رایزنی وزیر امور خارجه ایران با رییس جمهور آذربایجان در باکو

01/10/1400 05:34:00 ب.ظ

وزیر امور خارجه کشورمان در جریان سفر خود به جمهوری آذربایجان با «الهام علی اف» رییس جمهور این کشور همسایه دیدار و رایزنی کرد.

وزیر امور خارجه کشورمان در جریان سفر خود به جمهوری آذربایجان با «الهام علی اف» رییس جمهور این کشور همسایه دیدار و رایزنی کرد. وزیر امور خارجه کشورمان، در هنگام ورود به کشور آذربایجان در جمع خبرنگاران با اشاره به دیدارهایی که در چند ماه گذشته با وزیر خارجه آذربایجان داشته است، گفت: در این دیدارها بر روی چارچوب خیلی خوبی برای توسعه همه جانبه بین دو کشور توافق کرده‌ایم و...

وزیر امور خارجه کشورمان، در هنگام ورود به کشور آذربایجان در جمع خبرنگاران با اشاره به دیدارهایی که در چند ماه گذشته با وزیر خارجه آذربایجان داشته است، گفت: در این دیدارها بر روی چارچوب خیلی خوبی برای توسعه همه جانبه بین دو کشور توافق کرده‌ایم و امیدوارم در جریان دیدار با رئیس‌جمهور آذربایجان این چارچوب را نهایی کنیم.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : حمله پهپادی روسیه به کی‌یف؛ ساکنان آپارتمانی تخریب سکونت‌گاه خود را به نظاره نشسته‌اند

ویدیوها : در این ویدئو گوشه‌ای از حملات موشکی و پهپادی روسیه به اوکراین در بامداد سه‌شنبه ۳۰ مه به تصویر کشیده شده است. ادامه مطلب >>

مشاوران روسای جمهور روسیه و آمریکا تلفنی رایزنی کردندمشاوران روسای جمهور روسیه و آمریکا تلفنی رایزنی کردند مشاوران روسای جمهور روسیه و آمریکا در ارتباط با پیشنهادات امنیتی مسکو گفت‌وگو کردند.

نخست وزیر یمن: صلح هیچگاه گزینه حوثی‌ها و ایران نبوده استمعین عبدالملک، نخست‌وزیر یمن، به نمایندگان پنج کشور عضو دائم شورای امنیت سازمان ملل اطلاع داد که شبه‌نظامیان حوثی و رژیم حامی آن‌ها ایران، اراده‌ای جدی

وزیر دارایی ترکیه: با تضمین ثبات اقتصاد کلان، تولید و صادرات را افزایش خواهیم دادوزیر دارایی ترکیه اعلام کرد که با تضمین ثبات اقتصاد کلان، تولید و صادرات را افزایش و کسری حساب جاری را حل خواهند کرد. - خبرگزاری آناتولی

وزیر خانواده کابینه مرکل شهردار برلین شد | DW | 21.12.2021اولین شهردار زن برلین بعد از وحدت دو آلمان. فرانسیسکا گیفای، وزیر سابق زنان و خانواده، اکثریت لازم در مجلس ایالتی برای تصدی این مقام را کسب کرد. انتخابی مرهون ائتلاف حاکم سوسیال‌دمکرات‌، سبزها و چپ‌ها در مجلس ایالتی.

سقوط هلی‌کوپتر؛ وزیر ۱۲ ساعت شنا کرد و خود را نجات داداین فرمانده ۵۷ سال در یک پیام ویدئویی که بلافاصله بعد از نجات یافتن او در ساحل پر شده ضمن تشکر از ماهیگیران و مردم بومی «ماهامبو» می گوید:‌ «به لطف خدا هنوز نوبت مرگ من فرا نرسیده. هیچ جراحت و مشکل خاصی ندارم. تنها سرما خورده ام و می توانم وظایفم را ظرف ۲۴ ساعت آینده از سر بگیرم.»

پارلمان دانمارک اخراج وزیر پیشین مهاجرت را پس از محکومیتش به رای می‌گذارداینگر استویبرگ، وزیر پیشین امور مهاجرت دانمارک پس از محکومیتش به دو ماه زندان در صفحه فیسبوک خود نوشت: «من مجازات شدم زیرا تلاش کردم از دختران محافظت کنم.»