راهپیمایی مردم اردن در حمایت از فلسطین

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 30 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

مردم اردن امروز با برگزاری راهپیمایی در امان همبستگی خود را با فلسطینیان اعلام کردند. - خبرگزاری آناتولی

امان/ ليث الجنيدی/ خبرگزاری آناتولی

به گزارش خبرنگار آناتولی از امان، صدها نفر از مردم اردن به دعوت «ائتلاف ملی علیه معامله قرن» در همبستگی با فلسطینیان در مرکز این شهر راهپیمایی کردند. شرکت کنندگان همچنین سیاست آمریکا و اقدامات اسرائیل در سرزمین‌های مقدس را محکوم کرده و شعارهای «معامله قرن شکست می خورد» و «فلسطین آزاد است» سر دادند. گفتنی است با روی کارآمدن دونالد ترامپ در آمریکا بحث و گمانه‌زنی‌های بسیاری درباره اصطلاح «معامله قرن» که گفته می شود طبق آن دولت فلسطین در بخشی از صحرای سینا تشکیل خواهد شد، افزایش یافته است. این مسئله با واکنش شدید فلسطینیان مواجه شده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

هفت سال حبس به خاطر گل دادن به مردم در مترو | DW | 05.12.2019هفت فعال مدنی که دو تن از آنان در مترو به مردم گل داده بودند مجموعا به ۲۹ سال حبس محکوم شدند. ندا_ناجی، فعال مدنی نیز به پنج سال و شش ماه زندان محکوم شد. خبرگزاری رکنا نیز خبر از حکم اعدام برای یک فعال تلگرامی داده است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

مردم با آگاهی صف‌شان را از اغتشاش گران جدا کردنددادستان کل کشور: مردم با آگاهی صف‌شان را از اغتشاشگران جدا کردند اگر مدیریت درستی داشته باشیم ملت و کشور می‌تواند از گرداب اقتصادی نجات پیدا کند قیمت سوخت باید هدفمند می‌شد، اما ایراد ما به مجلس این است که چرا به اجرای قانون نظارت نداشتید؟ دادستان کل کشور به چاک لای پای مادر رهبر خندید که مردم رو خطاب قرار داد مردم محروم ایران همه یکی هستند و از شما ها جدا
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

کاروان کمک‌های انسانی سازمان ملل برای مردم ادلبده‌ها کامیون حامل کمک‌های بشردوستانه سازمان ملل متحد برای نیازمندان سوری از شهر حتای ترکیه عازم ادلب شدند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

مدیران شهری بهتر شدن هوا در پی نزولات آسمانی را به خودشان نسبت می‌دهند و هنگام آلودگی دستگاه‌های دیگر را مسئول می‌دانند/مردم رفتارهای دوگانه را به خوبی درک می‌کنندعضو شورای شهر تهران در گفت‌و‌گو با ایلنا؛ مدیران شهری بهتر شدن هوا در پی نزولات آسمانی را به خودشان نسبت می‌دهند و هنگام آلودگی دستگاه‌های دیگر را مسئول می‌دانند/مردم رفتارهای دوگانه را به خوبی درک می‌کنند
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

نماینده‌ای که از حقوق مردم دفاع نمی‌کند باید مواخذه شود/ قیمت خودرو در ایران 5 برابر سایر کشورها استنماینده شیراز در مجلس با بیان اینکه احساس می‌شود جایگاه مجلس دچار تزلزل شده است، گفت: متاسفانه امروز اگر یک نماینده مجلس قصد دفاع از حقوق مردم را داشته باشد برخی بر نمی‌تابند، حال آنکه اگر نماینده‌ای به دنبال دفاع از حقوق مردم نباشد باید مواخذه شود.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

امیدوارم با الهام از رهنمودهای رهبر انقلاب در وقایع اخیر نقشه‌های شوم دشمنان را نقش بر آب کنیم/ آحاد مردم با هر عقیده‌ای باید مورد لطف باشند/ اصلاح قیمت حامل‌های انرژی یک ضرورت اقتصادی اجتناب‌ناپذیر استابوترابی‌فرد در خطبه‌های نماز جمعه تهران: امیدوارم با الهام از رهنمودهای رهبر انقلاب در وقایع اخیر نقشه‌های شوم دشمنان را نقش بر آب کنیم/ آحاد مردم با هر عقیده‌ای باید مورد لطف باشند/ اصلاح قیمت حامل‌های انرژی یک ضرورت اقتصادی اجتناب‌ناپذیر است اصلاح قیمت های درآمدی مردم چطور !!؟؟ آیا این منابع متعلق به شخص یا گروه یا ... خاصی است ؟؟ و... میتونین حقوقها رو تا ۵ میلیون افزایش بدهید و بنزین ۳ تومن باقی بمونه . چطوره؟
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »