راهپیمایی مردم اردن در حمایت از فلسطین

15/09/1398 03:57:00 ب.ظ

مردم اردن امروز با برگزاری راهپیمایی در امان همبستگی خود را با فلسطینیان اعلام کردند. - خبرگزاری آناتولی

مردم اردن امروز با برگزاری راهپیمایی در امان همبستگی خود را با فلسطینیان اعلام کردند. - خبرگزاری آناتولی 06.12.2019 امان/ ليث الجنيدی/ خبرگزاری آناتولی به گزارش خبرنگار آناتولی از امان، صدها نفر از مردم اردن به دعوت «ائتلاف ملی علیه معامله قرن» در همبستگی با فلسطینیان در مرکز این شهر راهپیمایی کردند.

شرکت کنندگان همچنین سیاست آمریکا و اقدامات اسرائیل در سرزمین‌های مقدس را محکوم کرده و شعارهای «معامله قرن شکست می خورد» و «فلسطین آزاد است» سر دادند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

هفت سال حبس به خاطر گل دادن به مردم در مترو | DW | 05.12.2019هفت فعال مدنی که دو تن از آنان در مترو به مردم گل داده بودند مجموعا به ۲۹ سال حبس محکوم شدند. ندا_ناجی، فعال مدنی نیز به پنج سال و شش ماه زندان محکوم شد. خبرگزاری رکنا نیز خبر از حکم اعدام برای یک فعال تلگرامی داده است.

مردم با آگاهی صف‌شان را از اغتشاش گران جدا کردنددادستان کل کشور: مردم با آگاهی صف‌شان را از اغتشاشگران جدا کردند اگر مدیریت درستی داشته باشیم ملت و کشور می‌تواند از گرداب اقتصادی نجات پیدا کند قیمت سوخت باید هدفمند می‌شد، اما ایراد ما به مجلس این است که چرا به اجرای قانون نظارت نداشتید؟ دادستان کل کشور به چاک لای پای مادر رهبر خندید که مردم رو خطاب قرار داد مردم محروم ایران همه یکی هستند و از شما ها جدا

کاروان کمک‌های انسانی سازمان ملل برای مردم ادلبده‌ها کامیون حامل کمک‌های بشردوستانه سازمان ملل متحد برای نیازمندان سوری از شهر حتای ترکیه عازم ادلب شدند. - خبرگزاری آناتولی

مدیران شهری بهتر شدن هوا در پی نزولات آسمانی را به خودشان نسبت می‌دهند و هنگام آلودگی دستگاه‌های دیگر را مسئول می‌دانند/مردم رفتارهای دوگانه را به خوبی درک می‌کنندعضو شورای شهر تهران در گفت‌و‌گو با ایلنا؛ مدیران شهری بهتر شدن هوا در پی نزولات آسمانی را به خودشان نسبت می‌دهند و هنگام آلودگی دستگاه‌های دیگر را مسئول می‌دانند/مردم رفتارهای دوگانه را به خوبی درک می‌کنند

نماینده‌ای که از حقوق مردم دفاع نمی‌کند باید مواخذه شود/ قیمت خودرو در ایران 5 برابر سایر کشورها استنماینده شیراز در مجلس با بیان اینکه احساس می‌شود جایگاه مجلس دچار تزلزل شده است، گفت: متاسفانه امروز اگر یک نماینده مجلس قصد دفاع از حقوق مردم را داشته باشد برخی بر نمی‌تابند، حال آنکه اگر نماینده‌ای به دنبال دفاع از حقوق مردم نباشد باید مواخذه شود.

امیدوارم با الهام از رهنمودهای رهبر انقلاب در وقایع اخیر نقشه‌های شوم دشمنان را نقش بر آب کنیم/ آحاد مردم با هر عقیده‌ای باید مورد لطف باشند/ اصلاح قیمت حامل‌های انرژی یک ضرورت اقتصادی اجتناب‌ناپذیر استابوترابی‌فرد در خطبه‌های نماز جمعه تهران: امیدوارم با الهام از رهنمودهای رهبر انقلاب در وقایع اخیر نقشه‌های شوم دشمنان را نقش بر آب کنیم/ آحاد مردم با هر عقیده‌ای باید مورد لطف باشند/ اصلاح قیمت حامل‌های انرژی یک ضرورت اقتصادی اجتناب‌ناپذیر است اصلاح قیمت های درآمدی مردم چطور !!؟؟ آیا این منابع متعلق به شخص یا گروه یا ... خاصی است ؟؟ و... میتونین حقوقها رو تا ۵ میلیون افزایش بدهید و بنزین ۳ تومن باقی بمونه . چطوره؟