رافائل گروسی: حمله سایبری نمی‌تواند دوربین‌های آژانس در کرج را از کار بیندازد

26/09/1400 02:33 ب.ظ

رافائل گروسی: حمله سایبری نمی‌تواند دوربین‌های آژانس در کرج را از کار بیندازد جزئیات بیشتر🔽

رافائل گروسی، مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی روز جمعه در جریان یک نشست خبری درباره توافقات اخیر با ایران و فعالیت‌های نظارتی و راستی آزمایی آژانس در این کشور توضیح داد.او اعلام کرد که حمله سایبری نمی‌تواند دوربین‌های «جدید» آژانس در کرج را از کار بیندازد.

او اعلام کرد که حمله سایبری نمی‌تواند دوربین‌های «جدید» آژانس در کرج را از کار بیندازد. او همچنین در پاسخ به پرسش خبرنگاری در این باره که تا چه اندازه به ایران و توافق با این کشور اعتماد دارید و آیا باور دارید که فعالیتهای هسته‌ای ایران صلح‌آمیز است، گفت: «من به همه"اعتماد" دارم اما همه را هم"راستی آزمایی" می‌کنم. این طبیعت وظیفه و مسئولیت من است؛ من در واقع نه"دوست" طرفی هستم و نه"دشمن" طرف دیگر.»

ادامه مطلب:
euronews_pe »

من الموجود في رؤى محمد قاسم: أن فلسطين لن يتبقى منها سوى اسمها. وبيت المقدس سيحتله اليهود بالكامل. وهناك العديد من الرؤى الأخرى لمحمد قاسم تتحقق بالفعل ، وأيضاً الكثير من الناس في جميع أنحاء العالم يعتقدون أنه قد يكون الإمام المهدي المنتظر. گروسی پاشو فراتر از گیلیمش گذاشته جناب آقای رافائل گروسی متذکر شوید که رد دوربین‌ها را از تروریست هایی جویا شود که که با اطلاعات آژانس از طرف اسرائیل و آمریکا آن مرکز را در مورد حملات تروریستی قرار دادند!؟

آژانس: توافق با ایران پیشرفت بزرگی در فعالیت‌های نظارتی ما در این کشور استآژانس بین‌المللی انرژی اتمی در بیانیه‌ای تعویض دوربین‌های نظارتی در تاسیسات تولید سانتریفیوژ کرج 'طی روزهای آتی' را تایید کرد. پراید چندساله از چرخه تولید خارج شده اما کارخونه پرایدهاشو به قیمت ۱۴۰۰ قیمت گذاری افزایش و تحویل میده کسخلید یا مردمو کسخل فرض کردین ؟؟؟!!!

وضع محدودیت‌های تازه در اتحادیه؛ فن در لاین: اومیکرون به سویه غالب در اروپا بدل می‌شودهمزمان با افزایش نگرانی‌ها در خصوص افزایش چشمگیر ابتلا به بیماری کووید-۱۹ در آستانه تعطیلات سال نو میلادی در اروپا، رئیس کمیسیون اروپا روز چهارشنبه اعلام کرد که انتظار می‌رود سویه اومیکرون تا اواسط ژانویه به نوع غالب ویروس کرونا در ۲۷ کشور عضو اتحادیه اروپا تبدیل شود.

دیدار راب مالی با نماینده روسیه در وین؛ گروسی درباره ایران کنفرانس خبری برگزاری می‌کند🔺دیدار راب مالی با نماینده روسیه در وین ▪ اولیانوف با انتشار تصویری از این دیدار در حساب توییتری خود گفت که با آقای مالی درباره شرایط جاری گفت‌وگوها بر سر احیای برجام و راه‌های احتمالی برای پیشرفت در این مسیر، صحبت کرده است. ⬇ بیشتر بخوانید:

نورنیوز مدعی شد؛ دوربین‌های آژانس بین‌المللی اتمی در کرج نصب می‌شودوب‌سایت خبری نورنیوز نزدیک به شورای عالی امنیت ملی ایران از اقدام داوطلبانه ایران برای رفع سوء تفاهم در روابط با آژانس خبر داد که براساس آن دوربین‌های این سازمان در مجتمع تسای کرج نصب خواهد شد. - خبرگزاری آناتولی

ایران: با آژانس بر سر نصب مجدد دوربین‌ها در تسا توافق کردیم | DW | 15.12.2021ساعاتی پس از اعلام وزیر خارجه جمهوری اسلامی مبنی بر رسیدن به 'توافقی خوب' با آژانس بین‌المللی انرژی اتمی نورنیوز: سایت نزدیک به شورای عالی امنیت ملی ایران جزئیاتی از این توافق را منتشر کرده است. رژیم جنایتکار آخوندی داره فریب کاری میکنه

ایران با تعویض دوربین‌های آسیب دیده آژانس بین المللی انرژی اتمی در مجتمع تسا موافقت کرداین مجتمع پیش‌تر هدف حمله قرار گرفته بود که در جریان آن دوربین‌های آژانس بین المللی انرژی اتمی آسیب دیده بود. زن تو گاییدم هومن عسگری 😂 نیوشا بقراطی بیتارو هم 😂😂🍆🍆

رافائل گروسی، مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی روز جمعه در جریان یک نشست خبری درباره توافقات اخیر با ایران و فعالیت‌های نظارتی و راستی آزمایی آژانس در این کشور توضیح داد.

او اعلام کرد که حمله سایبری نمی‌تواند دوربین‌های «جدید» آژانس در کرج را از کار بیندازد.

او همچنین در پاسخ به پرسش خبرنگاری در این باره که تا چه اندازه به ایران و توافق با این کشور اعتماد دارید و آیا باور دارید که فعالیتهای هسته‌ای ایران صلح‌آمیز است، گفت: «من به همه"اعتماد" دارم اما همه را هم"راستی آزمایی" می‌کنم. این طبیعت وظیفه و مسئولیت من است؛ من در واقع نه"دوست" طرفی هستم و نه"دشمن" طرف دیگر.»

این خبر در حال تکمیل است و به زودی روزآمد خواهد شد....