راز عضلات ورزیده محمد صلاح چیست؟

16/08/1400 10:42 ب.ظ

راز عضلات ورزیده محمد صلاح چیست؟ العربيه_فارسى

هر بار که محمد صلاح، ستاره مصری باشگاه لیورپول انگلستان، عکسی از خود را بدون پیراهن در کنار دریا و یا در حین مسابقه و تمرین منتشر می‌کند، سوالاتی در مورد این ستاره آماده این روز‌های فوتبال، همچنین علاقه خاصی به مصرف مرغ، عدس، سبزیجات و ماست دارد.صلاح و مصرف «کوشاری» غذای مورد علاقه صلاح، «کوشاری» (یک خوراک سنتی مصری) است. این غذا حاوی برنج، ماکارونی، عدس، سس گوجه‌فرنگی و پیاز است.

این بازیکن مصری هر بار که عازم کشورش می‌شود ، مشتاقانه این غذای محبوب و تند مصری را میل می‌کند.

منوی شام کاپیتان تیم ملی مصر، حاوی غذای سبک‌تری است. او معمولا در وعده شام، سوپ، سالاد و سبزیجات را به همراه یک لیوان آب‌میوه تازه صرف می‌کند. صلاح علاوه بر تمرینات روزانه خود با لیورپول، جلسات متعددی از فیتنس، یوگا، شنا و تمرینات کششی نیز انجام می‌دهد.

عضلات صلاح تمجید هواداران لیورپول را به‌همراه داشته است ستاره مصری لیورپولی‌ها، این روزها عملکرد شگفت‌انگیزی با «قرمزهای آنفیلد» به جا گذاشته است. او در این فصل در 14 بازی، 15 گل به ثمر رسانده و به شاگردان کلوپ کمک کرده است تا به رکورد شکست‌ناپذیری در 10 بازی ابتدایی در لیگ برتر فوتبال انگلستان دست پیدا کنند. headtopics.com

صلاح در شادی پس از به ثمر رساندن گل دوم لیورپول در پیروزی 3 بر صفر تیمش مقابل کریستال پالاس در «پریمیر لیگ»، پیراهن خود را از تن در آورد و تصاویر بسیاری از عضلات بدن او در شبکه‌های اجتماعی منتشر شدند.

ادامه مطلب:
AlArabiya_Fa »

آتش‌سوزی در بخش کووید-١٩ در بیمارستانی در هند جان ١١ بیمار را گرفتوقوع حادثه‌ای مشابه در ماه مه و در بحبوحه مقابله این کشور با خیز مرگبار کووید-١٩ نیز موجب مرگ ١٨ بیمار شده بود.

کرونا در ایران: سایه ورود احتمالی به یک موج جدید کرونا در کشوربنا به اعلام روز یکشنبه مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت ایران در یک شبانه روز گذشته ۱۲۶ نفر بر اثر کرونا جان باختند و ۷۵۵۴ نفر نیز به این بیماری مبتلا شدند. سایه مثل حباب است که در تورم مشاهده شد پس نگرانی ندارد بخصوص که این روزها بیشتر هوا ابریست و سایه دیده نمیشود

فرستاده سازمان ملل در یمن: حوثی‌ها افزایش تنش در مارب را متوقف کنندهانس گروندبرگ، فرستاده ویژه سازمان ملل متحد در یمن خواستار توقف تنش‌افزایی شبه‌نظامیان حوثی در استان مارب شد.گروندبرگ یک‌شنبه 7 نوامبر در گفت‌وگو با

با وخامت اوضاع در اتیوپی آمریکا کارمندان سفارت خود در آدیس‌آبابا را تخلیه می‌کندواشنگتن به رده دیپلمات‌های غیر اساسی خود در اتیوپی دستور داد تا این کشور را ترک کنند.بر اساس گزارش‌ها، واشینگتن شنبه، 6 نوامبر، دلیل این دستورالعمل ادامه

شبه‌نظامیان نیابتی بازنده در انتخابات عراق در منطقه سبز بغداد چادر زدندشماری از رهبران و فرماندهان گروهای شبه‌نظامی عراقی وابسته به ایران که در انتخابات پارلمانی اخیر عراق شکست خورده‌اند، در جمع هواداران خود در برابر ورودی‌های

اختلال در خطوط متروی تهران و گرفتار شدن برخی مسافران در قطارها

با این حال، نکته کلیدی که باعث شده صلاح به یکی از خطرناک‌ترین بازیکنان حال حاضر فوتبال جهان تبدیل شود، رژیم غذایی دقیق و تمرینات منظم او است.به گزارش روزنامه بریتانیایی «میرور»، محمد صلاح، روز خود را با خوردن نان «پاراتا»ی هندی به همراه یک لیوان شیر آغاز کرده و سپس بین صبحانه و ناهار مقداری میوه میل می‌کند.

این ستاره آماده این روز‌های فوتبال، همچنین علاقه خاصی به مصرف مرغ، عدس، سبزیجات و ماست دارد.صلاح و مصرف «کوشاری»

غذای مورد علاقه صلاح، «کوشاری» (یک خوراک سنتی مصری) است. این غذا حاوی برنج، ماکارونی، عدس، سس گوجه‌فرنگی و پیاز است. این بازیکن مصری هر بار که عازم کشورش می‌شود ، مشتاقانه این غذای محبوب و تند مصری را میل می‌کند.

منوی شام کاپیتان تیم ملی مصر، حاوی غذای سبک‌تری است. او معمولا در وعده شام، سوپ، سالاد و سبزیجات را به همراه یک لیوان آب‌میوه تازه صرف می‌کند.

صلاح علاوه بر تمرینات روزانه خود با لیورپول، جلسات متعددی از فیتنس، یوگا، شنا و تمرینات کششی نیز انجام می‌دهد.

عضلات صلاح تمجید هواداران لیورپول را به‌همراه داشته است

ستاره مصری لیورپولی‌ها، این روزها عملکرد شگفت‌انگیزی با «قرمزهای آنفیلد» به جا گذاشته است. او در این فصل در 14 بازی، 15 گل به ثمر رسانده و به شاگردان کلوپ کمک کرده است تا به رکورد شکست‌ناپذیری در 10 بازی ابتدایی در لیگ برتر فوتبال انگلستان دست پیدا کنند.

صلاح در شادی پس از به ثمر رساندن گل دوم لیورپول در پیروزی 3 بر صفر تیمش مقابل کریستال پالاس در «پریمیر لیگ»، پیراهن خود را از تن در آورد و تصاویر بسیاری از عضلات بدن او در شبکه‌های اجتماعی منتشر شدند.

تصاویر عضلات ورزیده بدن محمد صلاح، نظرات تحسین‌برانگیز بسیاری از هواداران لیورپول در شبکه‌های اجتماعی را به همراه داشت که از قدرت‌ بدنی این بازیکن و نقش ماهیچه‌های او در محافظت از هرگونه مصدومیت و شکستگی تمجید کردند.