رافائل گروسی فردا به تهران سفر می‌کند

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 19 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی روز شنبه به تهران سفر خواهد کرد. - خبرگزاری آناتولی

استانبول/ خبرگزاری آناتولی

رافائل گروسی، مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی فردا شنبه برای دیدار با محمد اسلامی رئیس سازمان انرژی اتمی ایران و دیگر مقام‌های این کشور وارد تهران خواهد شد. به گزارش ایرنا، سفر گروسی به تهران «به منظور حل و فصل برخی اختلاف نظرها» در موضوع هسته‌ای ایران و سایر «موضوعات پادمانی» مطرح میان ایران و آژانس بین المللی انرژی اتمی است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بایدن در سخنرانی کنگره آمریکا: بدون واکنش قاطع به پوتین، تجاوزگری به اوکراین محدود نخواهد ماندرئیس‌جمهوری آمریکا غروب سه‌شنبه ۱۰ اسفند در سخنرانی سالانه در صحن مجالس قانونگذاری وعده داد که در برابر تجاوز نظامی روسیه به اوکراین مقاومت خواهد کرد. جو بایدن در این سخنرانی... اون دو تا منگولای پشت سرش...در مورد خودشون چی فکر میکنند؟ی ا فکر میکنند.دنیا چ فکری راجع بهشون دارند؟ مرگ_بر_روسیه مرگ_بر_پوتین مرگ_بر_کلیت_و_تمامیت_جمهوری_اسلامی
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

پوشش لحظه به لحظه؛ زلنسکی می‌گوید به دنبال گفتگو با پوتین به عنوان «تنها راه توقف جنگ» استیک هفته پس از آغاز تهاجم روسیه به اوکراین، نیروهای روس کمی قبل از آغاز دومین دور مذاکرات درباره آتش‌بس، شهر خرسون در جنوب اوکراین را تصرف کردند. *Iran Ukrain آیا نمیشد به اکراین کمک کرد تالاقل جلوی کاروان۶۵کیلومتری را سد کرد،تا آمارآوارگان بالانرود، یک میلیون درعرض چند روز کودکان دریخ وبرف قم انگیزاست ،اکراین قربانی میدهد تا پای چکمه پوشان پوتین به اروپا نرسد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

طرح ممنوعیت تولید محتوا در توییتر و یوتیوب به کمیسیون حقوقی ارجاع شده استسخنگوی هیات رییسه مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که هیچ طرحی در دستور کار صحن علنی درباره ممنوعیت تولید محتوا در توییتر و یوتیوب وجود ندارد و این موضوع طرح پیشنهادی برخی از نمایندگان بوده که هنوز در کمیسیون مربوطه هم بررسی نشده است. نماینده‌ها گوه خوردن سه ۳ بار به ۹ بار
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

هشدار گروسی درباره به خطر افتادن امنیت تاسیسات اتمی اوکراینرافائل گروسی، مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی، هشدار داد که امکان به خطر افتادن امنیت نیروگاه‌های اتمی اوکراین در شرایط تهاجم روسیه به این کشور هست.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

صدر اعظم آلمان: توافق در وین نباید بیش از این به تعویق بیفتددر حای که مذاکرات در وین به نقاط کلیدی و اساسی رسیده و نیازمند اراده واقعی طرف غربی برای حل و فصل آنهاست، صدراعظم آلمان در سفر به فلسطین اشغالی بر اهمیت دست‌یابی به توافق در این مذاکرات در اسرع وقت، تاکید کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

چرا حرکت کاروان نظامی روسیه به کی‌یف کند شده است؟کاروان زرهی روسیه در ۲۵ کیلومتری کی‌یف، پایتخت اوکراین عملا از حرکت باز ایستاده است. براساس تصاویر ماهواره‌ای تانک‌ها و خودروهای سنگین نظامی در دو روز اخیر پیشروی نداشتند. کارشناسان دو عامل عمده را دلیل این توقف می‌دانند. چون امریکا قصد حمله به پوتین را کرده است. اگر بیایند و بزنند میگوئید چرا میزنند و اگر کند بیایند و یا نخواهند بزنند میگوئید چرا نمیزنند شاید روس ها هم از این رفتار شما گیج شده باشند که بالاخره چی کنند که شما اعتراض نکنید شاید اینها ماکت هستند یا شاید یه نوع منحرف کردن باشه
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »