راه مقابله با گران فروشی مسکن نخریدن است

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 40 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

وزیر راه و شهرسازی: *مردم در خرید مسکن عجله نکند *راه مقابله با گران فروشی مسکن نخریدن است

به گزارش ایسنا، محمد اسلامی در حاشیه جلسه امروز هیئت دولت درباره وضعیت قیمت مسکن اظهار کرد: چاره مقابله با گران فروشی مسکن نخریدن آن است. رشد قیمت مسکن حباب‌گونه بوده و منطقی پشت آن نیست و راه مقابله با آن این است که کسی در خرید مسکن عجله نکند.

وی ادامه داد: در ماه گذشته شاهد بودیم که رشد بادکنکی قیمت مسکن متوقف شد. برای دولت، جامعه هدف در این زمینه اهمیت دارد که برای تهیه مسکن نیازمند کمک دولت است. برنامه ما هم به طور جدی شروع شده است و رسانه‌ها می‌توانند از این برنامه‌ها گزارش هفتگی تهیه کنند. غیر از تکمیل حدود ۵۵ هزار مسکن مهر، ساخت مسکن نیز شروع شده است.

اسلامی اضافه کرد: قیمت مسکن در تهران افت کرده است و شاهد تأثیر آن در شهرستان‌ها نیز هستیم. البته قیمت مسکن تابع عرضه و تقاضا نیست و سوداگران نیز در این بازار حضور دارند. از سویی پروانه‌های صادر شده در سال‌های گذشته برای ۱۵۰ متر به بالاتر بوده ولی بیشتر معاملات در مورد مسکن‌های زیر ۱۰۰ متر است یعنی نیاز بازار به مسکن زیر ۱۰۰ متر است.

وزیر راه در پایان گفت: در آستانه عید غدیر ساخت ۱۵۰ هزار واحد جدید را آغاز می‌کنیم تا نهضت خانه‌سازی در کشور فراگیر شود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

اخوندفاسد،بادمجان اخوندفاسد،وقتی در عزت و قدرت ماندن نخرید نخورید نروید نکشید نکنید سر ریز گام_اول_انقلاب به گام_دوم_انقلاب kadkhodaee_ir Iran Rouhani_ir Majlis_ir IranUprising98 BanIRIB2019 Mashhad_2017 Khamenei_fa

چهل سال دیگه صبر کنند .😍😂سیمان 8هزارشده 16هزارایزوبام متر7هزارشده 20هزارو......

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بریتانیا برای مقابله با «دزدی دریایی ایران» ناوگان دریایی اروپا تشکیل می‌دهدوزیر خارجه بریتانیا: اگر ایران به رفتارش ادامه دهد باید در انتظار حضور نظامی گسترده‌تر در آب‌های ساحلی‌اش باشد حضور گسترده در سواحل ایران!!!؟؟؟ چو ایران نباشد تن من مباد مردک دوره قاجار۲۰۰ساله تموم شده مگه توهم زدید بی شعدری که نمیدونه باید بجای مجلس صعرا و کبری نفکش ایرانی رو ازاد کنه بهتره در جهلالتش باقی بمونه ترامپ نتانیابو بولتون و پمپئو کم بود الان باید توهمات و زر زر کردن و تهدید رسانه ای توخالی مقامات انگلیس رو هم بشنویم مثله اینکه تا ایران اقدام جدی تری انجام نده حساب دستشون نمیاد بیایید بیایید مام به خدا حوصله مون سر رفت این دو روز هیچی نگرفتیم و ساقط نکردیم اصن پکریم
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »


منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

رئیس جمهوریoggi il mondo va nella direzione di grandi tecnologie e sopratutto di sviluppo informatico . è importante capire la vera anima dell'Iran a quale modello ispirarsi. avete una potenzialità mantenere equilibri socio economici in medio oriente Costruire e tessere rapporti commerciali con siria,india,russia,turchia ,afganistan e iraq sia importante per crescere un modello nuovo di cultura araba ed aprire un nuovo modello democratico culturale . per fare ciò bisogna proporre e offrire quello che si ha e nello stesso tempo chiedere prodotti e risorse per far crescere il vostro paese sempre nel rispetto delle regole e controllare le qualità dei prodotti. chi vuol lavorare con voi presentare la carta d'identità della merce
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »

باید از استارتاپ‌ها برای مقابله با قاچاق کالا و ارز بهره گرفت/ تأکید بر بهره‌برداری از سامانه جامع کنترل کالا و ارز تا پایان سال ۹۸رئیس‌جمهور تلاش مضاعف در مسیر مبارزه با قاچاق کالا و ارز را در سال رونق تولید ، برای بهبود شرایط تولید در کشور ضروری و بسیار با اهمیت خواند و تاکید کرد که باید از همه ابزارهای فنی لازم بویژه فناوری‌های جدید از جمله استارتاپ‌ها برای کنترل و مقابله با قاچاق کالا و ارز بهره گرفت. Rouhani_ir Startope یا start up? Rouhani_ir اولا که استارتاپ غلطه و استارت آپ درسته ثانیا روحانی خیلی زود شروع کرده. هنوز یکی دوسال فرصت داشت چیزی نگذشته که فقط 6ساله دولت افتاده دستش ثالثا -40ساله از این حرفا شنیدیم .بسه دیگه
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

قیمت گوشت هنوز متعادل نیست/کمک کنیم پرونده‌های قاچاق حل‌وفصل شودرئیس جمهور تلاش مضاعف در مسیر مبارزه با قاچاق کالا و ارز را در سال رونق تولید، برای بهبود شرایط تولید در کشور ضروری و بسیار با اهمیت خواند و تاکید کرد که باید از همه ابزارهای فنی لازم بویژه فناوری‌های جدید از جمله استارتاپ‌ها برای کنترل و مقابله با قاچاق کالا و ارز بهره گرفت. هه هه هه بابا مردم و چی فرض کردی تو بیشرف؟
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ساخت ۴۰ هزار واحد مسکونی در اطراف تهران / افزایش ۱۰ میلیون تومانی وام مسکن مهر پردیسمعاون وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: در حال حاضر ساخت ۵۸ هزار واحد از طرح اقدام ملی در شهرهای جدید آغاز شده است و حدود ۱۰۰ هزار پروژه دیگر احصاء شده است و در مراحل مختلف قرار دارند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »