راننده اتوبوس پس از 'حمله افرادی که ماسک نزده بودند'، درگذشت

راننده اتوبوس در فرانسه پس از حمله افرادی که ماسک نزده بودند، درگذشت

11/07/2020 10:39:00 ق.ظ

راننده اتوبوس در فرانسه پس از حمله افرادی که ماسک نزده بودند، درگذشت

یک راننده اتوبوس در فرانسه پنج روز پس از حمله چند نفر که از پوشیدن ماسک در داخل اتوبوس خودداری کرده بودند، درگذشت. فیلیپ مونگیلو ۵۹ ساله پس از این حمله در شهر بایون در جنوب غربی فرانسه دچار مرگ مغزی شد.

همسر راننده اتوبوس در تظاهرات در بایون فرانسه عکس همسرش را در دست داردیک راننده اتوبوس در فرانسه پنج روز پس از حمله چند نفر که از پوشیدن ماسک در داخل اتوبوس خودداری کرده بودند، درگذشت.فیلیپ مونگیلو ۵۹ ساله پس از این حمله در شهر بایون در جنوب غربی فرانسه دچار مرگ مغزی شد.

قطعنامه آمریکا برای تمدید تحریم تسلیحاتی ایران رای نیاورد - BBC News فارسی پوتین پیشنهاد نشست اضطراری پنج قدرت هسته‌ای همراه با آلمان و ایران را داد - BBC News فارسی ظریف در بیروت: کشورها حمایت خود از لبنان را مشروط نکنند

دو مرد بیست و چند ساله پس از این حمله بازداشت و به تلاش برای قتل متهم شدند.کرونا؛ لغو گسترده محدودیت ها در سراسر فرانسهدو مرد دیگر نیز به عدم کمک به شخص در معرض خطر متهم شدند و یک مرد دیگر به تلاش برای مخفی کردن یک مظنون متهم شده است.طبق گزارش‌ها، آقای مونگیلو از سه مرد مسافر خواسته بود تا ماسک بزنند و تلاش کرده بود بلیط یک مسافر دیگر را ببیند.

استفاده از ماسک در وسایط حمل و نقل عمومی فرانسه اجباری است.شهردار بایون،"اقدام وحشیانه" این افراد را محکوم کرده است.روز چهارشنبه، هزاران نفر در این شهر در اعتراض به این اقدام تجمع کردند. ادامه مطلب: BBC NEWS فارسی »

ادامه آتش‌سوزی در جنگل‌های ارسباران پس از دو روز؛ مهار ۷۰ درصد از آتشآتش‌سوزی در جنگل‌های ارسباران که از شامگاه ۱۷ تیر آغاز شده همچنان ادامه دارد، با این حال مدیرکل مدیریت بحران آذربایجان شرقی اعلام کرده که آتش در ۷۰ درصد این منطقه مهار شده است.

۳ اتوبوس از هر ۵ اتوبوس تهران فرسوده استمدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با اعلام اینکه قیمت خرید اتوبوس ظرف مدت ۱۰ سال بیش از ۶ برابر شده است، گفت: اگر در سال ۸۹ با مبلغ ۱۰۰ میلیارد تومان، امکان خرید حداقل ۱۵۰ دستگاه اتوبوس دوکابین را داشتیم، در حال حاضر با این مبلغ تنها امکان خریداری حداکثر ۲۵ دستگاه اتوبوس دوکابین را داریم.

افزایش ۷۰ درصدی دفن اموات در اهواز، پس از شیوع کروناافزایش ۷۰ درصدی دفن اموات در اهواز، پس از شیوع کرونا رئیس هیات مدیره آرامستان‌های شهرداری اهواز: تا قبل از شیوع کرونا، آرامستان شهرداری اهواز روزانه کار دفن ۶ نفر را انجام می‌داد اما در تیرماه ۹۹ این آمار به ۱۰.۲۵ نفر رسید که افزایش ۷۰درصدی را نشان می‌دهد

افزایش 70 درصدی دفن اموات در اهواز پس از شیوع کرونا

حضور گسترده گردشگران خارجی در آنتالیا؛ تنها در یک روز 36 هواپیما از 9 کشور آمدبا کاهش موارد ابتلا به کرونا در ترکیه و همچنین افزایش تدابیر بهداشتی مربوط به فصل گردشگری شمار پروازهای خارجی به آنتالیا روند صعودی در پیش گرفته است. - خبرگزاری آناتولی

روایت شهروندان از انفجار در غرب تهران؛ در انتظار تایید یا تکذیب خبر