برای درنظرگرفتن امتیاز برای فرهنگیانرییس دفتر وزارتی و مشاور وزیر آموزش و پرورش درباره رسیدگی به وضعیت آموزشی و تربیتی استان خوزستان گفت: وزیر آموزش و پرورش با تشکیل کارگروهی خواستار رسیدگی به مشکلات آموزش و پرورشی این استان شد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

هنگ کنگ برای یک دور دیگر اعتراضات در آخر هفته آماده می‌شودهنگ_کنگ برای یک دور دیگر اعتراضات در آخر هفته آماده می‌شود تظاهرات ضد دولتی از ماه ژوئن این مستعمره سابق بریتانیا را دگرگون کرده است ودر مقاطعی موجب تعطیلی کسب و کارها، دولت، مدارس و حتی فرودگاه بین المللی شد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

اختصاص ۹ محل در تهران برای اعتراضزندان اوین ،قرچک، فشافویه ، زندان ۳۰۰۰ ،قصر ،حشمتیه ، گوهردشت ،بازداشتگاه دادگاه انقلاب محل های اختصاص داده شده برای اعتراض
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

مسیر پرتلاطم زنان برای اثبات تجربه آزار خیابانی🔻اعتمادآنلاین از روند ثبت شکایت در مواجهه با آزار خیابانی گزارش می‌دهد: مسیر پرتلاطم زنان برای اثبات تجربه آزار_خیابانی/ الیاسی، حقوقدان: پلیس موظف به ثبت شکایت است/ سراج‌زاده، جامعه‌شناس: زنان نباید در مقابل آزار خیابانی سکوت کنند اینجا_بخوانیم👇
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

ماهشهر؛ استقرار ادوات نظامی سنگین تانک و دوشکا برای مقابله با مردم
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

تلاش دختر صدام برای عقده‌گشایی علیه ایران با استفاده از اعتراضات عراقتلاش دختر صدام برای عقده‌گشایی علیه ایران با استفاده از اعتراضات عراق رغد صدام همگام با رسانه‌های سعودی و آمریکایی، پیامی صوتی منسوب به پدرش با ماهیتی ضد ایرانی را منتشر کرده تا او نیز از غافله تحریک کنندگان معترضان عراقی علیه ایران باز نماند. جمهوری اسلامی چه بیگناه چه مطهر در عراق هم بخواست ملتش رفته طفلک جمهوری اسلامی. این همه که در ایران کشته کار اجنه بوده. باز خبرای کس وشر. بسته از خدا بترسید برادر زن صدام را فراموش کردید. خیلی احمقيد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »