رئیس جمهوری پیشین فرانسه به ماکرون: خوبید؟ زیاد که سخت نمی‌گذرد؟

22/08/1399 12:01 ب.ظ

رئیس جمهوری پیشین فرانسه به ماکرون: خوبید؟ زیاد که سخت نمی‌گذرد؟ بیشتر بخوانید🔽

سلسله حملات مرگبار اسلامگرایان در پاریس در سال ۲۰۱۵ و سال بعد از آن در نیس در دوره ریاست جمهوری فرانسوا اولاند روی داد.

این سیاستمدار در سال ۲۰۱۶ به دلیل افت شدید محبوبیتش در نظرسنجی‌ها، از نامزدی مجدد در انتخابات صرف نظر کرد. امانوئل ماکرون جوان در دولت سوسیالیست اولاند وزیر اقتصاد بود، اما به دلیل آن که رابطه‌اش با رئیس جمهوری پیشین چندان خوب نبود، از سمت خود استعفا داد.

ادامه مطلب:
euronews_pe »

شاشیده رو مکرون قشنگ. fakenews

جلسات محاکمه استیضاح دوم دونالد ترامپ رئیس جمهوری پیشین در سنای آمریکا آغاز شدجلسات محاکمه استیضاح دوم دونالد ترامپ رئیس جمهوری پیشین در سنای آمریکا آغاز شد برای محکوم شدن آقای ترامپ، دو سوم رأی لازم است. یعنی با فرض بر این که هر ۵۰ دموکرات به محکومیت او رأی دهند، ۱۷ جمهوریخواه نیز باید علیه رئیس جمهوری هم‌‌حزب خود رأی دهند اللهم_الشغل_الظالمین_ بالظالمین بزنید تو سرهم ترامپ یک پدیده است . استوار بر یک شخص نیست . فکر کنید که ترامپ هم در آینده نتواند کاندید شود . ترامپی دیگر کاندید می شود ! دوره ریا کاری های حزب دمکرات تمام شده ! دست پنهان انگلیس برای دنیا رو شده !

ژیسکار دستن رئیس جمهور پیشین فرانسه درگذشت - BBC News فارسیوالری ژیسکار دستن رئیس جمهور سال های ۱۹۷۴ تا ۱۹۸۱ فرانسه در سن ۹۴ سالگی درگذشته است. ای به جهنم .ای به بدرک. ای زیر زمین الهی سرپل سلات پرت شی پائین.دستوپات بشکنه قط نخا بشی . به درک

وزیر سابق و دختر رئیس جمهوری پیشین رومانی به زندان محکوم شدندبر اساس گزارش «شفافیت بین‌الملل»،‌ سازمانی غیردولتی که در جهت آگاهی رسانی و مبارزه با فساد در جهان فعالیت می‌کند رومانی یکی از فاسدترین کشورهای عضو اتحادیه اروپا است.

دولت اوکراین تحریم‌هایی را علیه یانوکوویچ رئیس جمهوری پیشین این کشور وضع کردیانوکوویچ همه اتهامات علیه خود را انکار کرده و ملی گراهای افراطی و مسلح در این کشور را به دلیل دامن زدن به خشونت‌ها در جریان اعتراضاتی که باعث فرار او شد، مقصر دانسته است.

دونالد ترامپ رئیس جمهوری پیشین آمریکا می‌گوید در حزب جمهوریخواه می‌ماند و حزب جدیدی تشکیل نمی‌دهدصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. بچه رو حسابی ترسوندن ! لطفا بگو که ترامپ گفته من انها را سهبار شکست دادم چرا اینارو نمیزاری الدنگ. درمورد بلوچستان هم بزار الدنگ دونالد ترامپ مهره سوخته و فاسدی است که دادگاههای امریکا باید به جرایم گوناگون او رسیدگی کنند ترامپ یک تروریست دلقک است!