راهپیمایی ضد دولتی ده‌ها هزار نفره در هنگ‌ کنگ

27/05/1398 05:17:00 ب.ظ

پلیس محلی با تجهیزات ضد شورش در سطح شهر حضور داشت و کارت‌های شناسایی برخی از تظاهرکنندگان را کنترل می‌کرد.

پلیس محلی با تجهیزات ضد شورش در سطح شهر حضور داشت و کارت‌های شناسایی برخی از تظاهرکنندگان را کنترل می‌کرد. وی در ادامه گفت: «این بدان معنا نیست که ما به مبارزه ادامه نخواهیم داد. ما هر آنچه را برای پیروزی لازم داریم انجام خواهیم داد، اما امروز با آرامش راهپیمایی می‌کنیم و پس از ارزیابی جدید به کارمان ادامه می‌دهیم.

»

برخی از معترضان دیگران را به آرامش در برابر پلیس دعوت کرده و فریاد می‌زدند: «راهپیمایی امروز مسالمت‌آمیز است! به دام نیفتید! جهان ما را تماشا می‌کند.» آنها همچنین پلاکاردهایی به همراه داشتند که بر روی آنها شعارهایی در در مورد آزادی و دموکراسی در هنگ‌ کنگ نوشته شده بود.

تعیین دقیق تعداد معترضان امکان‌پذیر نیست اما به گفته خبرنگارانی که در محل حضور دارند حدود ۲۰۰ هزار نفر در این تظاهرات حضور داشتند.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

اردوغان از سرخوشی آواز خواند!

اردوغان با آواز خوانی پیروزی خود در انتخابات را جشن گرفت. ادامه مطلب >>

هشدار اتحادیه اروپا به هنگ کنگ در آستانه 'راهپیمایی میلیونی' | DW | 18.08.2019حرکت‌های اعتراضی در هنگ کنگ پس از ده هفته همچنان ادامه دارد و قرار است روز یک‌شنبه ۱۸ اوت یک 'راهپیمایی میلیونی' باشد. اتحادیه اروپا به دولت هنگ کنگ هشدار داده حقوق قانونی شهروندان معترض را خدشه‌دار نکند.

برادر رهبر گروه طالبان در حمله انفجاری در پاکستان کشته شدخبرگزاری رویترز به نقل از دو منبع طالبان گزارش داد، در نتیجه یک هجوم انفجاری جمعه 16 اوت در داخل یک

جزئیاتی از دومین گزارش «جاوید رحمان» گزارشگر سازمان ملل در مورد وضعیت حقوق بشر در ایران♦️ جزئیاتی از دومین گزارش جاوید_رحمان گزارشگر سازمان ملل در مورد وضعیت حقوق_بشر در ایران ⚡️ ایران در ده سال گذشته به هیچکدام از سه گزارشگر ویژه ای که برای گزارش به سازمان ملل انتخاب شدند، اجازه نداد برای بررسی وضعیت حقوق بشر، به ایران سفر کنند.

«اتوبوس‌های غیراستاندارد» در اردوی راهیان نور اجازه حرکت ندارند/ هیچ اغماضی در کار نیستسردار سلیمانی در گفت‌وگو با ایلنا: «اتوبوس‌های غیراستاندارد» در اردوی راهیان نور اجازه حرکت ندارند/ هیچ اغماضی در کار نیست

کشته شدن 15 غیرنظامی در حملات هوایی جنگنده‌های رژیم اسد و روسیه در ادلببنا به دیدبان حقوق بشر سوریه در حملات هوایی شامگاه جمعه 16 اوت جنگنده‌های رژیم بشار اسد و روسیه که

احضار چند مسئول در پی تلف‌ هفت قلاده توله‌ببر در باغ وحش مشهداحضار چند مسئول در پی تلف شدن‌ هفت قلاده توله‌ببر در مشهد معاون دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان خراسان رضوی از ورود دادستانی به موضوع تلف‌شدن هفت قلاده توله‌ببر در باغ وحش مشهد خبر داد و گفت: در این خصوص کمیته حقیقت‌یابی تشکیل شد تا موضوع را بررسی کند.