رالف رانگنیک سرمربی جدید تیم ملی فوتبال اتریش می‌شود | DW | 29.04.2022

09/02/1401 06:39 ب.ظ

رالف رانگنیک، سرمربی تیم فوتبال منچستر یونایتد، از ماه ژوئن سال جاری سرمربی تیم ملی فوتبال اتریش می‌شود. او هم‌زمان برای منچستر یونایتد نیز به عنوان مشاور فعال خواهد ماند.

رالف رانگنیک، سرمربی تیم فوتبال منچستر یونایتد، از ماه ژوئن سال جاری سرمربی تیم ملی فوتبال اتریش می‌شود. او هم‌زمان برای منچستر یونایتد نیز به عنوان مشاور فعال خواهد ماند. رالف رانگنیک، سرمربی ۶۳ ساله و آلمانی تیم فوتبال منچستر یونایتد در لیگ برتر انگلیس، سرمربی جدید تیم ملی فوتبال اتریش می‌شود. او جانشین فرانکو فودا می‌شود که پس از ناکامی در راه‌یابی به جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، جدایی خود را از تیم ملی اتریش اعلام کرد.

به کانال دویچه وله فارسی در اینستاگرام بپیوندید رالف رانگنیک که در فصل جاری فوتبال اروپا، از ماه نوامبر سال پیشین میلادی هدایت"شیاطین سرخ" را در عرصه فوتبال باشگاهی انگلیس به عهده گرفته است، ماموریت جدید خود را در ماه ژوئن سال جاری در اتریش آغاز خواهد کرد.

مدت زمان قرارداد این سرمربی با فدراسیون فوتبال اتریش دو ساله تا سال ۲۰۲۴ خواهد بود. رانگنیک با تیم ملی فوتبال اتریش در جام ملت‌های اروپا ۲۰۲۴ که با میزبانی آلمان برگزار می‌شود، حضور خواهد یافت. این مربی سرشناس به طور هم‌زمان برای باشگاه منچستر یونایتد نیز به عنوان مشاور تا سال ۲۰۲۴ فعال خواهد ماند. headtopics.com

رالف رانگنیک در سال گذشته سکان ریاست"بخش ورزش و توسعه" در باشگاه لوکوموتیو مسکو در روسیه را در دست داشت. او در صحنه فوتبال آلمان به"پروفسور" مشهور است و از مربیان نوآور این کشور محسوب می‌شود.

ادامه مطلب:
dw_persian »

آبجوسازهای خوب و بد؛ چرا تیم ملی حضور در تورنمنت ژاپن را نپذیرفت؟خبرگزاری «تسنیم» مدعی شده است که فدراسیون فوتبال ایران به‌ دلیل اسپانسری شرکت تولید کننده مشروبات الکلی که نام آن روی تورنمنت ژاپن قرار دارد، حضور در این تورنمنت را نپذیرفت. گزارش younesipour اطلاع_رسانی

نساجی، قهرمان جام حذفی فوتبال ایران شدتیم فوتبال نساجی،با پیروزی مقابل آلومینیوم به عنوان قهرمانی رقابت‌های جام حذفی فوتبال ایران دست یافت.«ساکت الهامی» سرمربی نساجی پس از آن‌که یک بار قهرمانی جام حذفی با تراکتور،این بار این عنوان را با نساجی به دست آورد. نساجی جام_حذفی_ایران

روسیه در جریان بازدید گوترش کی‌یف را بمباران کرد | DW | 29.04.2022حملات موشکی روسیه ب پایتخت اوکراین پس از دو هفته وقفه آن هم در زمان دیدار آدبیر کل سازمان ملل از سر گرفته شد. سخنگوی آنتونیو گوترش به خبرنگاران گفت او و همراهانش در امان هستند اما شوکه شده‌اند.

'ایران و عربستان؛ بازگشایی سفارت‌ها تابعی از روند مذاکرات' | DW | 29.04.2022سفیر ایران در عراق می‌گوید، عربستان و ایران بر سر 'چارچوب و نقشه راهی برای مذاکرات آینده' توافق کرده‌اند. به گفته او از جمله توافق‌ها بر سر اعتمادسازی است و بازگشایی سفارتخانه‌‌های دو کشور نیز منوط به روند مذاکرات است.

حمله هواداران وستهام یونایتد به گزارشگران رادیو ARD در حین پخش زنده | DW | 29.04.2022دو خبرنگار رادیو ARD آلمان شامگاه پنجشنبه ۲۸ آوریل در حین گزارش زنده دیدار تیم‌های فوتبال وستهام یونایتد انگلیس و آینتراخت فرانکفورت آلمان مورد حمله طرفداران انگلیسی در استادیوم لندن قرار گرفتند. وحشیگری مدرن خب چی شد بعدش؟؟😳😳

چهل سالگی روز جهانی رقص؛ تجدید نظر درباره 'رقص' و 'رقصنده' | DW | 29.04.2022۲۹ آوریل از سوی یونسکو روز جهانی رقص نام‌گذاری شده است. پیام روز جهانی رقص امسال از سوی رقصنده و مدیر هنری باله ملی کره جنوبی منتشر شده است. امسال چهلمین سال گرامیداشت روز جهانی رقص است.