رایزنی عراقچی با معاون وزیر خارجه اسلوونی

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 9 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

عراقچی معاون سیاسی وزارت امور خارجه در جریان سفر خود به اسلوونی روز چهارشنبه با «سیمونا لسکوار» معاون وزیر امورخارجه این کشور دیدار و گفت‌وگو کرد

به گزارش ایسنا، همکاری های تجاری و اقتصادی، روند صلح در خاورمیانه و یمن، بررسی اوضاع سوریه، برجام و اینستکس از جمله مواردی بودند که در این دیدار مورد بحث قرار گرفت.

سید عباس عراقچی که به منظور شرکت در دور سوم گفت‌وگوهای سیاسی ایران و اسلوونی و نیز شرکت در چهارهمین اجلاس مجمع راهبردی بِلد به این کشور اروپایی سفر کرده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

وزیر خارجه آمریکا با رئیس منتخب کمیسیون اروپا دیدار کردوزیر خارجه آمریکا با رئیس منتخب کمیسیون اروپا دیدار کرد مایک پمپئو، وزیر خارجه ایالات متحده، روز دوشنبه ۱۱ شهریور ماه در بروکسل با اورسولا فن در لاین، رئیس منتخب کمیسیون اروپا، دیدار کرد. وزیر خارجه آمریکا برای سفری دو روزه راهی بلژیک شده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

گفت‌وگوی تلفنی وزیر خارجه پاکستان با ظریف درباره کشمیروزارت خارجه پاکستان با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد: وزیر امور خارجه پاکستان از مردم و رهبری ایران 'برای حمایت‌هایشان از مردم سرکوب‌شده جامو و کشمیر' تشکر و قدردانی کرده است ظریف نسبت به اوضاع حقوق بشر و وضعیت بشردوستانه جامو و کشمیر ابراز نگرانی کرده است
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

وزارت خارجه آمریکا در همراهی با فدراسیون بین‌المللی جودو از سعید ملایی حمایت کرد♦️وزارت خارجه آمریکا در همراهی با فدراسیون بین‌المللی جودو از سعید ملایی حمایت کرد ⚡️سخنگوی وزارت خارجه آمریکا اعلام کرد که ایالات متحده حمایت از سعید ملایی، جودوکار ایرانی به فدراسیون بین‌المللی جودو می پیوندند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

انتخاب محسن حاجی میرزایی با ۲۰۰رای موافق نمایندگان مجلس بعنوان وزیر جدید آموزش و پرورشایران وایر پیشتر در گزارشی به بررسی کارنامه وزرای آموزش و پرورش پس از انقلاب پرداخته بود. این وب سایت آمادگی آن را دارد تا نظرات موافق و مخالف معلمان در مورد انتخاب وزیر و مسائل مرتبط با معلمان را منتشر نماید.
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

نوه چرچیل و چند وزیر سابق با احتمال اخراج از حزب حاکم بریتانیا مواجه‌انددر پی شکست بوریس جانسون، نخست وزیر بریتانیا در برابر تلاش مخالفان برگزیت بدون توافق در مجلس عوام، شماری از نمایندگان عضو حزب حاکم محافظه‌کار از جمله چند وزیر پیشین و نوه وینستون چرچیل، نخست وزیر زمان جنگ، به خاطر همراهی با مخالفان با امکان اخراج از جناح حزبی مواجه شده‌اند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

مقام برزیلی: ماکرون دلقک با خوابیدن با اژدهای زشت متخصص آتشسوزی نمیشود«رنزو گراسیه» سفیر گردشگری برزیل، ضمن «دلقک» توصیف کردن آقای ماکرون، تهدید کرده که اگر رئیس جمهوری فرانسه به برزیل قدم بگذارد، گردنش را که به باریکی گردن جوجه مرغ است، سخت خواهد فشرد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »