رایزنی السودانی و السیسی پیرامون تحولات اخیر فلسطین

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 25 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 63%

دفتر رسانه‌ای نهاد نخست‌وزیری عراق در بیانیه‌ای از گفت‌وگوی تلفنی محمد السودانی و عبدالفتاح السیسی در مورد درگیری مقاومت فلسطین و رژیم صهیونیستی خبر داد.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش ایسنا، دفتر رسانه‌ای نهاد نخست‌وزیری عراق روز یکشنبه(۱۶ مهر) در بیانیه‌ای اعلام کرد که محمد السودانی، نخست‌وزیر عراق و عبدالفتاح السیسی رئیس جمهوری مصر در تماسی تلفنی تحولات اخیر فلسطین را بررسی کردند.

به گزارش بغداد الیوم، دو طرف بر اهمیت اتحاد موضع کشورهای عربی و اسلامی در برابر مشکلات مردم فلسطین و دفاع از مقدسات، امنیت و حقوق قانونی آن‌ها تأکید کردند که توسط نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی مورد تعرض قرار گرفته است. السودانی و السیسی با اشاره به لزوم تحرک فوری به منظور جلوگیری از افزایش خشونتی که تأثیرات منفی بر خاورمیانه می‌گذارد، ایفای نقش جامعه بین‌الملل برای متوقف کردن سیاست‌های نژادپرستانه و حفظ حقوق ملت فلسطین برای داشتن یک زندگی کریمانه در سرزمینشان را خواستار شدند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

امروز؛ نشست فوق‌العاده کمیسیون امنیت ملی درباره تحولات فلسطیننایب‌رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از برگزاری نشست فوق‌العاده این کمیسیون درباره تحولات اخیر در فلسطین خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

امیرعبداللهیان: تداوم حملات رژیم اسرائیل به غزه امکان گسترش جنگ را افزایش می‌دهد«پیتر سیارتو » وزیرخارجه مجارستان در گفت‌وگوی تلفنی با حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، در خصوص ارتقاء روابط دوجانبه و تحولات اخیر در غرب آسیا به‌ویژه فلسطین تبادل‌نظر کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

رایزنی وزرای خارجه مصر و روسیه درباره تحولات فلسطینوزیر خارجه مصر در تماس تلفنی با همتای روسی خود نقش شورای امنیت برای توقف جنگ در فلسطین را بررسی کرد.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

رایزنی امیرعبداللهیان با همتای ترکیه‌ای درباره تحولات فلسطینحسین امیرعبداللهیان، وزیر خارجه کشورمان با همتای ترکیه‌ای شامگاه شنبه ۱۵ مهرماه درباره تحولات جاری فلسطین به صورت تلفنی رایزنی کردند.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

حملات سایبری نیروهای مقاومت فلسطین علیه سامانه گنبد آهنینموفقیت نیروهای مقاومت فلسطین در به دست گرفتن کنترل مرکز پلیس سدیروت در اراضی اشغالی و اذعان رسانه‌های صهیونیستی به غافلگیری همه جانبه ارتش رژیم صهیونیستی از جدیدترین تحولات فلسطین است.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

محاصره نظامیان صهیونیست در یک پایگاه در اطراف نوار غزهانتقال ده‌ها صهیونیست زخمی شده در عملیات گسترده مقاومت فلسطین به بیمارستان‌های اراضی اشغالی و محاصره نظامیان صهیونیست در یک پایگاه اطراف نوار غزه از جدیدترین تحولات فلسطین است.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »