رئیس ستاد اجرایی فرمان امام: از ۶ مسیر تولید واکسن را دنبال می‌کنیم

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 21 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 63%

آخرین وضعیت تولید واکسن کرونا در کشور رئیس ستاد اجرایی فرمان امام: *از ۶ مسیر تولید واکسن را دنبال می‌کنیم *خوشبختانه واکسن از دو مسیر تست‌های حیوانی با موفقیت به پایان رسیده است *امیدواریم در حوزه تست انسانی نیز نتایج خوبی بگیریم

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش ایسنا، محمد مخبر رئیس ستاد اجرایی فرمان امام گفت: ما برای عرض خسته نباشید و خداقوت خدمت شما رسیدیم، بیماری کرونا ضایعه بزرگی برای کشور بود که امیدواریم این بلا از جان بشریت رفع شود و شاهد ارامش در کشور باشیم.

وی ادامه داد: در اوایل شیوع کرونا با حمایت ستاد، کارخانه‌ای در کردستان خط تولید خود را تغییر داد و هفته‌ای ۲۵۰۰ لباس پزشکی و گان را تولید کرد، روزانه ۲۵۰ هزار لیتر مواد ضد عفونی تولید می‌کنیم، بخش زیادی از کیت تشخیص مورد نیاز را تولید کردیم. وی افزود: تولید و تامین داروهای بیماران کرونایی، ساخت کارخانه با ظرفیت تولید روزانه ۴ میلیون ماسک در روز بخشی از خدمات ستاد اجرایی در این چند ماه بوده است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

معیار برگزاری مراسم عزاداری محرم ضوابط ستاد ملی مقابله با کرونا استتهران - ایرنا - رهبر معظم انقلاب اسلامی معیار در برگزاری عزاداری‌های محرم را ضوابط کارشناسان بهداشتی و ستاد ملی مقابله با کرونا بیان کردند و فرمودند: هرچه آنها لازم بدانند، باید مراعات شود.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

هرگونه تجمع بدون موافقت ستاد کرونا ممنوع استبیانیه شورای هیات‌ مذهبی کشور: *هرگونه تجمع بدون موافقت ستاد کرونا ممنوع است *عواقب آن به‌عهده برگزارکنندگان است
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

هرگونه تجمع بدون موافقت ستاد کرونا ممنوع استشورای هیئات‌ مذهبی کشور در خصوص مجالس محرم و تجمعات مذهبی و عمل به رهنمودهای مقام معظم رهبری بیانیه‌ای صادر کرد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

علم‌الهدی: ستاد مقابله با کرونا وارد مدیریت تعظیم شعائر شود
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

رئیس جمهور اوکراین عید قربان را تبریک گفت
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

اردوغان و رئیس جمهور آذربایجان عید سعید قربان را تبریک گفتندرجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهور ترکیه طی تماس تلفنی جداگانه با الهام علی‌اف، رئیس جمهور آذربایجان، هیثم بن طارق، پادشاه عمان و قربان‌قلی بردی‌محمدف، رئیس جمهور ترکمنستان عید قربان را تبریک گفت
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »