راهپیمایی (حمایت از اقتدار و امنیت) - شیراز

30/08/1398 11:30:00 ق.ظ

راهپیمایی (حمایت از اقتدار و امنیت) - شیراز اغتشاشات

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ۳۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۱ امیر صادقیان مردم حزب اللهی و ولایت‌مدار شیراز صبح امروز در مراسم راهپیمایی به منظور محکومیت جنایات اخیر عناصر فرصت‌طلب و ضد انقلاب که قصد ایجاد رعب و وحشت و تخریب اموال عمومی و خصوصی سعی در ناامنی شیراز داشتند، شرکت کردند.

۳۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۱ امیر صادقیان مردم حزب اللهی و ولایت‌مدار شیراز صبح امروز در مراسم راهپیمایی به منظور محکومیت جنایات اخیر عناصر فرصت‌طلب و ضد انقلاب که قصد ایجاد رعب و وحشت و تخریب اموال عمومی و خصوصی سعی در ناامنی شیراز داشتند، شرکت کردند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری تسنیم 🇮🇷 »
Loading news...
Failed to load news.

رئیسی: پیشرفت موشکی کشور با تهدید دشمن متوقف نخواهد شد

رئیس جمهوری گفت: صنایع دفاعی و موشکی در ایران بومی شده است و وارداتی نیست. ادامه مطلب >>

نماینده ایرانی‌تبار سوئد: حمایت از معترضان ایران حمایت از دموکراسی است | DW | 19.11.2019آزاده رجحان-گوستاوسن، نماینده ایرانی‌تبار پارلمان سوئد، با نظر به اعتراضات مردم ایران به دویچه وله گفت وقتی اصول دموکراسی، حقوق بشر و آزادی‌ها، در کشوری نقض شوند، پارلمان‌های کشورهای دیگر باید به آن واکنش نشان دهند. IranProtests بنزین

هشدار ظریف به کشورهای که از اعتراضات ایران حمایت کردندمحمدجواد ظریف وزیر خارجه ایران سه‌شنبه 19 نوامبر 2019 در واکنش به اظهارات اخیر مایک پومپئو وزیر He is not in the position to blame other nations and their decisions! عربهای کثیف نتظر وزهای بدبختی باشید حروم زاده های کافر

اصلاح‌طلبان و اعتراضات؛ حمایت از افزایش قیمت بنزین و محکومیت خشونت هامحمد خاتمی، رئیس جمهوری پیشین ایران که بعنوان «رهبر اصلاحات» در ایران شناخته می شود و پدر معنوی اصلاح‌طلبان به حساب می آید در ۶ روز گذشته هیچ گونه واکنشی به این اتفاقات نشان نداده است.

مجلس نمایندگان آمریکا دو طرح را در حمایت از معترضان در هنگ هنگ تصویب کردمجلس نمایندگان ایالات متحده شامگاه چهارشنبه دو طرح را در حمایت از حقوق بشر در هنگ هنگ و معترضان در این جزیره واقع در جنوب چین تصویب کرد. به گزارش رسانه‌های آمریکا، طرح موسوم به «قانون حقوق بشر و دمو

آمریکا در اعلام حمایت از مردم ایران صادق نیست/ تحریم‌ها دلیل وضعیت اقتصادی فعلی ایران استروزنامه ایندیپندنت در گزارشی با بررسی اعتراضات اخیر در برخی شهرهای کشورمان نوشت: وقتی دولت ترامپ می‌گوید از مردم ایران حمایت می‌کند، صداقت ندارد چراکه تحریم‌های واشنگتن دلیل وضعیت اقتصادی کنونی ایران است.

عبدالله: یوناما از شفافیت انتخابات افغانستان حمایت کند؛ محقق: یاماموتو 'در استخدام حکومت است'عبدالله عبدالله، رئیس اجرایی افغانستان با نشر اعلامیه‌ای از 'خدمات و کارهای ارزنده‌ ' تادامیچی یاماموتو ،نماینده دبیرکل سازمان ملل در افغانستان تشکر کرده است . پیش از این محمد محقق، از متحدان اصلی آقای عبدالله ، نماینده ویژه دبیرکل سازمان ملل را 'رشوه خوار' و 'بی‌غیرت' خوانده و گفته بود که این نماینده در 'استخدام حکومت' افغانستان است.