راهبرد ارتباطات برخی کشورها در دوره همه‌گیری کرونا

20/09/1400 09:29:00 ب.ظ

مدیران ارشد استراتژی‌های ارتباطی استونی، روسیه، اتحادیه اروپا، لتونی و کوزوو راجع به تجربیات کشورشان در دوره همه‌گیری کرونا سخن گفتند. - خبرگزاری آناتولی

مدیران ارشد استراتژی‌های ارتباطی استونی، روسیه، اتحادیه اروپا، لتونی و کوزوو راجع به تجربیات کشورشان در دوره همه‌گیری کرونا سخن گفتند. - خبرگزاری آناتولی 11.12.

2021 آنکارا/ خبرگزاری آناتولی مدیران ارشد استراتژی‌های ارتباطی استونی، روسیه، اتحادیه اروپا، لتونی و کوزوو در اولین پنل اجلاس بین‌المللی ارتباطات راهبردی (استراتکام) که با عنوان «بازاندیشی در ارتباطات دولت» با سازماندهی ریاست ارتباطات نهاد ریاست جمهوری ترکیه در مرکز کنگره خلیج استانبول برگزار شد، راجع به تجربیات کشورشان در این حوزه در دوره همه‌گیری کرونا سخن گفتند.

ایرو راون، مدیر عامل Fortator در این نشست اظهار داشت: «از اینکه منطقه شینگن با ظهور نوع جدید همه‌گیری ویروس کرونا (کووید-19) به سرعت و به راحتی عملکرد خود را متوقف کرد، بسیار ناراحتیم. پس از یک دوره کوتاه سردرگمی، کمیسیون اروپا واقعا توانست برای ارائه واکسن به شهروندان اروپایی کار کند. ضرورت وجود اتحادیه اروپا یک بار دیگر ثابت شد».

راون با اشاره به اینکه استونی 3 موج اپیدمی بزرگ را پشت سر گذاشته است، گفت: «موج دوم درست پس از تغییر دولت در سال جاری در این کشور اتفاق افتاد که اعتماد شهروندان را به دولت جدید به میزان قابل توجهی از بین برد و تنش‌های سیاسی به شدت افزایش یافت.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

راهنمای تازه‌ترین تحریم‌ها در دوره بایدن

مذاکرات وین؛ پیشرفت در گفت‌وگوها در گرو چیست؟- اخبار آمریکا - اخبار بین الملل تسنیم | Tasnimمذاکرات وین؛ پیشرفت در گفت‌وگوها در گرو چیست؟ پیشرفت در گفت‌وگوهای و توافق در وین در صورتی که آمریکا ذهنیت‌های پیشین را کنار بگذارد و به دنبال رسیدن به توافقی مبتنی بر برد-برد باشد در دسترس است JCPOA گزارش تسنیم: 👏👏👏🇮🇶🇱🇧🇸🇾🇦🇫🇨🇳🇹🇷🇵🇰🇮🇷👏👏👏 تیم مذاکره کننده باید با سرعت توافق رابه سرانجام برساند، در صورتیکه مذاکرات طولانی و فرسایشی شود ، همان بلایی که سر دولت قبل آمد ، تکرار خواهد شد. سردار سعید_قاسمی تنها بازی برد برد در جهان، همجنس بازی است.

اولیانوف: ایده های ایران در مذاکرات باید کاملا در نظر گرفته شودنماینده روسیه در سازمان های بین المللی در وین بر ضرورت پرداختن به ایده ها و مطالبات دولت جدید ایران در مذاکرات وین تاکید کرد. چرا این خبرا فقط در خبرگزاری شماست For several years, you Russians have used Iran as a tool to achieve your own interests against the West. Iran is no longer the Iran it used to be, it can defend its rights with full authority...! روسیه همیشه دقیقه نود جاخالی میده

تمرین‌های فشرده ملی پوش آذربایجانی در ترکیه برای حضور در رقابت‌های جهانی «ام‌ام‌ای»عمران عباس‌قلی‌اف، ملی پوش آذربایجانی و دارنده مدال برنز قهرمانی اروپا در رشته هنرهای رزمی ترکیبی «ام‌ام‌ای» در کارابوک ترکیه به تمرین‌های فشرده خود برای حضور در رقابت‌های جهانی ادامه می‌دهد. - خبرگزاری آناتولی

جریمه چند هزار یورویی در انتظار واکسینه نشده‌ها در اتریشکودکان زیر ۱۴ سال، زنان باردار در کنار بهبودیافتگان از کرونا (تا ۶ ماه پس از بهبودی) و افرادی که از مشکلات سلامتی خاص در رنجند از این قاعده مستثنی خواهند بود.

سه زن در راس سه حزب سنتی، رقبای اصلی ماکرون در انتخابات ریاست جمهوری فرانسهبا انتخاب والری پکرس به عنوان نامزد حزب جمهوریخواهان فرانسه، حالا نام سه زن برای رقابت با امانوئل ماکرون در انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۲۲ قطعی شده است. با این حال همچنان بعید است که رئیس جمهوری آینده فرانسه یک زن باشد. شبان من عائلة الجعبري يعتدون على محل لبيع كرابيج الحلبي وسط الخليل משפחת געברי בחברון נגד משפחת עויוי שוברים להם חניות בחברון . הם כבר חודשיים מתקוטטים בגלל רצח הרופא באסל געברי . אז משפחת געברי פותחת במתקפה הלילה נגד עויווי