رئیس شورای اتحادیه اروپا در سفر به اوکراین مجبور شد به پناهگاه منتقل شود

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 45 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 21%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رئیس شورای اتحادیه اروپا در سفر به اوکراین مجبور شد به پناهگاه منتقل شود جزئیات بیشتر🔽

یک مقام اتحادیه اروپا گفت که شارل میشل، رئیس شورای اتحادیه اروپا در یک بازدید غیرمنتظره از شهر اودسا اوکراین مجبور شد به‌دلیل شرایط جنگی به پناهگاه برود.

در جریان دیدار میشل و دنیس شمیهال، نخست وزیر اوکراین، آژیر خطر حملات موشکی در منطقه به صدا درآمد و میشل مجبور شد به پناهگاه منتقل شود. کانال‌های تلگرامی اوکراین گزارش کردند که آژیر حملات هوایی حداقل دو بار در روز دوشنبه در اودسا و منطقه اودسا به صدا درآمد و چهار موشک روسی که از کریمه شلیک شده بودند حدود ساعت ۹ صبح به منطقه اودسا اصابت کردند.

مقامات اوکراینی اعلام کردند که گفت‌وگوی دو جانبه میشل با شمیهال زمانی که در پناهگاه بودند ادامه پیدا کرد. شارل میشل پس از حضور در اودسا در توییتی نوشته بود که برای جشن گرفتن «روز اروپا» به این شهر رفته است. او گفت: «شما تنها نیستید. اتحادیه اروپا در کنار شماست.»طبق گفته این مقام اروپایی که نامش ذکر نشده است، رئیس اتحادیه اروپا در جریان سفر خود به تاثیر جنگ بر زنجیره‌های تامین جهانی به‌ویژه درباره غلات اشاره کرد که انتقال بسیاری از این محصولات در بندر اودسا به‌دلیل محاصره دریای سیاه از سوی روسیه متوقف شده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

🤣🤣🤣👏👏 فیلم. فیلم. فیلم.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اتحادیه اروپا در «روز اروپا» درها را به روی همه گشودامسال پرچم اوکراین نیز در کنار پرچم‌های اعضای اتحادیه اروپا در بروکسل، پایتخت سیاسی این اتحادیه به نشانه همبستگی با اوکراینی‌ها در برابر تهاجم ارتش قدرتمند روسیه برافراشته شده است. قحطی و گرانی در روز اروپا،اروپا را فرا‌ گرفته ،ان شالله آتش جنگ از اکراین به سراسر اروپا شعله ور‌ می شود
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

یاسمین فهیمی به ریاست اتحادیه کارگری آلمان انتخاب شدیاسمین فهیمی در نخستین سخنرانی خود تصریح کرد که اتحادیه کارگری آلمان برای صلح، آزادی و عدالت مبارزه خواهد کرد حرف از عدالت زدن دروغی بیش نیست، چون دست نیافتنی هستش برا ایران و ایرانی که تا به حال هیییییییچ کاری نکرده و هیییییییچ حرفی به نفع ملت ایران هم نزده ! مفتش گرونه 🤨 دست مریزاد بانوان مجرب و مقتدر ایرانی ، بالاخص بانوی فوق الذکر که افتخاری تازه برای ایران اشغال شده مان خلق کردند، احسنت بانو فهیمی گرامی.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

رئیس مجلس آلمان در کی‌یف؛ ادای احترام به قربانیان جنگ‌جهانی دوم | DW | 08.05.2022بربل باس، رئیس پارلمان سراسری آلمان (بوندستاگ) برای گرامی‌داشت یاد قربانیان جنگ جهانی دوم و گفتگوهای سیاسی وارد کی‌یف شد. او بلندپایە‌ترین مقام آلمانی است کە پس از تهاجم نظامی روسیه به اوکراین وارد این کشور می‌شود. نظر بربل باس در باره نئو نازيسم و تعلق زلنسكى به اين تفكر چيست ؟؟ چرا اطرافيان زلنسكى مملو از نازيست ها و فاشيست هاست ؟! اگر آمريكا به بهانه مقابله با گسترش نازيسم وفاشيسم در اروپا به اوكراين حمله ميكرد، بازهم بربل باس ها چنين عكس العملى نشان ميدادند ؟ نظر DW در اين مورد چيست ؟!
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

سفر چند ساعته رئیس جمهوری سوریه به ایران؛ اسد با خامنه‌ای دیدار کردیک منبغ خبری نزدیک به شورای عالی امینت ملی ایران می‌گوید بشار اسد، رئیس جمهوری سوریه، روز یکشنبه در سفر به ایران، با آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی ایران، و ابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری ایران دیدار و گفتگو کرده است. چشم پرزیدنت بایدن روشن که امکان گردهمایی دیکتاتورها اینقدر ساده وفراهم است البته با چند چمدان پول. حالا نمیشد اون کراوتشو در بیاره بی ادب😄😄
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

رئیس مجلس ایران: گرانی‌های اخیر مردم را به شدت ناراحت کرده استرئیس مجلس ایران: گرانی‌های اخیر مردم را به شدت ناراحت کرده است رئیس مجلس ایران از ناراحتی شدید مردم این کشور در گرانی‌های اخیر بویژه در موضوع افزایش قیمت ماکارونی سخن گفت. این حرفهای جاهلان و ملاها و اوباشان تشگیلات و حکومت جاهلیت فاشیسم شئونیزم فارسی ایرانشهری شرکای اشرار فرقه فارسیسم اشغالگر ایران همه شئونیزم فارسی بازی با فکرهای جاهلانه است.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

واکنش معاون وزیر ورزش به خبر «ممنوعیت ورود بانوان به ورزشگاه‌های مشهد»معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان با اشاره به نقل مطلبی تحت عنوان 'ممنوعیت ورود زنان به ورزشگاه‌های مشهد' می‌گوید که محوریت موضوع تعیین ضوابط ویژه برای سه شهر مذهبی بود نه ایجاد محدودیت و ممنوعیت عمومی. یعنی جنون از چهره این آدم هویداست. بعد مملکت رو دادن دست این حیوانات لایعلم... عجیبتر ادمین پشت این این اکانت است و به مراتب حیوانی‌تر.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »