رابرت اوبراین: مداخله‌کنندگان در انتخابات آمریکا بهایی سنگین را خواهند پرداخت

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 51 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 24%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

🔺رابرت اوبراین: مداخله‌کنندگان در انتخابات آمریکا بهایی سنگین را خواهند پرداخت ⚡️مشاور امنیت ملی کاخ سفید با اشاره به تلاش دشمنان آمریکا، از جمله ایران، برای مداخله در انتخابات، هشدار داد هر که در انتخابات آمریکا مداخله کند، بهای سنگینی خواهد پرداخت.

مشاور امنیت ملی کاخ سفید روز یکشنبه با اشاره به تلاش دشمنان آمریکا، از جمله ایران، برای مداخله در انتخابات ایالات متحده، هشدار داد هر کسی که بخواهد در انتخابات آمریکا مداخله کند، بهای سنگینی را خواهد پرداخت.

رابرت اوبراین، مشاور امنیت ملی کاخ سفید، روز یکشنبه ۴ آبان در گفت‌و‌گو با برنامه «فیس د نیشن» شبکه خبری سی‌بی‌اس‌ نیوز، تاکید کرد: «ما همه چیز را به دقت زیر نظر داریم و هرکسی که بخواهد در روز رای‌گیری در انتخابات ما مداخله کند با پیامدهای بسیار شدیدی رو‌به‌‌رو خواهد شد.» آقای اوبراین همچنین با تاکید بر اهمیت مشارکت در انتخابات، رای دادن مردم را بهترین «راه برای شکست دادن دشمنان آمریکا که تلاش می‌کنند میان آمریکايیان تفرقه بیاندازند» دانست.

مشاور امنیت ملی کاخ سفید با اشاره به اقدامات گسترده خارجی برای تاثیرگذاری بر مردم آمریکا در رابطه با انتخابات و ایجاد هرج و مرج در کشور به هر طریق ممکن، از تلاش‌های ایران برای «ضربه زدن به پرزیدنت ترامپ از طریق ارسال ایمیل‌‌های» تهدیدآمیز به رای‌دهندگان آمریکایی به عنوان یک نمونه از این تهدیدها نام برد.

آقای اوبراین در ادامه این گفت‌و‌گو به توافق عادی‌سازی روابط میان اسرائیل و سودان و پیوستن سودان به توافق‌های ابراهیم نیز اشاره کرد و آن را «یک توافق صلح تاریخی تحت رهبری پرزیدنت ترامپ» دانست.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

چین کمونیست و پوتین دیکتاتور و رژیم آخوندی همه تلاش خودشون رو برای بر هم زدن انتخابات آمریکا دارند

مداخله که کرده اند چرا بهای سنگین را ازشون نمیگیری منتظر چی هستی یه هفته دیگه مونده چرا نمیفهمین این رژیم فقط با جنگ میره نه هیچ چیز دیگه

اینا دست از مداخله برنمیدارن ولی امیدوارم شما به سختی مجازاتشون کنید. اسلحه به دست اوناست و به سمت قلب و مغز ایرانیان نشانه گرفته اند ،ما دستمون بسته است که انتقام جنایات ۴۲ ساله رو ازشون بگیریم.

🤣🤣🤣🤣

ی عمری همه جا فضولی کردین حالا یکم انگشت تون کردن ترش کردین 😁😁😁

مثلا چکار می خواهند بکنند تا حالا همینطور گفتند.

روسها را از قلم نندازید

بمب_اتم داشتن ایران شاید برای مردم آمریکا که فاصله خیلی زیادی با ایران دارد، شاید خیلی قابل توجه نباشد، ولی دخالت در انتخابات، قطعا آمریکائیها را تحریک خواهد کرد، خاک بر سر خامنه‌ای که چنین خبط بزرگی کرد ! رژیمش به فنا رفت

گیک

مشاور امنیت ملی کاخ سفید رسما غلط کرد!

به این مشاور مفلوک ترامپ بگویید : جرزنی و فرافکنی نکنید! اگر در انتخابات باختید علت آنرا در رفتار احمقانه دولت ترامپ جستجو کنید نه در دروغ بافی و اتهام زنی!

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

وزارت خارجه آمریکا: ایالات متحده رهبری فراخوان جهانی برای توانمندسازی اقتصادی زنان را برعهده گرفته استصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. بعدا” کی به این رهبریت رای داد؟ نتانیاهو؟ بن سلمان؟ آل خلیفه؟ یا خود ترامپ؟ خیلی آمریکا خودشو بزرگ میبینه، یه روزی بزرگ بود، ولی با اشتباهات سیاستمدارانش و بخصوص ترامپ افول کرد!! فعلا که از جایگاه اول اقتصادی به دوم رسید و چین جاشو گرفت، از نظر سیاسی هم که بد افت کرد، چی مونده؟ ایالات متحده امریکا غلط کرد! شما فعلا سعی کنید در درجه اول در انتخابات امریکا نبازید! در درجه دوم هم به اقتصاد خودتان و میلیونها بیکار و بی خانمان و کارتن خواب در امریکا رسیدگی کنید!
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

هشدار مایک پمپئو به رژیم ایران: دخالت خارجی در انتخابات آمریکا را تحمل نخواهیم کرد🔺هشدار مایک پمپئو به رژیم ایران: دخالت خارجی در انتخابات آمریکا را تحمل نخواهیم کرد ⚡️وزیر خارجه آمریکا گفت:رژیم_ایران برای مدت‌های طولانی از ماشین تبلیغات حکومتی خود برای دروغگویی به مردم ایران و شعله‌ور کردن آتش تنفر از ایالات متحده استفاده کرده است با این حرف پمپ اوووو موافقم ،در طول تاریخ این حجم دروغ در هیچ حکومتی دیده و یا شنیده نشده Bravo سرنوشت انتخابات امریکا را مردم امریکا تعیین خواهند کرد،نه کشورهای خارجی،و نه باند فاسد چسبیده به قدرت ترامپ و جمهوری خواهان! فقط صندوق رای،نه شانتاژهای تبلیغاتی دولت بی کفایت دونالد ترامپ!
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

آمریکا اقدام ترکیه در آزمایش سامانه دفاعی اس-۴۰۰ را محکوم کردوزارت دفاع آمریکا، پنتاگون، روز جمعه ۲۳ اکتبر (۲ آبان) اقدام ترکیه در آزمایش سامانه موشکی روسی اس-۴۰۰ را به «شدیدترین وجه ممکن» محکوم کرد و نسبت به «عواقب جدی» آن هشدار داد. فقط محکوم کرد‼️‼️‼️ عین رژیم اسلامی که در اخبار ،،،هِیییییی تأکید کرد ‼️‼️‼️ نشانه هایی از بیرون رفتن ترکیه از پیمان نظامی ناتو و جمع شدن پایگاههای نظامی آمریکا در ترکیه، شاید سالها طول بکشه ولی طولانی ترین راهها هم با برداشتن اولین قدم طی می شوند. اصلا خنده دار شده ، روسیه در تلاش به جهت شکاف در ناتو ، ترکیه عضو رسمی ناتو از سلاح روسی رونمایی میکنه ، اونم در چه منطقه ای 😀
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آمریکا رکورد ابتلای روزانه به کرونا را شکست - BBC News فارسیبا بیش از ۸۳ هزار مورد ابتلای تازه در آمریکا این کشور رکورد تازه‌ای را در همه گیری کرونا ثبت کرده است. بگو چند نفر خوب شدن، بسه اراجیف و ترساندن مردم از ویروس گلوبالیستها
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

اردوغان سلامت عقل ماکرون را زیر سوال برد؛ فرانسه سفیر خود را از ترکیه فراخوانداو همچنین فرانسه را متهم کرد که در «اشغال» خاک جمهوری آذربایجان و مصیبت‌های ناشی از آن دست داشته است. مگه احمقتر از اردوغان هم پیدا میشه اردوغان از خامنه ای هم کسکشتره مکرون حتما نیاز به یک روانپزشک داره این روزها فشار روحیش زیاده طفلکی احتمال داره در انتخابات شکست بخوره
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

سفیر اسپانیا در آنکارا: مسئله مدیترانه شرقی نباید موضوعات دیگر را تحت تاثیر قرار دهدسفیر اسپانیا در ترکیه اعلام کرد که مسائل موجود در مدیترانه شرقی نباید باعث خدشه‌دار شدن همکاری‌های آنکارا و کشورهای اروپایی شود. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »