رایزنی رابرت مالی با فرمانده سنتکام درباره وضعیت مذاکرات احیای برجام | DW | 03.06.2022

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 11 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 8%
  • Publisher: 63%

رابرت مالی، فرستاده ویژه آمریکا در امور ایران از دیدار خود با مایکل کوریلا، فرمانده جدید سنتکام خبر داد. کوریلا چندی پیش ایران را 'بی‌ثبات کننده‌ترین نیرو در خاورمیانه' توصیف کرده بود.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

رابرت مالی، فرستاده ویژه آمریکا در امور ایران از دیدار خود با مایکل کوریلا، فرمانده جدید سنتکام خبر داد. کوریلا چندی پیش ایران را"بی‌ثبات کننده‌ترین نیرو در خاورمیانه" توصیف کرده بود.

فرمانده سنتکام اخیرا در سفر خود به مصر و عربستان ''ایران را بی‌ثبات‌کننده‌ترین نیرو در خاورمیانه'' دانسته و گفته بود، آمریکا اجازه نمی‌دهد جمهوری اسلامی ایران به سلاح هسته‌ای دست یابد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اوکراین در آستانه هم‌گروه شدن با ایران در جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲ | DW | 02.06.2022تیم ملی فوتبال اوکراین شامگاه ۱۱ خرداد (اول ژوئن) با پیروزی ۳ بر ۱ مقابل ملی‌پوشان اسکاتلند به فینال پلی‌آف اروپا صعود کرد. اوکراین در صورت موفقیت در پیکار پلی‌آف مقابل ولز، هم‌گروه ایران در جام جهانی ۲۰۲۲ خواهد شد.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

تیم ملی فوتبال ایران؛ اردو در قطر و لغو دیدار با اروگوئه | DW | 01.06.2022پس از لغو دیدار تیم ملی فوتبال ایران مقابل کانادا، بازی دوستانه این تیم در برابر اروگوئه نیز خط خورد. ملی پوشان ایران قرار است از روز ۱۱ خرداد (اول ژوئن) در قطر یک اردوی تدارکاتی برگزار کنند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

سخنان لاپید در مورد «آوردن جنگ به ایران»، هم‌زمان با رزمایش بزرگ اسرائیلروزنامه جروزالم پست در مصاحبه اختصاصی تازه‌ای با یائیر لاپید، وزیر خارجه اسرائیل در مورد رویکرد دولت او به جمهوری اسلامی ایران پرسیده است. شب بخیر گفتن نزدیک است جای تاسف دارد که تمام کشورهای دارنده سلاح اتمی در یک مکانی جمع شدند و فقط برنامه هسته ای ایران را امر و نهی میکنند. تهدید میکنند،فشار می آورند،تحریم میکنند بنظر من حضور ایران در چنین آژانس تشریفاتی که زور و ظلم پشتش است کار اشتباهیست.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

سناتورهای جمهوری‌خواه لایحه‌ای برای مقابله با روابط ایران با چین و حماس ارائه کردندگزوهی از سناتورهای جمهوری‌خواه در آمریکا لایحه‌ای موسوم به «قانون پاسخگو کردن ایران و چین» را روز سه‌شنبه، دهم خرداد، به کنگره ایالات متحده تسلیم کردند. حلقه داره تنگتر میشه اینکه نام ایران،درکناره،روسیه،وچین،درمقابل،باامریکاقراربگیرد،قبول من امریکای،نیستم،فقط رایم درمیانه،اینکه ایرانوچین مقابله امریکاوایسن،میرم طرف امریکا،میگم درایران،ازادرای،بگیرن،اگرغیرازجمهوری،اسلامی،مردم،رای،دادن،چین استقلال،ایران،رابپذیره،وهمواره،باارای،مذخرفش،ایران،رامستعمره، نداند
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

التهاب در بازار ارز ایران؛ بانک مرکزی مجاز شد «به‌طور نامحدود» در بازار مداخله کنددر پی التهاب در بازار ارز و طلای ایران سران قوا اختیارات بانک مرکزی در بازار ارز را افزایش داده و این بانک مجاز شد «به صورت نامحدود در بازار مداخله کند.» نرخ دلار در بازار...
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

نکونام در پاسخ به نیمکت استقلال: پیشنهادی در کار نیست و در فولاد خوشحالمنکونام در پاسخ به نیمکت استقلال: *پیشنهادی در کار نیست و در فولاد خوشحالم *من پارسال هم با استقلال صحبت کردم *من شرایطم در فوتبال عالی است و مشکلات جای دیگر است *آرزوی هر مربی است که سرمربی استقلال یا تیم ملی باشد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »