رئیس سازمان سینمایی در واکنش به وضعیت رضا رویگری: پیگیر مشکلاتش هستیم

06/02/1401 06:33 ب.ظ

رئیس سازمان سینمایی در واکنش به وضعیت رضا_رویگری: پیگیر مشکلاتش هستیم رضا رویگری، بازیگر و خواننده ۷۶ ساله، در این پیام ویدئویی ادعا می‌کند که توسط همسرش در خانه سالمندان کهریزک رها شده است و شرایط نامناسبی دارد. ⬇️ بیشتر بخوانید:

انتشار پیام ویدئویی رضا رویگری، بازیگر و خواننده ایرانی، در آسایشگاه کهریزک با بازتاب زیادی در رسانه‌های خبری و شبکه‌های اجتماعی همراه بوده است. در پی انتشار پیام ویدئویی رضا رویگری، بازیگر و خواننده ایرانی، در آسایشگاه کهریزک و بازتاب گسترده آن در رسانه‌های خبری و شبکه‌های اجتماعی رئیس سازمان سینمایی ایران وعده داد که مشکلات او «به زودی» برطرف شود.

رضا رویگری، بازیگر و خواننده ۷۶ ساله، در این پیام ویدئویی ادعا می‌کند که توسط همسرش در خانه سالمندان کهریزک رها شده است و شرایط نامناسبی دارد. او با اشاره به این که امکان تماس تلفنی با کسی را ندارد و ممنوع‌الملاقات است، می‌گوید که در این مکان زندانی شده است و از مسئولان و طرفدارانش می‌خواهد که به او کمک کنند.

وی تاکید کرد که از نظر جسمی حال خوبی دارد، اما در این مدت که در آسایشگاه رها شده‌، روحیه‌‌اش را از دست داده‌ است. به دنبال رسانه‌ای شدن ماجرا، محمد خزاعی رئیس سازمان سینمایی ایران، نسبت به آن واکنش نشان داد و گفت که سازمان متبوعش «پیگیر مشکلات آقای رضا رویگری هنرمند پیشکسوت کشور است و این مشکلات به زودی مرتفع می‌شود.» headtopics.com

دختره زن این شد که از کنارش کلی پول دربیاره و معروف بشه وگرنه عاشق چشم و ابروی این نشده بود که.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

این آه و نفرین ملت ستمدیده ایران هست...چوب خدا صدا نداره..نان به نرخ روز خور هر کسی باد بکارد طوفان درو میکند بدرک که حالش بده

بنت در تماس با بایدن: سپاه پاسداران بزرگترین سازمان تروریستی دنیاست | DW | 25.04.2022جو بایدن رییس جمهوری آمریکا و نفتالی بنت نخست وزیر اسرائیل در تماسی تلفنی درباره موضوعات مشترک منطقه‌ای و جهانی از جمله 'تهدیدهای ایران و نیروهای نیابتی‌اش' صحبت کردند. بایدن در ماه‌های آینده به اسرائیل سفر می‌کند. 5 Se acordará él de sus valientes; se atropellarán en su marcha; se apresurarán a su muro, y la defensa se preparará. 6 Las puertas de los ríos se abrirán, y el palacio será destruido.

سازمان ملل خواستار آتش‌بس فوری در ماریوپول شدپس از محاصره و تصرف اغلب مناطق شهر ساحلی ماریوپول به دست نیروهای روسیه و ناکامی در افتتاح کریدورهای بشردوستانه، سازمان ملل متحد نسبت به سرنوشت هزاران سکنه

انتقاد سازمان حقوق بشری از خودداری «نظام‌مند» از ارائه مجوز به تجمعات در ایرانسازمان آرتیکل ۱۹ در گزارشی از «اجباری» کردن دریافت مجوز برای برگزاری تجمعات مسالمت‌آمیز در ایران و سرکوب تجمعاتی که حاکمیت آنها را «غیرقانونی» می‌خوانند، انتقاد کرده است. 🍆

رئیس کمیسیون رایزنی و صلح در یمن: حوثی‌ها خواهان صلح نیستندمحمد الغیثی، رئیس کمیسیون رایزنی و صلح در یمن، شبه‌نظامیان حوثی را به کارشکنی در روند صلح و عدم پایبندی به آتش‌بس متهم کرد.رئیس کمیسیون رایزنی و صلح در 🔴 بزودی نظرسنجی های خبرگزاری مستقل پستو نیوز ، بر روی میز_سیاستمداران_جهان خواهد رفت ✔️نظرسنجیها_عادلانه_و_بیطرفانه خواهد بود👇

رکورد هزینه‌های نظامی در سطح جهانی شکست؛ ۲.۱ تریلیون دلار در سال ۲۰۲۱«سیپری» در گزارشی اعلام کرد که هزینه‌های نظامی کشورهای جهان در سال ۲۰۲۱ و با وجود پیامدهای اقتصادی همه‌گیری ویروس کرونا به روند صعودی خود برای هفتمین سال متوالی ادامه داده و با ثبت رکوردی تازه به ۲.۱ تریلیون دلار رسیده است.

آمریکا: اوکراین با تسلیحات مناسب می‌تواند در جنگ پیروز شود؛ ادامه نبرد در جبهه شرقوزیر دفاع آمریکا می‌گوید با تمرکز ارتش روسیه بر مناطق مسطح در شرق اوکراین، طبیعت جنگ نیز تغییر کرده و در نتیجه نیازهای نظامی اوکراین نیز متفاوت است. با همین نقشه ها مردم کشورها رو به جون هم میندازند باورش سخت است اوکراین جنگ را باخته است و پوتین جنایتکار تا حدودی به اهدافش رسیده است حالا به مردم پمپاژ دورغ بکنید

چاپ

در پی انتشار پیام ویدئویی رضا رویگری، بازیگر و خواننده ایرانی، در آسایشگاه کهریزک و بازتاب گسترده آن در رسانه‌های خبری و شبکه‌های اجتماعی رئیس سازمان سینمایی ایران وعده داد که مشکلات او «به زودی» برطرف شود.

رضا رویگری، بازیگر و خواننده ۷۶ ساله، در این پیام ویدئویی ادعا می‌کند که توسط همسرش در خانه سالمندان کهریزک رها شده است و شرایط نامناسبی دارد.

او با اشاره به این که امکان تماس تلفنی با کسی را ندارد و ممنوع‌الملاقات است، می‌گوید که در این مکان زندانی شده است و از مسئولان و طرفدارانش می‌خواهد که به او کمک کنند.

وی تاکید کرد که از نظر جسمی حال خوبی دارد، اما در این مدت که در آسایشگاه رها شده‌، روحیه‌‌اش را از دست داده‌ است.

به دنبال رسانه‌ای شدن ماجرا، محمد خزاعی رئیس سازمان سینمایی ایران، نسبت به آن واکنش نشان داد و گفت که سازمان متبوعش «پیگیر مشکلات آقای رضا رویگری هنرمند پیشکسوت کشور است و این مشکلات به زودی مرتفع می‌شود.»

رئیس سازمان سینمایی ایران گفت که برای بررسی وضعیت رضا رویگری با خانم کریمی، همسر این هنرمند، پزشکان معالج، و دست‌اندرکاران آسایشگاه کهریزک تماس گرفته‌ شده است.

رضا خزاعی در ادامه افزود که به دستور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، مدیر عامل صندوق اعتباری هنر مأمور شده است تا از نزدیک پیگیر روند درمانی و نگهداری رضا رویگری باشد و اقدامات لازم را انجام دهد.

محسن پزشکی، مدیر روابط عمومی آسایشگاه کهریزک، نیز درباره وضعیت این بازیگر و خواننده ایرانی توضیحاتی داد. او گفت که بنا به اظهارات همسر رضا رویگری، این هنرمند پیش از انتقال به کهریزک در بیمارستان بستری بود ولی به توصیه پزشکان باید در مرکزی دارای امکانات توان‌بخشی و فیزیوتراپی اسکان داده می‌شد.

محسن پزشکی در ادامه افزود که «بنا به مقاضیات و‌ شرایط خانوادگی و اجتماعی ایشان» از کهریزک خواسته شده است کمک و همراهی کنند و آسایشگاه نیز در یک هفته اخیر پذیرای رضا رویگری بوده است.

به گفته مدیر روابط عمومی کهریزک، شرایط درمانی و نگهداری از رضا رویگری مناسب است و محدودیت‌های عیادت یا ملاقات با این هنرمند به دلیل نگرانی از همه‌گیری ویروس کرونا در این مجموعه اعمال می‌شود.

محسن پزشکی گفت که با هماهنگی قبلی، امکان ملاقات با رضا رویگری دو دو نوبت روزانه وجود دارد.

این هنرمند ایرانی در سال‌های اخیر فعالیت‌های اندکی داشته و به دلیل برخی رفتارها و جنبه‌های زندگی شخصی خود با حواشی مختلفی مواجه شده است.

رضا رویگری بازیگری را با هنرهای نمایشی آغاز کرد و به تدریج به سمت سینما و تلویزیون رفت. او تجربیاتی نیز در نقاشی و موسیقی نیز دارد و خواننده سرود «ایران ایران» در اوایل انقلاب ۵۷ بود. این سرود اثری در مدح و ستایش انقلابیون است که به سرعت به یکی از سرودهای محبوب حکومت تبدیل شد و در مناسبت‌های مختلف، صدا و سیما جمهوری اسلامی آن را به تناوب پخش کرده‌آست.

برخی از کاربران ایرانی در شبکه‌های اجتماعی با اشاره به همین این سرود، وضعیت رضا رویگری را نمونه بارزی از وعده‌های انقلابی توصیف کرده‌اند که هرگز تحقق نیافت.