راهپیمایی اعتراضی هزار کارگر شرکت هفت‌تپه در بازار

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 29 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

کانال سندیکای کارگران هفت‌تپه خبر داده است بیش از هزارتن از کارگران شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه در اعتراض به پرداخت نشدن مطالبات مزدی وهمچنین نداشتن امنیت شغلی و عدم بازگشت به کار همکاران اخراج شده خوئ دست به راه‌پیمایی اعتراضی زده‌اند.خوزستان

استان وایر-امروز ۲۲ آبان ۹۸، بیش از هزار نفر از کارگران هفت تپه در بازار هفت تپه دست به راهپیمایی زدند. بیش از هزارتن از کارگران شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه در اعتراض به پرداخت نشدن مطالبات مزدی وهمچنین نداشتن امنیت شغلی و عدم بازگشت به کار همکاران اخراج شده خود در خارج از کارخانه دست به راه‌پیمایی اعتراضی زده‌اند.سندیکای کارگران نیشکر هفت تپه ضمن اعلام حمایت از مطالبات کارگران این شرکت هرگونه تعرض وتهدید ومرعوب کردن کارگران را محکوم کرده وخواهان پایان دادن به پرونده سازی برای کارگران شده است.

روز گذشته نیز ویدئوهای سخنرانی کارگران در صحن کارخانه از دور تازه اعتراضات این کارگران منتشر شده بود که در آن نمایندگان کارگران از مطالبات خود سخن می گفتند. مجتمع کشت و صنعت نیشکر هفت تپه، بر اساس اصل ۴۴ قانون اساسی و سیاست خصوصی سازی از اواخر سال ۱۳۹۴ توسط سازمان خصوصی سازی به بخش خصوصی واگذار شد. اگر چه پیش از خصوصی سازی نیز این شرکت درگیر مشکلات متعددی بوده اما، بخش عمده مشکلات کارگران این شرکت پس از این رویداد آغاز شده است.[email protected]اگر می‌خواهید درباره موضوع این خبر با مسئولین تماس بگیرید، لطفاً به فهرست مسؤلین در سراسر ایران مراجعه کنید:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ده‌ها هزار ملی‌گرای لهستانی در حمایت از ارزش‌های دینی راهپیمایی کردند«ملت ما مأموریتی دارد و باید آن را به پایان برساند. مأموریت ما حفظ تمام آن چیزی است که بنیان تمدن مسیحی ما را تشکیل می‌دهد.» از فردا بی خداها رو دار میزنن؟
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

قیمت گوشت در بازار کشور در سراشیبی سقوط/ ورود دام از مرزهای زمینی و دریایی/ کاهش قیمت تا مرز 58 هزار تومانمدیر بازارچه‌های مرزی و نماینده استاندار سیستان و بلوچستان درتنظیم بازار و امور دام گفت: با ورود دام از طریق مرزهای دریایی و زمینی سیستان و بلوچستان، قیمت گوشت در بازار کشور شکسته می‌شود.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

روزانه ۴۰۰ ایرانی سکته می‌کنند/بیشترین مبتلایان به ام اس تهرانی و اصفهانی هستندمشاور وزیر بهداشت در امور توانبخشی: * روزانه ۴۰۰ ایرانی سکته مغزی می‌کنند * ۳۰ درصد کسانی که در ایران به سکته مغزی دچار می شوند، زیر ۵۰ سال هستند * ما رکورددار بروز ام اس در خاورمیانه هستیم * بیشترین مبتلایان به ام اس تهرانی و اصفهانی هستند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

«خط فقر» تهرانی‌ها اعلام شد/ ۱۶ میلیون ایرانی زیرخط فقر/ ۲۰ درصد فقرا تحت پوشش‌قائم مقام رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره): * خط فقر ماهانه هر نفر در استان تهران و در شهریور ماه امسال ۴۵۴ هزار تومان است * ۱۶ میلیون ایرانی زیرخط فقر هستند * تنها ۲۰ درصد جمعیت زیر خط فقر تحت پوشش نهادهای حمایتی‌اند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

شیلی همچنان ناآرام و ملتهب؛ تظاهرات ده‌ها هزار نفری در سانتیاگواز اواسط ماه گذشته میلادی، زمان آغاز جنبش اعتراضی تا کنون بیش از بیست نفر در جریان خشونت های خیابانی کشته و نزدیک به دویست نفر نیز زخمی شده اند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

شرکت اردوغان در میزگرد اقتصادی در واشنگتن
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »