رئیسی: اقشار راست می‌گویند، حقوق‌شان کم است، اما ما چه کنیم؟

06/11/1400 12:50 ق.ظ

«ابراهیم رئیسی»، رییس جمهور حکومت ایران در یک مصاحبه تلویزیونی، اعتراضات شهروندان به پایین بودن دستمزدها را پذیرفت و گفت: «اقشار راست می‌گویند درآمدشان کم است، اما ما چه کنیم؟» اخبار_ایران

شامگاه سه‌شنبه ۵ بهمن ۱۴۰۰، رئیسی در یک گفتگوی زنده با کانال یک صدا و سیمای جمهوری اسلامی، گفته است که به «ناعادلانه بودن نظام پرداخت حقوق» واقف است.

« ما چه کنیم؟ ما هم دولت را تحویل گرفته‌ایم و به هر قشری بگوییم شما درست می‌گویید، با اقشار دیگر چه کنیم؟»

رئیسی همچنین ضمن «موفق» دانستن دولت خود در زمینه اقتصاد، گفته است: «الان نشانه‌های رشد اقتصادی در حال معلوم شدن است.» رییس دولت در ایران، درباره سفر اخیر خود به روسیه که در آن با سردی از او استقبال شد و سر میزی که با پوتین نشسته بود، فاصله بسیار زیادی با او داشت، گفته است که «سفری پر از لبخند» بوده است.

او همچنین گفته است: «نتیجه سفر باید توسعه در همه زمینه‌ها و تامین منافع مردم باشد و این‌که محصول یک سفر فقط لبخند باشد، سودی ندارد.» این چهارمین بار است که ابراهیم رئیسی به برنامه گفتگوی زنده در صدا و سیما می‌پیوندد. headtopics.com

رئیس جمهور بی سواد، بی تدبیر و نالایق یک مترسک به تمام معنا رئیس جمهور منتصب نه انتخابی

تازه میپرسه چه کنیم؟😂😂😂😂 خب فقط کافیه دست از دزدی بردارین .بهمین سادگی

ادامه مطلب:
iranwire »

غرب تا کجا حاضر است از اوکراین در مقابل روسیه حمایت کند؟اعتمادآنلاین گزارش می‌دهد: غرب تا کجا حاضر است از اوکراین در مقابل روسیه حمایت کند؟ در حالی که حمله روسیه به اوکراین اجتناب‌ناپذیر به نظر می‌رسد سوالی که باقی می‌ماند این است که غرب تا چه حد حاضر است در حمایت از اوکراین در برابر روسیه پیش رود؟

سخنگوی دولت رئیسی در ارتباط با برجام: موضوع توافق موقت در دستور ما نیستعلی بهادری جهرمی، سخنگوی دولت رئیسی، روز سه‌شنبه ۵ بهمن در نشست خبری هفتگی خود گفت که در سفر تازه رئیس جمهور ایران به روسیه «بحثی پیرامون قرارداد موقت» برای احیای برجام نشده و... این بازی های نخ نمای رسانه ای وسیاسی مدت مدیدی است رسوا شده ،آمریکا ناقض توافق است واروپا هم دنباله رو،پس احیا برجام فقط با برداشتن تحریم هاو...وراستی آزماییِ قابل رویت امکان دارد.وسرانجام هم همین رویه روی خواهد داد،ژست‌های آمریکا وغرب بیشتر همان ژست است، ببیند وباورنکند. برادر، توافق موقت همان صیغه خودتونه! شرعیه ! نترسید

خطیب‌زاده درباره آزادی آمریکایی‌های زندانی در ایران: پیش‌شرط نمی‌پذیریم اما در کمترین زمان قابل حل استاظهارات خطیب‌زاده در واکنش به سخنان رابرت مالی است که گفته بعید است آمریکا بدون آن که تهران چهار شهروند آمریکایی «گروگان» را آزاد کند، با ایران به توافقی برسد و آزادی آنها را یک پیش‌شرط برای رسیدن به توافق هسته‌ای دانسته است. ماله کشان کجایید ... افتادن به التماس .. ماله هاتون آماده کنید 🤣🤣🤣 پیش شرط را نمیپذیرد ولی پیش شرط را می پذیرد😏 ضمنا سیامک دهقانپور نمیخاد غرامت از پول ملت!! سفره ای هست پهن بالاخره اینقدر هم پهنا داره که برادر قمیکلا کنگلس هم سهمی ببره.. دهقانپور بابت سیبیلهای سیاه تار کلفتش که بخاطر ربودن پیش از موعد مسیح، پیش بینی کرده بود رو زد غرامت بگیر ما هم پلن B داریم :) اینم برا اونایی که میگن ما ترسیدیم میخوایم زندانی هایی که ارازش و اوباش آمریکایی اند رو آزاد کنه آمریکا وضعیت بحرانی کشور خودش رو جمع کنه بعد..

وزیر خارجه ایران: پوتین برای نماز رئیسی۱۰ دقیقه در انتظار ماند«آقای پوتین برای استقبال از آقای رئیسی از چند دقیقه قبل در کرملین، در اتاق استقبال از رئیسی، قدم می‌زد و منتظر بود و وقتی آقای رئیسی وارد شدند با شتاب ایشان آمدند به سمت آقای رئیسی.» از تهران تا کرملین:))))))))))))))) ۱۰ دقیقه که چیزی نیست ! کلی دلار عوضش به چنگش میاد احتمال میدم مغزش داشته منفجر میشده که یه کلاس شیشمی ساعت ها وقتشو بگیره ، رفته قهوه بخوره و فرش شه ایشونم فرستاده نمازشو بخونه

چرا خودروها در تصادفات منفجر می‌شوند؟/ خودروسازان می‌گویند با زاویهِ مناسب تصادف کنید!رییس پلیس راهنمایی و رانندگی انتظامی کشور گفت: ۳۲ درصد از کل وسایل نقلیه فرسوده است که این مسئله باعث افزایش تصادفات می شود.

رئیس جمهور فردا شب با مردم گفتگو می‌کندرئیس جمهور فردا شب با مردم گفتگو می‌کند دکتر رئیسی فردا سه‌شنبه ۵ بهمن ماه بعد از خبر ۲۱ شبکه اول سیما در یک گفتگوی زنده تلویزیونی با مردم سخن می‌گوید. این گفت و گو ها به ایجاد ثبات و رفع ابهامات میان دولت و مردم کمک کننده است. نه بابا چه سوپرایزی🤣🤣 while True : سلام پول نداریم پیگیری میکنم بعدی

استان‌وایرـ «ابراهیم رئیسی»، رییس جمهور ایران در یک مصاحبه تلویزیونی، اعتراضات شهروندان به پایین بودن دستمزدها را پذیرفته و گفته است: «اقشار راست می‌گویند درآمدشان کم است، اما ما چه کنیم؟»

شامگاه سه‌شنبه ۵ بهمن ۱۴۰۰، رئیسی در یک گفتگوی زنده با کانال یک صدا و سیمای جمهوری اسلامی، گفته است که به «ناعادلانه بودن نظام پرداخت حقوق» واقف است.«

ما چه کنیم؟ ما هم دولت را تحویل گرفته‌ایم و به هر قشری بگوییم شما درست می‌گویید، با اقشار دیگر چه کنیم؟»

رئیسی همچنین ضمن «موفق» دانستن دولت خود در زمینه اقتصاد، گفته است: «الان نشانه‌های رشد اقتصادی در حال معلوم شدن است.»

رییس دولت در ایران، درباره سفر اخیر خود به روسیه که در آن با سردی از او استقبال شد و سر میزی که با پوتین نشسته بود، فاصله بسیار زیادی با او داشت، گفته است که «سفری پر از لبخند» بوده است.

او همچنین گفته است: «نتیجه سفر باید توسعه در همه زمینه‌ها و تامین منافع مردم باشد و این‌که محصول یک سفر فقط لبخند باشد، سودی ندارد.»

این چهارمین بار است که ابراهیم رئیسی به برنامه گفتگوی زنده در صدا و سیما می‌پیوندد.

رئیسی در حالی دولت خود را از نظر اقتصادی موفق می‌داند که در لایحه بودجه سال ۱۴۰۱ که کلیات آن در مجلس تصویب شده، ارز ترجیحی ۴۲۰۰ تومانی را حذف کرده است.

آن‌گونه که کارشناسان اقتصادی می‌گویند، حذف این ارز، قیمت بسیاری از کالاهای اساسی وارداتی، مانند دارو و مواد خوراکی به شدت گران خواهند شد.

این در حالیست که بنا بر گزارش‌های رسمی، مصرف میوه در سال جاری به نصف رسیده و با تورم بیش از ۴۰ درصدی گوشت، مرغ و برنج، بسیاری از خانواده‌های ایرانی تنها قادرند ماهیانه کمتر از ۳۰۰ گرم گوشت و مرغ مصرف کنند.

📩اگر به اطلاعات تکمیلی درباره این خبر دسترسی دارید، لطفاً با این ایمیل با ما تماس بگیرید: