رئیس مافیای ترکیه با افشاگری‌های خود به یک پدیده در «یوتیوب» تبدیل شد

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 44 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 21%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

🔺رئیس مافیای ترکیه با افشاگری‌های خود به یک پدیده در «یوتیوب» تبدیل شد ▪️یکی از رهبران فراری باندهای مافیایی ترکیه با افشاگری‌های خود علیه اعضای حزب حاکم رجب طیب اردوغان، رئیس جمهوری این کشور، به پدیده‌ نامتعارفی در شبکه‌های اجتماعی تبدیل شده است.

یکی از رهبران فراری باندهای مافیایی ترکیه با افشاگری‌های خود علیه اعضای حزب حاکم رجب طیب اردوغان، رئیس جمهوری این کشور، به پدیده‌ نامتعارفی در شبکه‌های اجتماعی تبدیل شده است.

به گزارش آسوشیتدپرس، این مجرم فراری ۴۹ ساله که در گذشته از حزب عدالت و توسعه رجب طیب اردوغان حمایت می‌کرد، درحال حاضر ساکن دبی در امارات متحده عربی است و با انتشار ویدیوهای حدوداً نود دقیقه‌ای در شبکه یوتیوب، علیه برخی از اعضای این حزب به صورت قطره‌چکانی افشاگری کرده است. این ویدیوهای یوتیوبی هفتگی که بیش از ۷۵ میلیون بار دیده شده‌اند، باعث به وجود آمدن جنجال و هیاهو درباره فساد دولتی در ترکیه شده و مقامات حزب «عدالت و توسعه» را در موقعیت دشواری قرار داده است.این افشاگری‌های اینترنتی، که اختلافات میان جناح‌های مختلف و‌ اعضای این حزب سیاسی را نیز آشکار می‌کند، یک مشکل دیگر بر مشکلات کنونی رجب طیب اردوغان، از جمله رکود اقتصادی و همه‌گیری ویروس کرونا، اضافه کرده است.

احزاب مخالف دولت ترکیه، با اشاره به ادعاهای مطرح‌شده، خواستار آن شده‌اند که شخصیت‌های سیاسی، پارلمانی، و قضایی که در این‌ فساد گسترده شرکت داشته‌اند، استعفا دهند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

داستان چیه؟ BenyaminUriah

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

رئیس سازمان حفاظت محیط زیست ایران: «ورشکستگی» آب «تمدن» کشور را به خطر انداخته استرئیس سازمان حفاظت محیط زیست ایران: «ورشکستگی» آب «تمدن» کشور را به خطر انداخته است معاون رئیس جمهوری اسلامی ایران، میزان فرسایش خاک در کشور را «سالانه دو میلیارد تن» اعلام کرد، در حالی که به گفته او «۶۰ درصد این فرسایش قابل پیشگیری است».
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

بزرگ‌ترین دایناسور یافت شده در استرالیا به‌عنوان یک گونه جدید معرفی شدبزرگ‌ترین دایناسور یافت شده در استرالیا به‌عنوان یک گونه جدید معرفی شد جزئیات بیشتر🔽 همه اش دروغ محض است.برای فریب دادن مردم . تمامش دروغ است برای فریب دادن مردم عوام.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

یک پیشمرگه در شهر دهوک عراق توسط اعضای گروه تروریستی پ.ک.ک کشته شدیک پیشمرگه در شهر دهوک عراق توسط اعضای گروه تروریستی پ.ک.ک کشته شد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

افزایش 134 درصدی قیمت مرغ در کمتر از یک سال در ایرانرسانه‌های داخلی ایران، گزارش دادند که قیمت مرغ طی کمتر از یک سال بیش از 134 درصد افزایش داشته است و کماکان به سیر صعودی خود ادامه می‌دهد.به گزارش روز سه
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

شبکه بهداشت و درمان شوش درخصوص رهاشدن یک جنازه مقابل بیمارستان: اطلاع نداشتیم
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

پدیده ثابتی: هدف دین یا سیاست بدون داشتن یک بینش درست محقق نمی‌شوددر وبینار «بررسی مواضع ادیان مختلف در قبال مسائل سیاسی و انتخابات»که روز پنجشنبه ۶ خرداد به ابتکار ایران وایر برگزار شد، پدیده ثابتی عضو جامعه بهاییان گفت:هدف دین یا سیاست بدون داشتن یک بینش درست محقق نمی‌شود ویدیوی کامل: اقلیت‌های_مذهبی
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »