راننده مست پلیس راه آلمان را گاز گرفت | DW | 08.05.2022

18/02/1401 04:15:00 ب.ظ

یک زن فرانسوی ۳۰ ساله در ایالت مرزی زارلند آلمان، ماموران کنترل ترافیک را در وضعیت عجیبی قرار داد. پلیس خودروی او را به دلیل خاموش بودن چراغ‌ها متوقف کرد و با راننده‌ای مواجه شد که سیاه‌مست بود، گواهینامه نداشت و مواد مخدر هم مصرف کرده بود.

وقتی پلیس ایالت زارلند جلوی خودرویی را گرفت که بدون چراغ حرکت می‌کرد، با راننده‌ای مواجه شد که سیاه‌مست بود، گواهینامه نداشت و مواد مخدر هم مصرف کرده بود. خاطی در زمان هدایت به پاسگاه انگشت یکی از ماموران را گاز گرفت. خاطی جلوی ماموران و در خیابان ادرار کرد و موقع گرفتن نمونه خون، غائله به راه انداخت. او خودش را به اطراف کوبید و دست ماموری که می‌خواست مهارش کند را گاز گرفت. راننده مجبور شد تمام شب در پاسگاه بماند تا هشیاری خود را بازیابد.

او علاوه بر الکل، تحت تاثیر مواد مخدر بود.

پلیس زاربروکن، مرکز زارلند اعلام کرده که پرونده‌ای با چند اتهام علیه خاطی گشوده شده‌ است،‌ از جمله ضرب و جرح مامور دولت.

ادامه مطلب:
DW فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

مشاهده دوباره یوز آسیایی در خراسان‌شمالی/ امیدها برای تداوم نسل یوزها زنده شد- اخبار خراسان شمالی - اخبار استانها تسنیم | Tasnim | خبرگزاری تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

حالا خوبه که ایدز و بیماری هاری هم داشته باشد🤮 بیچاره آن مامور پلیس گاز گرفته شده😣 خب وقتی سیل پناهندگان بدون تحصیل بابدون هیچ تخصصکاری بیان یک کشور متمدن اخرش اینجورمیشه مثل افغانها واجب بود بنویسید، سیاه پوست؟!

آتش‌سوزی جنگل‌های سیبری جان ۵ نفر را گرفت | DW | 07.05.2022جنگل‌سوزی مهیب به اعلام وضعیت فوق‌العاده در کراسنویارسک در شرق روسیه منجر شده است. مناطق وسیعی در شعله‌ها می‌سوزند؛ از جمله ۴۵۰ خانه طعمه آتش شده و دستکم ۵ تن در پی آتش‌سوزی‌ها جان باخته‌اند.

پلیس اسرائیل 3 معترض را در تل‌آویو بازداشت کردپلیس اسرائیل 3 معترض را در تل‌آویو بازداشت کرد روزنامه عبری «یدیعوت آحارانوت» گزارش داد که معترضان در ورودی شهرک «العاد» در نزدیکی تل‌آویو علیه حمله اخیر در این شهرک تجمع کردند.

نماینده مجلس: واقعیت را باید به مردم گفت که برجام به نتیجه نمی‌رسدمحمود احمدی بیغش، عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس، با اعلام اینکه «ما نمی‌توانیم از اصول انقلابی دست برداریم»، گفت اختلاف ما با آمریکا و اروپایی‌ها مبنایی است. آیا انقلابی بودن به معنای زندگی در بدبختی و فلاکت است؟ مگر فلسفه انقلاب رهایی از بدبختی نبود؟ شما گه میخورید مبناي بيشعوري و حماقت و دزي و چپاول كشور

وزارت کشور صدور کارت یارانه نان را تکذیب کرد؛ مخبر: یارانه با کوپن الکترونیکی پرداخت می‌شودیک روز پس از اعلام رسمی خبر اجرای طرح آزمایشی فروش نان با کارت یارانه در استان زنجان، وزارت کشور در اطلاعیه‌ای صدور کارت برای خرید نان یارانه‌ای را «از اساس کذب» و دروغ خواند. تاثیر فراخوان در خوزستان باعث عقب نشینی شد. Raminagha بساط علوم بی منطق هفتگانه ی جاهلیت فارسیعربی تحمیلی و هویت دروغین من منیت مندرآوردی و تشگیلات و حکومت جاهلیت فاشیسم شئونیزم فارسی ایرانشهری تحمیلی شرکای اشرار فرقه فارسیسم اشغالگر ایران مسئولیت ناپذیرست اصلاح ندارد حذف_و_براندازیش_بایدست.

جزئیات کارت نان/ آزادسازی قیمت آرد جلوی قاچاق و رانت را می‌گیردجزئیات کارت نان رئیس بنیاد ملی گندمکاران: *اجرای طرح کارت نان در زنجان بصورت پایلوت اجرایی شده *این کارت مانند کارت بنزین هر ماه شارژ خواهد شد *فقط با این کارت امکان خرید نان وجود دارد *میزان نان مصرفی هر فرد به طور متوسط در کشور برآورد و مشخص شده است 🤣🤣🤣🤣 غلط کرده با دزدان مثل شما خیر این خبر کذبه، اصلا به این صورت نیست😏 قرار بر این شده یه مبلغی به عنوان یارانه‌ی خرید کالاهای اساسی و نان به همون کارت یارانه‌ی هر خانواده اضافه بشه، که زمان خرید نان و یا اون کالاها یه مبلغی از حساب خود شخص و یه مبلغی از اون یارانه کم خواهد شد.

طالبان: زنان افغان باید صورت‌ خود را در انظار عمومی بپوشانندطالبان: *زنان افغان باید صورت‌ خود را در انظار عمومی بپوشانند *اگر زنی صورت خود را نپوشاند، پدر یا نزدیک‌ترین خویشاوند مذکر او احضار و زندانی یا از شغل دولتی اخراج خواهد شد کاری بسیار خوب و پسندیده‌ است. خاورمیانه نیازمند انقلابی فوریست