رابطه چاپلوسی با شکوفایی؛ راز محبوبیت ماندگار «استیو جابز» در میان همکارانش چیست؟

15/11/2020 05:22:00 ب.ظ

رابطه چاپلوسی با شکوفایی؛ راز محبوبیت ماندگار «استیو جابز» در میان همکارانش چیست؟

استیو جابز, مدیر

رابطه چاپلوسی با شکوفایی؛ راز محبوبیت ماندگار « استیو جابز » در میان هم کار انش چیست؟

یک مطالعه جدید که توسط شبکه تلویزیونی ان‌بی‌سی(NBC) با هم کار ی شرکت کنندگان در مسابقه آواز(The Voice) انجام شده، نحوه انتخاب مربیان و مشاوران را بررسی کرده تا توضیح دهد که چرا برخی از افرادی که با یک رئیس سخت‌گیری همچون استیو جابز کار کرده‌اند، هنوز عاشق این تجربه شغلی خود هستند.

یک مطالعه جدید که توسط شبکه تلویزیونی ان‌بی‌سی(NBC) با همکاری شرکت کنندگان در مسابقه آواز(The Voice) انجام شده، نحوه انتخاب مربیان و مشاوران را بررسی کرده تا توضیح دهد که چرا برخی از افرادی که با یک رئیس سخت‌گیر همچون استیو جابز کار کرده‌اند، هنوز عاشق این تجربه شغلی خود هستند.

پیش از شروع این مسابقه، شرکت کنندگان اعلام کرده بودند که معیار اصلی آنها در انتخاب مربی آواز، میزان تخصص و تجربه او در سبک آوازخوانی انتخاب شده توسط آنهاست. با این حال، وقتی زمان تصمیم گیری فرا رسید، اکثر آنها مربی‌ای را به عنوان مشاور خود انتخاب کردند که نسبت به آنها نگاه مثبت‌تری داشت و از کار آنها بیشتر تعریف و تمجید می‌کرد.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »

فلسطین اشغالی| از شهادت جوان فلسطینی تا هتک حرمت صهیونیست‌ها به مسجد الاقصی + فیلم- اخبار آسیای غربی - اخبار بین الملل تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

اقدامات یک جانبه گرایانه ایران در ارتباط با میدان‌های مشترک نفتی با عراقحسن روحانی رئیس جمهوری ایران، چهارشنبه 3 مارس در سخنانش در نشست هیئت دولت فاش کرد که کشورش، تولید

مجروح شدن یک زن با ۳۷ ضربه چاقو در ماکو با انگیزه‌های ناموسی

شارون نظریان؛ یک ایرانی که با نفرت‌پراکنی در دنیا مبارزه می‌کند

آژانس بین‌المللی انرژی اتمی: در ارتباط با سانحه نطنز، با مقامات ایران در تماسیمسخنگوی آژانس بین‌المللی انرژی در گفت‌وگویی به سانحه رخ داده در تاسیسات غنی سازی نطنز اشاره کرده و گفت که آژانس از آن مطلع است. ۴۴ دقیقه حتی یک لایک خون جوانان وطن میچکد از چنگ تو..... . .. ... .... نه_به_جمهوري_اسلامي نه_به_قرارداد_۲۵_ساله ولو_بلغ_ما_بلغ خطاب به عرازشه احمق قضیه نطنز دیگه مرغ و روغن و گرونی نیستا بذارید پای روحانی و بگین انتخاب غلط مردم باعثه!!! دیگه این قضیه مستقیم به خامنه ای مربوطه و منتظریم جرعات اقتدار شجاعتشو ببینیم و ببینیم چقدر میتونه از سرمایه مملکت حراست کنه!!! یا مثل موش تو سوراخی خواهد خزید؟

حمله مرگبار با چاقو در فرانسه؛ ماکرون: در مبارزه با تروریسم اسلام‌گرا تسلیم نمی‌شویم\u0628\u0631\u062e\u06cc \u0627\u0632 \u0634\u0627\u0647\u062f\u0627\u0646 \u0628\u0647 \u062e\u0628\u0631\u06af\u0632\u0627\u0631\u06cc \u0641\u0631\u0627\u0646\u0633\u0647 \u06af\u0641\u062a\u0647\u200c\u0627\u0646\u062f \u06a9\u0647 \u0645\u0638\u0646\u0648\u0646 \u062d\u06cc\u0646 \u062d\u0645\u0644\u0647 \u0641\u0631\u06cc\u0627\u062f \u00ab\u0627\u0644\u0644\u0647 \u0627\u06a9\u0628\u0631\u00bb \u0633\u0631 \u062f\u0627\u062f\u0647 \u0627\u0633\u062a.\n\n\n تسلیم شدین فرانسه به عربستان سعودی اروپا تبدیل شده درستش هم همینه، مرده شور این مغزهای پارینه سنگی را ببره اسلام_هراسی

توفان توییتری در دفاع از محمد نوری‌زاد که جانش در زندان در خطر است

Aa یک مطالعه جدید که توسط شبکه تلویزیونی ان‌بی‌سی(NBC) با همکاری شرکت کنندگان در مسابقه آواز(The Voice) انجام شده، نحوه انتخاب مربیان و مشاوران را بررسی کرده تا توضیح دهد که چرا برخی از افرادی که با یک رئیس سخت‌گیر همچون استیو جابز کار کرده‌اند، هنوز عاشق این تجربه شغلی خود هستند.نفت را در زمینه‌های مشترک با عراق؛ بویژه تولید نفت در میدان غرب رودخانه کارون را 5 برابر افزایش داده‌است که به معنای نادیده گرفته شدن حقوق طرف عراقی و موضع این کشور است.استان‌وایر- یک منبع مطلع به ایران وایر خبر داد که صبح امروز شنبه ۱۶اسفندماه ۱۳۹۹در شهرستان ماکو زنی شصت ساله به نام «مریم» توسط پسر ۲۸ ساله خود با ضربات چاقو به شدت مجروح شد.«شارون نظریان» مدرک دکترای خود را از دانشگاه کالیفرنیای جنوبی دریافت کرده و در همان دانشگاه، در لس‌آنجلس، به عنوان استادیار در رشته علوم سیاسی تدریس می‌کند.

پیش از شروع این مسابقه، شرکت کنندگان اعلام کرده بودند که معیار اصلی آنها در انتخاب مربی آواز، میزان تخصص و تجربه او در سبک آوازخوانی انتخاب شده توسط آنهاست. با این حال، وقتی زمان تصمیم گیری فرا رسید، اکثر آنها مربی‌ای را به عنوان مشاور خود انتخاب کردند که نسبت به آنها نگاه مثبت‌تری داشت و از کار آنها بیشتر تعریف و تمجید می‌کرد. روحانی گفت: «در ابتدای دولت یازدهم برداشت از میدان مشترکی که روز دوشنبه به افتتاح رسید، صفر بود اما در دولت یازدهم، اقدامات لازم در این زمینه را آغاز کردیم و برداشت از این میدان را در اوایل سال 96 به 30 هزار بشکه و اخیراً به 65 هزار بشکه در روز رساندیم و این بازستانی و حفظ حقوق مردم است. نتیجه این بررسی با یافته‌های محققان در مورد صدها فرد مورد مطالعه که در مشاغل مختلف کار می‌کرده‌اند، همخوانی داشت. دختر بزرگش ازدواج کرده و او با دختر دومش در شهرستان ماکو زندگی می‌کرده است. چرا که اکثر افراد علاقه بسیاری به مورد پسند واقع شدن از سوی مربیان و مشاوران خود دارند. در غرب کارون(منطقه اهواز) هم برداشت ما پنج برابر شده است. این بدان معنی است که ما اغلب از افرادی که در مورد ما نظرات مثبتی ابراز می‌کنند، مشاوره می‌گیریم. تصاویر آن راه‌پیمایی خاطرات قدیمی و ترسناک او از انقلاب اسلامی ایران و ترس یهودیان در آن زمان را زنده می‌کرد.

چون افزایش احساس مثبت فردی موجب رشد اعتماد به نفس می‌شود.این میدان‌ها عبارتند از مجنون، ابو غرب، بزرکان ، فکه و نفت خانه. همسر سابقش پسرشان را تحریک می کرد و می‌گفت تو پسر من نیستی و پدرت معلوم نیست برو از پدرت پول بخواه. با این وجود اگرچه مربیان و مشاوران متملق باعث می‌شوند که شما احساس فردی بهتری داشته باشید، لزوما به شما در بهتر شدن کار و افزایش کارآیی کمکی نمی‌کنند. ۶ دختر اعجوبه و کارآفرین که در حال تغییر جهان هستند اما در این میان بررسی تجربه همکاری برخی از همکاران سابق استیو جابز، مدیرعامل فقید شرکت اپل، آموزه‌های جدیدی را فاش کرد. ظاهرا ایران علیرغم اختلاف نظر با بغداد بر سر تقسیم میدان‌های مشترک، اقدامات یک جانبه را در پیش گرفته و آنچه امروز روحانی فاش ساخت، نشان می‌دهد که ایران مصمم است فارغ از موضع عراق، سرعت توسعه این میدان‌ها را افزایش دهد. گای کاوازاکی، مشاور سابق ارتباطات مدیرعامل اپل با صحه گذاشتن بر باور برخی دیگر از همکاران سابق خود، تاکید می‌کند که حاضر نیست تجربه همکاری با مرحوم جابز را با هیچ چیز دیگری عوض کند.» به گفته منبع مطلعی که با ایران وایر گفتگو کرده است این پسر ۲۸ ساله حالا خود را به‌عنوان ضارب مادرش به پلیس معرفی کرده است. او این حس مثبت و عشق پایدار به مدیر سخت‌گیری همچون استیو جابز را این گونه توضیح ‌می‌دهد: «او کارکنان خود را به سمت انجام بهترین کار در حرفه‌شان سوق می‌داد و مهمتر از همه، به آنها کمک می‌کرد تا متوجه شوند که توانایی‌شان بیش از آن چیزی است که تا کنون تصور می کرده‌اند. به گزارش خبرگزاری فارس، بورهنک افزود: در شرایط رقابت با عراق در استخراج نفت خام سبک و سنگین، ممکن است در آینده، میزان استخراج از میدان‌های مشترک با عراق، 70 درصد افزایش یابد. جایی که به قول خودش «یک خانه بین‌المللی بود و ما مهمانانی از اروپا، اسرائیل و آمریکا داشتیم».

» آقای کاوازاکی همچنین در مورد تجربه فردی خود به عنوان مشاور آقای جابز می‌گوید: «او بر خلاف سایر مدیران عاملی که من با آنها کار کرده‌ام، منتظر شنیدن نکات مثبت نبود و مدام در هر جلسه تاکید می‌کرد که به جای یادآوری کارهای درستی که انجام داده‌ام، نقاط ضعف من را گزارش کن.» این در حالی است که اکثر مدیران ارشد علاقمند هستند تا بیشتر در مورد بهبود اوضاع چیزی بشنوند و وقتی نقاط ضعف آنها مطرح می‌شود، حالت دفاعی به خود می‌گیرند. به نوشته این سایت، اختلافات نفتی عراق و ایران به دهه چهل قرن گذشته بازگشته و میانجیگری بین‌المللی و سازمان ملل نیز موفق به حل آن نشد، زیرا تهران اصرار دارد که این مناطق را با عراق تقسیم کند، علیرغم اینکه بیشتر این پنج میدان مشترک مجنون، ابوغرب، بزرکان، فکه و نفت خانه در داخل خاک عراق قرار دارند. به توییتر یورونیوز فارسی بپیوندید همه ما در زندگی خود به یک مشوق نیاز داریم، اما باید میان حس نیاز به دریافت تایید‌های مکرر و نظرات مثبت از طرف مربیان و مشاوران و لزوم شکوفا شدن توانایی فردی تعادل برقرار کنیم. پس باید افرادی را انتخاب کنیم که کمتر چاپلوسی می‌کنند و از ما تقاضای انجام کار بزرگ‌تر و بیشتری دارند.. هم‌رسانی این مطلب: . جامعه یهودیان ایران در آن روزها به شدت احساس ناامنی می‌کرد.