راست افراطی بزرگ‌ترین تهدید سال 2020

  • 📰 EtemadOnline
  • ⏱ Reading Time:
  • 23 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

اعتمادآنلاین گزارش می‌دهد: راست_افراطی بزرگ‌ترین تهدید سال ۲۰۲۰ این مطلب را اینجا_بخوانیم👇

انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در حالی ماه نوامبر برگزار می‌شود که آمریکا درگیر پاندمی کرونا و اعتراضات ضد نژادپرستی است. انتخاباتی که در شرایط فعلی تبدیل به صحنه نبرد راست افراطی و اقلیت‌ها شده است. نیک کوهن طی مقاله‌ای در «گاردین» به خطرات راست افراطی در سال 2020 و علل لزوم مبارزه با آن پرداخته است.همه افراط‌‌گراها برای ما تهدید محسوب می‌شوند، اما در حال حاضر این راست افراطی است که باید ما را به هراس اندازد.

نزدیک‌ترین تجربه به بن‌بست سیاسی دهه 30 برای کشوری توسعه‌یافته، تجربه انگلیس بود. در انتخابات سال 2019 انتخاب بین عدم صداقت دست راستی‌های حامی برگزیت و چپ‌گراهای حامی کوربین بود. رأی‌دهندگان هر کدام را که انتخاب می‌کردند، نتیجه نابودی کشور بود.اما فرهنگ سیاسی بریتانیا از زمان شکست حزب کارگر به شکل قابل توجهی تغییر کرده است؛ چپ افراطی در حال خروج است و سرانجام به نظر می‌رسد حزب کارگر می‌تواند کشور را بهتر از محافظه‌کاران اداره کند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 9. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

پزشک ایرانی: اگر مسئولان صحنه‌های مرگ را می‌دیدند مدارس را باز نمی‌‌کردندپزشک فوق‌تخصص ICU بیمارستان مسیح دانشوری تهران گفته است اگر مسئولان صحنه‌های مرگ بیماران کرونایی را می‌دیدند مدارس را باز نمی‌کردند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ستاد کرونا مسئولیت باز شدن مدارس را برعهده بگیردرئیس کمیسیون بهداشت مجلس: *نگران سلامت دانش آموزان هستیم *اینکه فکر کنیم دانش آموزان مخصوصا مقاطع پایین را طوری مدرسه ببریم که پروتکل‌ها را رعایت کنند، بیشتر به یک شوخی شبیه است *اگر سلامت به خطر بیفتد ما برخورد خواهیم کرد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تانک‌های چیفتن سفارش شاه پیشین ایران؛ بریتانیا بدهی‌اش را پذیرفتبن والاس، وزیر دفاع بریتانیا، در نامه‌ای به وکلای نازنین زاغری-راتکلیف نوشته است که دولت بریتانیا فعالانه بدنبال راه حلی قانونی برای پرداخت بدهی خود به ایران است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

اوساگونا قراردادش با پرسپولیس را فسخ کرد- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم - Tasnimاوساگونا با پرسپولیس فسخ کرد مهاجم نیجریه‌ای پرسپولیس پس از عملکرد ضعیفی که در این تیم داشت، با حضور در دفتر باشگاه قراردادش با سرخپوشان را فسخ کرد
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

کرونا؛ کیت تشخیص می‌تواند ویروس مرده را بیماری زا تشخیص دهد - BBC News فارسیدانشمندان می گویند که تست اصلی تشخیص ویروس کرونا آنقدر حساس است که می تواند قطعات ویروس مرده به جا مانده از عفونت قدیمی را تشخیص دهد.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

چین از هند خواست نیروهایش را از منطقه مرزی مورد مناقشه خارج کند - BBC News فارسیچین از هند درخواست کرده 'فورا' نیروهایش را از منطقه‌ای در امتداد مرز هیمالیا که ادعای مالکیت آن را دارد، خارج کند. وی فنگه، وزیر دفاع چین به همتای هندی خود گفته که این کشور مسئول کامل تنش‌های مرزی جاری بین دو کشور است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »