راهکارهایی برای جلوگیری از فرار و پناهنده شدن ورزشکاران ایرانی!

14/06/1398 02:37 ب.ظ

بعد از ماندگار شدن جودوکار تیم ملی در آلمان و فرار ورزشکار تیراندازی با کمان تیم پاراالمپیک از محل هتل خود در هلند، شراگیم زندsharagim_zand در بلاگ خود ازضرورت تشکیل گارد زوبومبا(زنده گیری و برگرداندن ورزشکاران و مربیان به ایران) نوشته👇 اخبار_ایران طنز

با وجود آنکه فرار ورزشکاران سست عنصر تیمهای ملی چیزی از ارزشهای نظام مقدس جمهوری اسلامی کم نمی‌کند، اما برای رفع این مشکل و فراهم شدن امکان حضور ورزشکاران ایرانی در میادین جهانی، ما چند راهکار پیشنهاد می‌دهیم.

امیدواریم مسئولین عزیز کشورمان با فراهم کردن زمینه های اجرایی شدن این راهکارها، به اعزام ورزشکاران به مسابقات جهانی ادامه دهند و ما بتوانیم در میان اینهمه بدبختی، کما فی السابق به افتخار آفرینی ورزشکارانمان در عرصه های جهانی افتخار نمائیم!

تشکیل گارد «زوبومبا» (زنده گیری و برگرداندن ورزشکاران و مربیان به ایران) و اعزام این گارد به همراه تیمهای ملی و باشگاهی به مسابقات. تشکیل چنین گاردی ضرورتی ست که متاسفانه تا امروز از سوی مسئولین پشت گوش انداخته شده است. این گارد که همراه تیمهای ورزشی به مسابقات اعزام می‌شود در صورتی که کسی اقدام به فرار از محل اردوهای ورزشی نماید وارد عمل شده و با آموزشهای تخصصی که دیده است، اقدام به ردیابی، تعقیب و مراقبت و دستگیری فراریان می‌نماید. این گارد موظف است بعد از گرفتن فراریان، طبق پروتکل های خاصی آنها را به شکلی که دیگر قادر به فرار نباشند بسته بندی کرده و با پروازهای ویژه ای به کشور عزیزمان باز گرداند.

ادامه مطلب:
iranwire »

مایک پمپئو: دیگر کشورها برای جلوگیری از گسترش برنامه موشکی ایران با آمریکا همراه شوند♦️ مایک پمپئو: دیگر کشورها برای جلوگیری از گسترش برنامه موشکی ایران با آمریکا همراه شوند ⚡️روز سه شنبه وزارت خزانه‌داری آمریکا اعلام کرد سه سازمان مرتبط با صنایع فضانوردی ایران را در فهرست تحریم ها قرار داده است.

حکم عجیب قاضی برای فعالان مدنی؛ محرومیت استفاده از دستگاه‌های الکترونیکی هوشمند

برشی از یک زندگی همراه با پوشک و داروهای قسطی/ دردهایی که برای بازنشستگان تکثیر می‌شوند!بازنشستگان بارها اعلام کرده‌اند بیمه پایه را ارتقا دهید؛ ما نمی‌توانیم بعد از سی سال بیمه‌پردازی، هم برای بیمه تکمیلی پول اضافی بپردازیم هم پول دارو و درمان و سونوگرافی و فیزوتراپی و هزار عملیات پزشکی دیگر را از جیب خالی خود بدهیم. بازنشستگان بارها در بیانیه‌ها و اطلاعیه‌هایشان تاکید کرده‌اند: نه به بیمه تکمیلی!

استفاده ۱۷ ساله تلویزیون از زبان نامفهوم برای ناشنوایانتهران- ایرناپلاس- احسان شاهوردی مدیرعامل شبکه ملی ناشنوایان ایران می‌گوید: صداوسیما ۱۷ سال از زبان اشاره‌ای استفاده می‌کند که ناشنوایان متوجه آن نمی‌شوند. مسئولان صداوسیما را قانع کردیم در کنگره ملی ناشنوایان نظر خود آنان را جویا شوند اما بهزیستی مانع شد.

فرانسه: رایزنی با آمریکا برای ایجاد خط اعتباری ۱۵ میلیارد دلاری برای ایران سازنده بودوزیر داراریی فرانسه که به واشنگتن رفته تا درباره ایجاد یک خط اعتباری برای ایران به ارزش ۱۵ میلیارد دلار با آمریکایی‌ها گفت‌وگو کند، مذاکراتش با وزیر خزانه‌داری آمریکا را 'سازنده' خواند.

افغانستان برای اولین بار از مسیر چابهار ایران به هند میوه صادر کردوزارت صنعت و تجارت افغانستان اعلام کرده که این کشور برای اولین بار قادر به صدور میوه تازه از مسیر چابهار به شهر ممبی هند شده‌است. به گفته مقام‌های افغانستان صدور میوه از این مسیر به هند یک هفته زمان می‌برد و افغانستان در نظر دارد صادرات خود از این مسیر را افزایش دهد.