رایزنی تلفنی چاوو‌ش‌اوغلو و لاوروف درباره اوکراین

31/01/1401 06:25 ب.ظ

وزیران امور خارجه ترکیه و روسیه پیرامون آخرین تحولات اوکراین تلفنی گفت‌وگو کردند. - خبرگزاری آناتولی

وزیران امور خارجه ترکیه و روسیه پیرامون آخرین تحولات اوکراین تلفنی گفت‌وگو کردند. - خبرگزاری آناتولی مولود چاووش‌اوغلو، وزیر امور خارجه ترکیه با سرگئی لاوروف، همتای روس خود به صورت تلفنی گفت‌وگو کرد. به گزارش «وزارت امور خارجه ترکیه» طرفین در این تماس تلفنی به رایزنی پیرامون آخرین تحولات اوکراین پرداختند.

مولود چاووش‌اوغلو، وزیر امور خارجه ترکیه با سرگئی لاوروف، همتای روس خود به صورت تلفنی گفت‌وگو کرد. به گزارش «وزارت امور خارجه ترکیه» طرفین در این تماس تلفنی به رایزنی پیرامون آخرین تحولات اوکراین پرداختند.

ادامه مطلب:
aa_persian »

جنگ اوکراین؛ حملات سنگین روسیه به منطقه دونباس و رایزنی دوباره جو بایدن با متحدان آمریکاجنگ اوکراین؛ حملات سنگین روسیه به منطقه دونباس و رایزنی دوباره جو بایدن با متحدان آمریکا آخرین اخبار و گزارش‌ها از حمله روسیه به اوکراین را از یورونیوز فارسی دنبال کنید.

تماس تلفنی پوتین و عباس درباره مسئله فلسطینتماس تلفنی پوتین و عباس درباره مسئله فلسطین کاخ کرملین با انتشار بیانیه‌ای از گفت‌وگوی تلفنی ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهور روسیه با محمود عباس، رئیس دولت فلسطین درباره روابط دوجانبه و تحولات اخیر این کشور خبر داد.

گفت‌وگوی تلفنی محمود عباس و بلینکن درباره قدس اشغالیریاست‌ تشکیلات خودگردان فلسطین اعلام کرد که محمود عباس در گفت‌وگوی تلفنی با وزیر خارجه آمریکا مخالفت قاطع خود را با هر گونه تغییر در وضعیت تاریخی کنونی قدس اشغالی اعلام کرد.

اردوغان و هرتزوگ تلفنی گفت‌وگو کردنداردوغان و هرتزوگ تلفنی گفت‌وگو کردند اردوغان و هرتزوگ تلفنی پیرامون اقدامات گروه‌های افراطی و نیروهای امنیتی اسرائیل در فلسطین گفت‌وگو کردند اردوغان یک فاشیست خائن به ملل مسلمان هست و به سرنگونی محکوم است. اردوغا صهیونیست

آخرین تحولات اوکراین؛ محور گفت‌و‌گوی چاووش‌اوغلو و کولباوزیر امور خارجه ترکیه با همتای اوکراینی خود در رابطه با آخرین تحولات در این کشور تلفنی گفت‌وگو کرد. - خبرگزاری آناتولی

روزنامه «ژاپن تایمز»: روابط اتحادیه اروپا و چین رو به قهقراستنشست مجازی میان رهبران چین و اتحادیه اروپا که در اوایل ماه جاری به منظور تبادل نظر درباره بحران اوکراین و مشکلات تجاری بروکسل با پکن برگزار شد، اختلافات

وزیران امور خارجه ترکیه و روسیه پیرامون آخرین تحولات اوکراین تلفنی گفت‌وگو کردند.آنکارا/ خبرگزاری آناتولی

مولود چاووش‌اوغلو، وزیر امور خارجه ترکیه با سرگئی لاوروف، همتای روس خود به صورت تلفنی گفت‌وگو کرد.

به گزارش «وزارت امور خارجه ترکیه» طرفین در این تماس تلفنی به رایزنی پیرامون آخرین تحولات اوکراین پرداختند.

گفتنی است روز گذشته نیز چاووش‌اوغلو با دیمیترو کولبا، وزیر امور خارجه اوکراین تلفنی گفت‌وگو کرده بود.