راه‌اندازی بزرگترین واحد آب شیرین‌‌‌ کن شناور جهان در سعودی

03/11/1400 06:21:00 ب.ظ

راه‌اندازی بزرگترین واحد آب شیرین‌‌‌ کن شناور جهان در سعودی العربيه_فارسى

سعودی اولین واحد شناور آب شیرین کن خود را در نزدیکی بندر «الشقیق» در سواحل غربی کشور راه‌اندازی کرد. این پروژه در چارچوب برنامه‌های وزارت کشاورزی و منابع پروژه مذکور که با حضور شاهزاده محمد بن ناصر امیر منطقه جازان، عبدالرحمن الفضلی، وزیر کشاورزی و...

پروژه مذکور که با حضور شاهزاده محمد بن ناصر امیر منطقه جازان، عبدالرحمن الفضلی، وزیر کشاورزی و منابع آبی و عبدالله عبدالکریم، رئیس شرکت ملی آب شیرین سعودی راه‌اندازی شد، پروژه‌ای مشترک میان شرکت ملی آب شیرین و شرکت «البحری»، فعال در حوزه نقل و انتقال دریایی بوده است.

Advertisement بنا به این همکاری مشترک، پروژه‌های آب شیرین کن شناور با حضور و بکارگیری نیروهای متخصص احداث شده تا امکان جابجایی آنها بر اساس نیاز مناطق مختلف سعودی امکان‌پذیر باشد. پروژه‌های آب شیرین کن شناور از آخرین دستاوردها و تکنولوژی روز برخوردار بوده و آب شیرین مورد نیاز را با کیفیت عالی در اختیار مصرف‌کنندگان سعودی قرار می‌دهد.

ظرفیت هر یک از این واحدهای آب شیرین کن شناور 50 هزار لیتر در روز برآورد شده است. 150 هزار لیتر هم‌اکنون پروژه‌های مشترک شرکت ملی آب شیرین سعودی و شرکت البحری با ظرفیت 150 هزار لیتر در روز در حال فعالیت بوده و این واحدها ضمن تامین بخش قابل توجهی از نیازهای کشور، استانداردهای زیست‌محیطی و حفاظت از حیات جانداران دریایی را کاملا رعایت می‌کنند. headtopics.

ادامه مطلب:
العربیه فارسی »

خانه‌ای برای معلولان و زنان مبتلا به اچ آی وی!

موسس انجمن احیا گفت: دریافت مجوز از اطلاعات سپاه برای تاسیس انجمن حمایت و یاری از آسیب‌دیدگان اجتماعی واشی بسیاری داشت. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

۱۰۷۸ماموریت امدادونجات در حوادث جوی یک هفته گذشته/۳۰ استان در حال امدادرسانی هستندرئیس سازمان امدادونجات هلال احمر از انجام ۱۰۷۸ ماموریت توسط امدادگران برای امدادرسانی به ۹۲ هزار و ۵۴۰ نفر در ۳۰ استان خبر داد.

کارزار اعتصاب غذا در مقابل محل مذاکرات وین در اعتراض به گروگانگیری‌های ایرانعده‌ای از شهروندان ایرانی در کنار بری روزن، دیپلمات سابق آمریکایی که در هنگام اشغال سفارت آمریکا در تهران به گروگان گرفته شده بود و همچنین نزار زکا، شهروند مردم ایران از این کارزار رنج میبرند. کاش بر ای حقوق بشر آمریکایی هم اعتصاب میکردید. عربستان و امارات با کمک اطلاعاتی آمریکا و انگلیس زنان و بچه های یمنی رو می‌کشند ولی مدافعان به اصطلاح حق ق بشری همگی خفه شدند

آمار رسمی کرونا در ایران؛ شناسایی بیشترین مبتلایان به امیکرون در نیمه غربی کشوربنا بر اعلام وزارت بهداشت ایران در روز شنبه آمار جان‌باختگان کرونا در یک شبانه‌روز گذشته افزایش و شمار مبتلایان جدید در این بازه زمانی کاهش یافته است.

بریتانیا: روسیه در پی به قدرت رساندن مهره خود در اوکراین است«یوگنی مورایف، نماینده سابق مجلس اوکراین به عنوان نامزد بالقوه برای رهبری این کشور دیده شده است»، اما او تنها نیست زیرا سرویس‌های اطلاعاتی روسیه «با بسیاری از سیاستمداران پیشین اوکراین در پیوند هستند». اوکراین جز خاک روسیه است وباید به روسیه ملحق شود.

اگر زمین در حال گرم شدن است چرا در صحرای آفریقا برف می‌بارد؟هنگامی که عکس‌هایی با نمای زیبا از تپه‌های شنی در این منطقه را می‌بینید، ممکن است این پرسش برای شما ایجاد شود که چگونه چنین چیزی ممکن است؟ اقلیم داره عوض میشه گرم شدن ی اصطلاحِ گاز های گلخانه ای دارن زیاد میشن Ecologic_Rojava's account has been withheld in Turkey in response to a legal demand. Learn more. اروپا دانا نیستی تعقیرات اقلیمی یعنی همین برف در جاهای گرمسیری نباید بباره که بدن سیاه پوستان به گرمسیری عادت دارد نه برف خدا می دانست برای هر کشوری مناطق رو ایجاد کرد وقتی تعقیرات اقلیمی پیش بیاد یعنی فاجعه جهانی نابودی جهان در بر دارد

ثبت رکورد تاریخی مصرف گاز در ایران؛ وزیر نفت: در خانه لباس گرم بپوشیدرکورد قبلی مصرف گاز بخش خانگی ۶۶۷ میلیون مترمکعب بود که پارسال اتفاق افتاد و انتظار می‌رود طی روزهای آینده مصرف خانگی گاز به ۷۰۰ میلیون متر مکعب نیز برسد. ما باید تو خونه لباس گرم بپوشیم ولی تو ترکیه ملت وسط سرما تو خونه‌ای که با گاز ایرانی گرم شده کون لخت بگردن و لذت ببرن. این است عدالت اسلامی.