رانندگان شرکت واحد در انتظار اتوبوسرانی تهران و حومه دریافت لباس فرم خود هستند

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 26 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه علی‌رغم آنکه لباس فرم رانندگان را تحویل نداده است؛ رانندگان را به دلیل عدم پوشیدن لباس فرم برابر آئین نامه انضباطی شرکت متخلف نامیده و رانندگان را به دلیل نپوشیدن لباس فرم، تنبیه انضباطی می کنند. کارگران اخبار_ایران

استان وایر- سندیکای کارگران شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه از انتظار دو ساله رانندگان این شرکت برای دریافت معوقات لباس فرم خبر داد.با اعلام این مطلب که: «شرکت واحد در هر سال باید دو دست لباس فرم به رانندگان خود بدهد»، نوشت: «لباس فرم رانندگان از ابتدای سال ۹۷ تاکنون داده نشده است. با این وجود مدیریت ناکارآمد شرکت واحد به رانندگان برای پوشیدن لباس فرم فشار می آورد.

لباس فرم رانندگان سالیانه شامل دو دست پیراهن و شلوار، کمربند، یک جفت جوراب، یک جفت کفش و کاپشن مناسب برای فصل سرما است. در جریان اعتصابات و اعتراضات سال ۱۳۸۴ در این شرکت، یکی از درخواست‌های رانندگان "دریافت و داشتن لباس فرم" بوده است. در نهایت رانندگان با سازماندهی خود سندیکا و فشار بر مدیران، موفق به دریافت لباس فرم شدند.داده شده، مطابق قانون کار و مقررات مربوطه جزو مزایای مستمر آنها محسوب شده و کارفرما نمی‌تواند به‌صورت خودسرانه، لباس فرم رانندگان را قطع نموده یا از میزان داده شده کسر کند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

دستگیری پوری حسینی خللی در واگذاری ۱۵ شرکت دولتی ایجاد نمی‌کند/ ذرت آلوده یا امحا می‌شود یا صادرات بدون برگشتوزیر امور اقتصادی و دارایی با بیان اینکه حواشی اخیر سازمان خصوصی سازی هیچ خللی در روند واگذاری ۱۵ شرکت دولتی وارد نمی‌کند،‌ گفت: اگر در روند بررسی‌ها، عملکرد آقای پورحسینی براساس قوانین بوده، حتما از وی رفع اتهام می‌شود.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

آیت‌الله مکارم‌شیرازی‌:‌ شرکت رئیس‌جمهور در برخی ‌مجالس سبب ناراحتی می‌شود‌ / آقای روحانی احتیاط کنید- اخبار استانها - اخبار تسنیم - Tasnimآیت‌الله مکارم‌شیرازی‌:‌ *شرکت رئیس جمهور در برخی ‌مجالس سبب ناراحتی می‌شود‌ *آقای روحانی احتیاط کنید *به ایشان سفارش کنید نسبت به حضور در این گونه مراسمات احتیاط داشته باشند *چرا که عکس و فیلم آن در فضای مجازی پخش و منتشر می‌شود
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

حساب کاربری مدیرعامل شرکت توئیتر برای دقایقی هک شد🔺حساب کاربری مدیرعامل شرکت توئیتر برای دقایقی هک شد ⚡️حساب کاربری جک دورسی، مدیرعامل شرکت توئیتر، روز جمعه ۸ شهریور در این شبکه اجتماعی برای دقایقی هک شد. این حساب کاربری در زمان هک شدن شعارهای نژادپرستانه و اهانت‌آمیز منتشر کرده بود.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

تسریع بازسازی و توسعه سوریه توسط شرکت های ایرانی- اخبار اقتصادی - اخبار تسنیم - Tasnimتسریع بازسازی و توسعه سوریه توسط شرکت های ایرانی وزیر راه و شهرسازی: دولت‌های ایران و سوریه در جهت رفع موانع و تسهیل‌گری به منظور پیشبرد برنامه همکاری‌های اقتصادی مصمم هستند بازسازی و توسعه سوریه توسط شرکت های ایرانی انجام خواهد شد
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

افت ۱۰ تا ۲۰ درصدی نرخ مسکن در آگهی‌هادر شرایطی که خردادماه سال جاری قیمت پیشنهادی فروش آپارتمان در آگهی‌ها به بالاترین حد خود رسیده بود، هم اکنون نرخها در تمام نقاط تهران ۱۰ تا ۲۰ درصد کاهش یافته است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

قیمت طلا، سکه و ارز در روز شنبهقیمت سکه و طلا در بازار به کاهش تدریجی خود ادامه می‌دهد و همچنان نسبت به روز مشابه هفته گذشته، قیمت‌های پایین‌تری در نخستین روز هفته جاری به ثبت رسید.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »