راه‌اندازی بورس مسکن تا ۴ ماه آینده

  • 📰 IRNA_1313
  • ⏱ Reading Time:
  • 22 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

بورس_مسکن | عضو شورای عالی بورس به زمان راه‌اندازی بورس مسکن خبر داد و گفت: براساس مذاکرات صورت گرفته در جلسه شورای عالی بورس که روز گذشته برگزار شد، قرار بر این است که بورس مسکن چهار تا ۶ ماه آینده راه‌اندازی شود

با توجه به وظیفه دولت در راستای تامین مسکن برای افراد کم برخوردار جامعه، تصمیماتی جهت راه اندازی بورس مسکن اتخاذ شد که تاکنون تلاش‌های بسیاری برای ایجاد و تامین زیرساخت‌های آن صورت گرفته است.

در خصوص زمان راه‌اندازی این بورس اخبار متفاوتی منتشر شده است. چندی پیش مدیرعامل بورس تهران از راه‌اندازی این بورس در اواسط تیرماه خبر داد، اما چنین اتفاقی رخ نداد و همچنان فعالان بازار در انتظار راه‌اندازی این بورس هستند. وی اظهار داشت: قرار است در بازار سرمایه بورسی به عنوان بورس املاک و مستغلات با مشارکت سازنده، سرمایه‌گذار و افراد علاقمند ایجاد شود تا ضمن شفافیت قیمت‌ها، زمینه بهبود سرمایه‌گذاری در این بازار فراهم شود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 6. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

شاخص بورس برای فتح قله 2 میلیون واحد آماده شد- اخبار اقتصادی - اخبار تسنیم - Tasnimشاخص بورس آماده فتح قله ۲ میلیون واحد شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه با ثبت رشد بیش از ۵۴ هزار واحدی، در ارتفاع یک‌ میلیون و ۹۵۵ هزار واحد قرار گرفت
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

افت بازارهای جهانی بورس در پی تنش‌ میان چین و آمریکادر پی شدت گرفتن تنش میان آمریکا و چین، افزایش تعداد بیکاران در آمریکا و نگرانی از چشم‌انداز اقتصادی ایالات متحده در شرایط بحران کرونا، بازارهای بورس جهان شاهد افت شاخص‌های خود بوده‌اند.
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

هشدار حذف متقاضیان طرح ملی مسکن تهران- اخبار اقتصادی - اخبار تسنیم - Tasnimهشدار حذف متقاضیان طرح_ملی_مسکن تهران مدیرکل راه و شهرسازی تهران: ضروری است تمام شهروندان استان تهران که تاکنون پیامک افتتاح و واریز وجه دریافت کرده‌اند ظرف ۲ هفته آینده نسبت به واریز وجه اقدام کنند تا در سامانه طرح ملی مسکن باقی بمانند
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

استمرار دورکاری کارمندان تا چهارشنبه/تمدید یک هفته‌ای محدودیت‌های کرونایی در استان تهراناستاندار تهران: با توجه به روند مراجعه به درمانگاه‌های تابعه بیمارستان‌ها و مراکز ۱۶ و ۲۴ ساعته ارائه خدمات در استان تهران و میزان بستری روزانه، محدودیت‌های کرونایی از شنبه به مدت یک هفته دیگر تمدید شد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

المپیک ۱+۲۰ ژاپن؛ شاید هم هیچ‌وقت! - BBC News فارسیامروز قرار بود مراسم افتتاحیه المپیک ۲۰۲۰ توکیو برگزار شود. رویدادی که به خاطر همه گیری کرونا تا سال آینده به تعویق افتاده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

احتمالا تا سه ماه آینده شیطنت‌ها علیه ایران ادامه دارد/ درصورت تکرار اقدامات آمریکا، امنیت داخلی اسرائیل را هدف قرار دهیم/ ایران باید به رهبران بزرگ دنیا نامه بنویسدتحلیل‌گر مسائل آمریکا با بیان اینکه ایران باید به رهبران بزرگ دنیا نامه بنویسد و تاکید کند با ادامه این دست اقدامات آمریکا سنگ رو سنگ بند نمی‌شود، گفت: در صورت ادامه یافتن این تهدیدها و اقدامات عملی، ایران امنیت داخلی اسرائیل را دچار چالش کند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »