رانندگان شرکت واحد در انتظار اتوبوسرانی تهران و حومه دریافت لباس فرم خود هستند

31/08/2019 06:51:00 ب.ظ

کارگران

شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه علی‌رغم آنکه لباس فرم رانندگان را تحویل نداده است؛ رانندگان را به دلیل عدم پوشیدن لباس فرم برابر آئین نامه انضباطی شرکت متخلف نامیده و رانندگان را به دلیل نپوشیدن لباس فرم، تنبیه انضباطی می کنند. کارگران اخبار_ایران

کانال تلگرامی این سندیکابا اعلام این مطلب که: «شرکت واحد در هر سال باید دو دست لباس فرم به رانندگان خود بدهد»، نوشت: «لباس فرم رانندگان از ابتدای سال ۹۷ تاکنون داده نشده است. با این وجود مدیریت ناکارآمد شرکت واحد به رانندگان برای پوشیدن لباس فرم فشار می آورد. شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه علی‌رغم آنکه لباس فرم رانندگان را تحویل نداده است؛ رانندگان را به دلیل عدم پوشیدن لباس فرم برابر آئین نامه انضباطی شرکت متخلف نامیده و رانندگان را به دلیل نپوشیدن لباس فرم، تنبیه انضباطی می کنند.»

ادامه مطلب:
ایران وایر »

آغاز «همه‌پرسی» الحاق به روسیه در مناطق اشغالی اوکراین

همه‌پرسی در چهار منطقه از خاک اوکراین که در ماه‌های اخیر از سوی روسیه به اشغال درآمده به صورت رسمی آغاز شد. انتظار می‌رود این همه‌پرسی که تحت نظارت نیروهای ارتش روسیه برگزار می‌شود به الحاق به فدراسیون روسیه رای آری بدهد. ادامه مطلب >>

دستگیری پوری حسینی خللی در واگذاری ۱۵ شرکت دولتی ایجاد نمی‌کند/ ذرت آلوده یا امحا می‌شود یا صادرات بدون برگشتوزیر امور اقتصادی و دارایی با بیان اینکه حواشی اخیر سازمان خصوصی سازی هیچ خللی در روند واگذاری ۱۵ شرکت دولتی وارد نمی‌کند،‌ گفت: اگر در روند بررسی‌ها، عملکرد آقای پورحسینی براساس قوانین بوده، حتما از وی رفع اتهام می‌شود.

آیت‌الله مکارم‌شیرازی‌:‌ شرکت رئیس‌جمهور در برخی ‌مجالس سبب ناراحتی می‌شود‌ / آقای روحانی احتیاط کنید- اخبار استانها - اخبار تسنیم - Tasnimآیت‌الله مکارم‌شیرازی‌:‌ *شرکت رئیس جمهور در برخی ‌مجالس سبب ناراحتی می‌شود‌ *آقای روحانی احتیاط کنید *به ایشان سفارش کنید نسبت به حضور در این گونه مراسمات احتیاط داشته باشند *چرا که عکس و فیلم آن در فضای مجازی پخش و منتشر می‌شود

حساب کاربری مدیرعامل شرکت توئیتر برای دقایقی هک شد🔺حساب کاربری مدیرعامل شرکت توئیتر برای دقایقی هک شد ⚡️حساب کاربری جک دورسی، مدیرعامل شرکت توئیتر، روز جمعه ۸ شهریور در این شبکه اجتماعی برای دقایقی هک شد. این حساب کاربری در زمان هک شدن شعارهای نژادپرستانه و اهانت‌آمیز منتشر کرده بود.

تسریع بازسازی و توسعه سوریه توسط شرکت های ایرانی- اخبار اقتصادی - اخبار تسنیم - Tasnimتسریع بازسازی و توسعه سوریه توسط شرکت های ایرانی وزیر راه و شهرسازی: دولت‌های ایران و سوریه در جهت رفع موانع و تسهیل‌گری به منظور پیشبرد برنامه همکاری‌های اقتصادی مصمم هستند بازسازی و توسعه سوریه توسط شرکت های ایرانی انجام خواهد شد

افت ۱۰ تا ۲۰ درصدی نرخ مسکن در آگهی‌هادر شرایطی که خردادماه سال جاری قیمت پیشنهادی فروش آپارتمان در آگهی‌ها به بالاترین حد خود رسیده بود، هم اکنون نرخها در تمام نقاط تهران ۱۰ تا ۲۰ درصد کاهش یافته است.

قیمت طلا، سکه و ارز در روز شنبهقیمت سکه و طلا در بازار به کاهش تدریجی خود ادامه می‌دهد و همچنان نسبت به روز مشابه هفته گذشته، قیمت‌های پایین‌تری در نخستین روز هفته جاری به ثبت رسید.

استان وایر- سندیکای کارگران شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه از انتظار دو ساله رانندگان این شرکت برای دریافت معوقات لباس فرم خبر داد.فرهاد دژپسند در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی ایلنا درباره روند واگذاری ۱۵ شرکت دولتی پس از حواشی اخیر سازمان خصوصی‌سازی اظهار داشت: این اتفاقات هیچ خللی در واگذاری ۱۵ شرکت دولتی ایجاد نمی‌کند اما طبیعی است که اثر حاشیه‌ای خود را داشته باشد و تصمیم ما این است که این واگذاری‌ها را ادامه دهیم.آیت‌الله مکارم شیرازی: همگان به آبروی روحانیت و نظام کمک کنند آیت‌الله مکارم‌شیرازی‌ با اشاره به ادامه داشتن برنامه‌های کنگرۀ مبارزه با جریان‌های تکفیری، ‌از برگزاری این همایش در کشورهای اندونزی، عراق، لبنان، سوریه، تانزانیا و دیگر کشورهای اسلامی خبر داد و تصریح کرد: ‌ما در این کنگره بر جنبه‌های فکری و فرهنگی مبارزه با این جریان‌ها به‌صورت گسترده کار کردیم زیرا معتقدیم بدون کار بر این امور مبارزه سود و اثری نخواهد داشت.شهریور ۰۹, ۱۳۹۸ مایک پمپئو: نفتکش ایرانی دوباره به سمت سوریه می‌رود؛ اعتماد به ظریف اشتباه بزرگی بود وزیر خارجه ایالات متحده می‌گوید آمریکا اطلاعات موثقی دارد که اَبرنفتکش جمهوری اسلامی که بعد از یک ماه توقیف از جبل الطارق آزاد شده بود، دوباره به سمت سوریه می‌رود.

کانال تلگرامی این سندیکا با اعلام این مطلب که: «شرکت واحد در هر سال باید دو دست لباس فرم به رانندگان خود بدهد»، نوشت: «لباس فرم رانندگان از ابتدای سال ۹۷ تاکنون داده نشده است. با این وجود مدیریت ناکارآمد شرکت واحد به رانندگان برای پوشیدن لباس فرم فشار می آورد. وزیر امور اقتصاد و دارایی تاکید کرد: آنچه ما در وزارت اقتصاد انجام دادیم این بود که معاونت حقوقی، موضوعات مورد سوال را مورد بررسی قرار داده که براساس آن واگذاری ایران ایرتور و دشت مغان مطابق مقررات بوده است. شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه علی‌رغم آنکه لباس فرم رانندگان را تحویل نداده است؛ رانندگان را به دلیل عدم پوشیدن لباس فرم برابر آئین نامه انضباطی شرکت متخلف نامیده و رانندگان را به دلیل نپوشیدن لباس فرم، تنبیه انضباطی می کنند. انتهای پیام/ش+.» لباس فرم رانندگان سالیانه شامل دو دست پیراهن و شلوار، کمربند، یک جفت جوراب، یک جفت کفش و کاپشن مناسب برای فصل سرما است.  وی همچنین درباره ادعای عده‌ای مبنی بر ترخیص ذرت آلوده اظهار داشت:‌ برای ترخیص آن نیاز به تایید قرنطینه،‌ موسسات استاندارد، وزرت بهداشت و سایر دستگاه‌های مربوطه وجود دارد و به صراحت اعلام می‌کنم حتی یک دانه ذرت هم ترخیص نشده است. در جریان اعتصابات و اعتراضات سال ۱۳۸۴ در این شرکت، یکی از درخواست‌های رانندگان "دریافت و داشتن لباس فرم" بوده است. اعتماد به ظریف یک اشتباه بزرگ بود.

در نهایت رانندگان با سازماندهی خود سندیکا و فشار بر مدیران، موفق به دریافت لباس فرم شدند.. با توجه به اینکه پس از سال ۱۳۸۴ هر ساله از طرف شرکت واحد، داده شده، مطابق قانون کار و مقررات مربوطه جزو مزایای مستمر آنها محسوب شده و کارفرما نمی‌تواند به‌صورت خودسرانه، لباس فرم رانندگان را قطع نموده یا از میزان داده شده کسر کند. 📩اگر به اطلاعات تکمیلی درباره این خبر دسترسی دارید، لطفاً با این ایمیل با ما تماس بگیرید: 📞اگر می‌خواهید درباره موضوع این خبر با مسئولین تماس بگیرید، لطفاً به فهرست مسؤلین در سراسر ایران مراجعه کنید:  www.ostanwire.com . گریس، سوریه، توقیف و تغییر نام به آدریان دریا نفتکش آدریان دریا ۱ - که پیشتر نام آن گریس ۱ بود - حدود یک ماه و نیم از سوی جبل‌الطاق به خاطر تلاش برای انتقال نفت به سوریه توقیف شده بود.