رئیس ستاد مشترک ارتش اسرائیل: ایران خطرناکترین کشور در خاورمیانه است

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 31 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 51%

رئیس ستاد مشترک ارتش اسرائیل: ایران خطرناکترین کشور در خاورمیانه است آویو کوخاوی، رئیس ستاد مشترک ارتش اسرائیل گفت ایران نه فقط به خاطر برنامه‌ هسته‌ای، که به دلیل تسلیحات متعارف و حمایتش از فعالیت‌های تروریستی علیه اسرائیل خطرناکترین کشور خاورمیانه است

ایران اخبار, ایران سرفصلها

آویو کوخاوی، رئیس ستاد مشترک ارتش اسرائیل، گفت ایران نه فقط به خاطر برنامه‌ هسته‌ای، که به دلیل تسلیحات متعارف و حمایتش از فعالیت‌های تروریستی علیه اسرائیل، خطرناکترین کشور خاورمیانه است.

به گزارش روزنامه تایمز آف اسرائیل، آویو کوخاوی روز یکشنبه یکم تیر ماه هشدار داد که نفوذ ایران، اولین حوزه خطر در میانه سه حلقه تهدیدها علیه اسرائیل است: حلقه نخست، گروه‌های ترور کوچک در مرزهای اسرائیل مانند حماس؛ حلقه دوم، تهدیدهای بزرگتر مانند ارتش سوریه و حزب‌الله؛ و حلقه سوم، کشورهایی مانند ایران و عراق که مرز مشترک با اسرائیل ندارند.

رئیس ستاد مشترک ارتش اسرائیل گفت: «درست است که ایران در حلقه سوم قرار دارد، ولی در حلقه‌های اول و دوم پرنفوذترین [نیرو] است. [ایران] پیشرفت قابل توجهی در برنامه هسته‌ایش داشته است؛ ولی تهدید هسته‌ای دیگر تنها تهدید موجود از جانب ایران نیست.»

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

توجه واقع‌بینانه به فضای مجازی، اجباری است که کرونا به وجود آورد/ عیب از مدیرانی است که به‌جای آینده‌پژوهی مدام «نق» می‌زنند/ رتبه ایران در اقتصاد دیجیتال در حد صفر استسیدوحید عقیلی با بیان اینکه توجه علمی و واقع‌بینانه به فضای مجازی، اجباری است که کرونا برای ما به وجود آورده است، گفت: تمام کشورهای دنیا با کرونا دست به گریبان‌اند. بنابراین مدیران و سیاست‌گذارانی که مدام «نِق» می‌زنند و سطح مدیریت‌شان در حدی نیست که بر حل مسائل، آینده‌پژوهی و سیاست‌گذاری فائق بیایند، احتمالا عیب از خودشان است. چون یک مدیر باید سیاست‌گذاری‌اش را بر حسب واقعیت انجام دهد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

ارتش لیبی: اظهارات السیسی یک اعلان جنگ آشکار استسخنگوی ستاد عملیات سیرت و جفرای ارتش لیبی در واکنش به اظهارات رئیس جمهور مصر گفت که این اظهارات به شکل آشکاری اعلان جنگ به لیبی است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

سفیر ایران در ونزوئلا: ششمین کشتی ایرانی حامل مواد غذایی استتهران- ایرنا- سفیر جمهوری اسلامی ایران در ونزوئلا در گفت‌ وگو با شبکه خبری المیادین لبنان بیان کرد: کشتی ایرانی در حال حرکت به سوی ونزوئلا، حامل مواد غذایی است.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

دختری که می‌خواهد قدم در راه پدر بگذارد و به دنبال شغل رویایی‌اش در ناسا است🔺دختری که می‌خواهد قدم در راه پدر بگذارد و به دنبال شغل رویایی‌اش در ناسا است ⚡️ارن ایزلی اکنون دانشجوی سال آخر مهندسی صنایع در دانشگاه ایالتی لوییزیانا است. او می گوید: «به یاد دارم وقتی کودک خردسالی بودم، پدرم برچسب های ناسا را به خانه می آورد»
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

سفیر ایران در ونزوئلا: کشتی ایرانی حامل مواد غذایی استسفیر ایران در کاراکاس تاکید کرد که ششمین کشتی ایرانی که عازم ونزوئلا شد حامل مواد غذایی است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

'سیاست‌های انسان محور ترکیه در قبال پناهجویان الگوی برای جهانیان است'رئیس انجمن بین المللی حقوق پناهندگان اعلام کرد که ترکیه با اعمال سیاست‌های انسان محور در قبال پناهجویان الگوی برای جهانیان شده است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »