راه‌اندازی ۸۰ مرکز آموزش جوار صنعت در فارس

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 43 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 21%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان فارس از راه‌اندازی ۸۰ مرکز جوار صنعت در واحدهای صنعتی بالای ۱۰۰ نفر اشتغال در این استان خبر داد.

رهام کیائی امروز، ۲۰ اسفندماه در نشست با مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس با اشاره به تعامل و همکاری مناسب بین شرکت شهرک‌های صنعتی فارس و اداره‌کل آموزش فنی وحرفه‌ای استان به منظور ارائه آموزش‌های مهارتی در واحدهای صنعتی گفت: با تداوم این همکاری‌ها شاهد ارتقای وضعیت آموزش‌های مهارتی در صنایع مستقر در شهرک‌های صنعتی خواهیم بود.

وی با اشاره به فعالیت مرکز ارتقای مهارت فنی و حرفه‌ای در شهرک صنعتی بزرگ شیراز بیان کرد: این مرکز دارای ۶ کارگاه ثابت با امکانات و تجهیزات کامل است که توانسته با هماهنگی و ارتباط مناسب با واحدهای صنعتی خدمات مناسبی را ارائه دهد. مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس با بیان اینکه توانمندسازی نیروی انسانی شاغل در واحدهای تولیدی و صنعتی از مولفه‌های اصلی توسعه پایدار صنعت و رونق تولید است، گفت: ارتقای آموزش فنی و حرفه‌ای و مهارتی راهی برای ایجاد سرمایه انسانی و تقویت رشد اقتصادی است.

وی، هم‌افزایی با بنگاه‌های اقتصادی و استفاده از ظرفیت‌های موجود در مراکز تحقیق و توسعه کارخانجات برای گسترش آموزش‌های فنی و حرفه‌ای و مهارتی را از راهبردهایی موثر در ارتقای آموزش‌ها در بخش تولید و صنعت برشمرد و افزود: اقدام مهم سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای در راه‌اندازی مراکز بین کارگاهی و جوار کارگاهی در توانمندسازی کارگران و تکنسین‌ها نقش مهمی برعهده دارد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

راه‌اندازی مرکز دولتی مجهز به دستگاه شناسایی سلول‌های بدخیم خونیاولین و تنها مرکز دولتی مجهز به دستگاه شناسایی سلول‌های بدخیم خونی به روش فلوسایتومتری استان اصفهان، در مرکز آموزشی درمانی شهید دکتر بهشتی کاشان راه‌اندازی شد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

سامانه ارزیابی وظایف اختصاصی دستگاه‌ها برای اقامه نماز راه‌اندازی شوداستاندار فارس پیشنهاد داد تا سامانه‌ای برای ارزیابی انجام وظایف اختصاصی دستگاه‌ها برای اقامه نماز در این استان راه‌اندازی شود.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

جهاددانشگاهی سال ۱۴۰۲ در حوزه آموزش و کارآفرینی خوش درخشیدمدیرکل پروژه‌های آموزش و کارآفرینی درباره دستاوردها و فعالیت‌های جهاددانشگاهی در حوزه آموزش و کارآفرینی گفت: جهاددانشگاهی سال ۱۴۰۲ در حوزه آموزش و کارآفرینی در سطح کشور خوش درخشید.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

از عرضه پهپاد کشاورزی تا سامانه کنترل سطوح پرواز باند فرودگاهیدر پاویون شرکت‌های دانش‌بنیان نخستین نمایشگاه صنعت هوایی پیام، ۲۰ شرکت دانش‌بنیان و یک سازمان به معرفی محصولات فناورانه و توانمندی‌های خود در صنعت هوایی پرداخته‌اند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ضرورت ثبت هفته فرهنگی و روز بجنورد در تقویم رسمیعضو هیأت رئیسه و رئیس مرکز آموزش و پژوهش شورای اسلامی شهر بجنورد بر ضرورت ثبت هفته فرهنگی و روز بجنورد در تقویم رسمی تاکید کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

راه‌اندازی مرکز آزمون ایمنی و عملکرد خودروهای برقی در کشورتفاهم‌نامه همکاری مشترک ایجاد مرکز آزمون ایمنی و عملکرد خودروهای برقی و قطعات خودرو میان وزارت صمت و یکی از هلدینگ‌ها امضا شد و از این طریق زیست‌بوم خودروی برقی در ایران وارد مرحله عملیاتی ایران‌ساخت شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »