رامین طلوعی دستیار وزیر خارجه آمریکا در امور اقتصادی و بازرگانی شد

  • 📰 RadioFarda_
  • ⏱ Reading Time:
  • 37 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

آنتونی بلینکن، وزیر خارجه ایالات متحده، اعلام کرد که رامین طلوعی، سیاستمدار آمریکایی ایرانی‌تبار، به سمت دستیار وزیر خارجه آمریکا در دفتر امور اقتصادی و بازرگانی منصوب شده است.

آنتونی بلینکن، وزیر خارجه ایالات متحده، روز چهارشنبه ۱۳ بهمن اعلام کرد که رامین طلوعی، سیاستمدار آمریکایی ایرانی‌تبار، به سمت دستیار وزیر خارجه آمریکا در دفتر امور اقتصادی و بازرگانی منصوب شده است.

آقای بلینکن با انتشار توییتی نسبت به این انتصاب ابراز خرسندی کرد و گفت که وزارت خارجه ایالات متحده از تجربه وسیع او بهره خواهد برد. آقای طلوعی از وزارت خزانه‌داری ایالات متحده به وزارت خارجه منتقل شده است. او به مدت حدود هفت سال معاون امور مالی بین‌المللی وزارت خزانه‌داری ایالات متحده بود. قبل از آن نیز از سال ۲۰۰۳ تا ۲۰۰۶ مدیر اداره نیمکره غربی و از سال ۲۰۰۱ تا ۲۰۰۳ مشاور ارشد معاون وزیر خزانه‌داری در امور بین‌المللی بوده است.

رامین طلوعی همچنین از سال ۱۹۹۹ تا ۲۰۰۱ در مقام معاون مدیر و اقتصاد‌دان بین‌المللی در بخش اروپای مرکزی و جنوب شرقی وزارت خزانه‌داری آمریکا مشغول به کار بود. این آمریکایی ایرانی‌تبار فارغ التحصیل کار‌شناسی ارشد از دانشگاه هاروارد و دارای مدرک دکترا از کالج بالیول دانشگاه آکسفورد است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

چرا عکس بدون ریشش رو گذاشتید؟

یه ولی نصر و امید نوری‌پور دیگه

حتی نماندند گندی که زدند رو مثل ما بچشند و ببینن و لمس کنن چه به سر حداقل دو نسل آوردن sazegara

در شورش ۵۷، عوام به معنای کلمه بیسواد و بی اطلاعات بودن، و امثال بنی صدر و یزدی و قطب زاده و بازرگان و سازگارا چشم هاشون رو بستن و بزرگترین مرتجع زمانه رو سر کار آوردند و روزگار ما رو سیاه کردن. الان هم در واشنگتن ژست انتقادی میگیرن. ننگ بر اینها !!! sazegara

Eng RFERL خواهش میکنم میهمانان برنامتون رو از کسانی که عنقلاب کردن و خمینی دجال و خامنه ای ضحاک رو بر سر کار آوردن استفاده نکنید‌ اینها همون هایی هستند که ما رو بدبخت کردند و رفتند اونور و میگن لنگش کن. مثل محسن سازگارا. ,sazegara

شبکه های فارسی تحت مدیریت لابی فارس، صدها توییت منوفارسی که به نژادپرستی و تبعیض نهادینه شده می‌پردازد اهمیتی نمی‌دهد اما توییت‌های بی‌خاصیت رضا پهلوی را به عنوان خبر منتشر می‌کند. دوستان عزیز این تلویزیون ها وشبکه های بی‌پرنسیب را بایکوت کنید

ایران ادعا میکرد که امریکا هم به مهاجرین و پناهندگان اش پست و مقام حکومتی نمیدهد، حالا ببیند و یاد بگیرند که اگر به پناهندگان اش محدودیت وضع نکند، از آنها در اداره ی پست های دولتی استفاده میتوانند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 13. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها