رایزنی موگرینی و گوترش درباره برجام

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 19 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رایزنی موگرینی و گوترش درباره برجام مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا و دبیرکل سازمان ملل ضمن دیدار با یکدیگر درباره ایران و برجام گفت‌وگو کردند.

به گزارش ایسنا، فدریکا موگرینی، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا به همراه فرنس تیمرمانس، معاون کمیسیون اروپا ساعاتی پیش با آنتونیو گوترش دبیرکل سازمان ملل در نیویورک دیدار کردند.

بنابر گزارش پایگاه اینترنتی اتحادیه اروپا، این دیدار فرصتی بوده است برای تبادل نظر و رایزنی میان طرف‌ها درباره تحولات اخیر در آفریقا، سوریه، افغانستان، لیبی، روند صلح خاورمیانه، ونزوئلا و به‌علاوه وضعیت خلیج فارس، برنامه جامع اقدام مشترک و ایران. اتحادیه اروپا در حاشیه مجمع عمومی سازمان ملل میزبان چند رویداد، ازجمله درباره سوریه و ونزوئلا خواهد بود.انتهای پیام

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ماکرون: ممکن است در نیویورک درباره ایران اتفاقی بیفتدماکرون با اشاره به اینکه پس از حملات به تاسیسات نفتی عربستان سعودی تنش‌ها افزایش یافته است، گفت: «چالشی در نیویورک مطرح است. دو بازیگر این بحران آنجا هستند. وحدت مکانی وجود دارد اما نه لزوما وحدت رویه و اقدام. ما در عربستان سعودی نیستیم اما ممکن است چیزی اتفاق بیافتد.» هیچ اتفاقی نمی افته چون اونهایی که باید تغییر کنند نمی کنند . و بر مواضع خود ایستاده اند . ایشون هم در حد یک لولوی سر خرمن می باشند ماکرون هم یه پا فرقه_پمپاژ_امید هست! ترجمه اش به فارسی اینه: شاید خدا خواست باز تونستم رنو و پژو به ایران بفروشم اونم به چند برابر قیمت🤑
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

هیچ صحبتی درباره ریاست سازمان صداوسیما با من نشده است/ هجمه نمی‌کنیم، منتقدیموزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دولت دهم گفت: ما به دولت و نمایندگان هجمه نمی‌کنیم بلکه نقد می‌کنیم و مردم از ما انتظار دارند مشکلات بیان شود.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

توضیح گودرزی درباره نقض دادنامه نجفی از سوی دیوان عالی کشوروکیل نجفی با اعلام خبر نقض دادنامه موکلش از سوی دیوان عالی کشور عنوان کرد: موضوع اعتراض ما عمدی بودن یا شبه عمدی بودن این اتهام است در این مورد دیوان اعتراض ما را پذیرفته تا نقایص برطرف شود.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

آنچه هنر درباره تغییرات آب و هوایی برای گفتن دارد | DW | 21.09.2019طوفان‌ها، خشکسالی‌ها و سیل‌هایی که پیامدهای تغییرات اقلیمی هستند هر جمعه هزاران دانش‌آموز را به خیابان‌ها می‌کشانند. و در این میان هنرمندان چه می‌کنند؟ باربارا دومبروفسکی، هنرمند عکاس، با تصاویرش زخم‌ها را نشان می‌دهد.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

دعوت ترکیه از آلمان، فرانسه و روسیه به بحث درباره بحران پناهجویان | DW | 21.09.2019رئیس جمهور ترکیه از رهبران آلمان، روسیه و فرانسه دعوت کرده تا درباره منطقه‌ امن در شمال سوریه اجلاسی مشترک تشکیل دهند. اردوغان گفته در صورت عدم توافق آمریکا ظرف دو هفته با این طرح، ترکیه آن را به تنهایی اجرا می‌کند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

واکنش ظریف درباره مذاکره‌ مجدد هسته‌ای با آمریکاوزیر امور خارجه ایران درباره مذاکره مجدد هسته‌ای با آمریکا اعلام کرد به قول خود ترامپ، در کدام 'تاریخ' کسی با چنین مسئله‌ای موافقت کرده است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »