رای مجلس سنای آمریکا به نفع قانونی بودن محاکمه ترامپ

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 27 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رای مجلس سنای آمریکا به نفع قانونی بودن محاکمه ترامپ العربية

به گزارش خبرگزاری‌ها 56 تن از اعضای مجلس سنا به نفع طرح محاکمه ترامپ رای مثبت داده و 44 عضو دیگر علیه این طرح رای دادند.

وکلای مدافع ترامپ اما همواره تاکید کردند که او بی‌گناه است و اظهاراتش تنها جنبه «سمبلیک» دارد. قضات اما این را «دفاع خوبی ندانستند».در این راستا پروس کاستور وکیل مدافع ترامپ ضمن بیان‌ این که عملیات محاکمه رئیس جمهوری سابق آمریکا تحت تاثیر گرایش‌ها و رقابت‌های حزبی است، تاکید کرد که نمی‌توان مردم را به خاطر اشتباهات سیاسی مجازات کرد.

از سویی کاخ سفید اعلام کرد که جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا محاکمه دونالد ترامپ را دنبال نمی‌کند و درباره دلایل قانونی این محاکمه نیز اظهار نظری نخواهد کرد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

اگر استیضاح ترامپ قانونی است پس داشتن دو رییس جمهور همزمان در آمریکا هم قانونی است 😂 آمریکایی ها خیلی پز دموکراسی می دادند و‌ حالا مردم خاورمیانه می بایست خوشحال باشند که دروغ سردمداران شیطانی آمریکا رو شده است. خدا مردم آمریکا را حفظ کند. رستاخیز_ملی_با_پهلوی

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

سنای آمریکا به تبرئه ترامپ رای دادترامپ که به دلیل حوادث مرتبط با حمله کنگره در 6 ژانویه در سنا استیضاح می‌شد، در پایان رای‌گیری تبرئه شد میدونستم😌🥺
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

اقدام غیر‌مترقبه رهبر جمهوری‌خواهان سنای آمریکا: به تبرئه ترامپ رای می‌دهمبه‌گفته رسانه‌های آمریکایی، میچ مکانل رهبر جمهوری‌خواهان سنای آمریکا، شنبه 13 فوریه فاش کرد که علیه برای سعودیها چطور؟ شما عربهای وهابی تعجب کردید
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

رای اعتماد سنای ایتالیا به دولت دراگی؛ عزم رم برای بازسازی اقتصادی و نزدیکی به آمریکاماریو دراگی اعلام کرد که دولتش طرفدار اتحادیه اروپا و طرفدار آمریکاست و بر همین اساس نیز روابط بین‌المللی خود را تقویت خواهد کرد. این موضع‌گیری جدید را می‌توان یکی از تمایزات اصلی دولت او با دولت جوزپه کونته دانست که جنبش عوام‌گرای پنج ستاره نفوذ بسیاری در آن داشت.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

استقبال آمریکا از رای اعتماد مجلس لیبی به عبدالحمید دبیبهوزیر خارجه آمریکا از رای اعتماد مجلس نمایندگان لیبی به نخست وزیر دولت وحدت ملی این کشور، استقبال کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

مجلس سنای آمریکا: استیضاح ترامپ با قانون اساسی سازگار است | DW | 10.02.2021مجلس سنای آمریکا به ادامه روند استیضاح دوم ترامپ رای مثبت داد. اکثریت نمایندگان سنا اظهارات وکلای ترامپ را رد کردند. شش سناتور جمهوریخواه نیز در ارتباط با استیضاح دوم ترامپ با سناتورهای دموکرات همراهی کردند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »