رئیسی: برای رسیدن به توافق، لغو تحریم‌ها و تضمین معتبر ضروری است

02/12/1400 05:17:00 ب.ظ

رئیسی: برای رسیدن به توافق، لغو تحریم‌ها و تضمین معتبر ضروری است رئیس جمهور ایران گفت که لغو تحریم‌ها و تضمین معتبر برای دستیابی به یک توافق در وین ضروری است.

رئیس جمهور ایران گفت که لغو تحریم‌ها و تضمین معتبر برای دستیابی به یک توافق در وین ضروری است. - خبرگزاری آناتولی 21.02.

2022 استانبول/خبرگزاری آناتولی ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور ایران که به دوحه سفر کرده در نشست مشترک خبری با شیخ تمیم بن حمد آل ثانی، امیر قطر درباره مذاکرات هسته ای در وین گفت: برای رسیدن به توافق لغو تحریم‌ها، تضمین معتبر و بسته شدن پرونده‌های ادعاهای سیاسی، ضروری است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهور ایران، رئیسی در اینباره اظهار کرد: آمریکا باید اراده خود را برای برداشتن تحریم‌های اصلی به اثبات برساند. برای رسیدن به توافق تامین منافع ملت ایران بخصوص لغو تحریم‌ها، تضمین معتبر و بسته شدن پرونده‌های ادعاهای سیاسی، ضروری است.

وی هدف خود از سفر به دوحه را «توسعه روابط دوجانبه و شرکت در نشست سران مجمع کشورهای صادرکننده گاز» عنوان داشت و در مورد دیدار خود با امیر قطر تصریح کرد: در این دیدار توافق کردیم دو کشور از ظرفیت‌ها و فرصت‌های موجود برای گسترش همکاری‌ها و تعمیق مناسبات در عرصه‌ها و حوزه‌های مختلف بهره‌مند شوند. headtopics.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : تصاویری از جشن پیروزی اردوغان و حامیانش در کاخ ریاست جمهوری در آنکارا

ویدیوها : رجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهوری ترکیه روز یکشنبه ۲۸ مه در دور دوم انتخاباتی تاریخی و در یکی از بزرگترین چالش‌های دوران رهبری‌اش توانست بار دیگر پیروز شود و بر کرسی ریاست جمهوری تکیه زند. ادامه مطلب >>

لحظه به لحظه با بحران اوکراین؛ مقامات ارشد ارتش اوکراین به دنبال گلوله‌باران به پناهگاه رفتندلحظه به لحظه با بحران اوکراین؛ مقامات ارشد ارتش اوکراین به دنبال گلوله‌باران به پناهگاه رفتند بیشتر بخوانید🔽 نظر به تجربه از دیدگاه ذهنی و عملی طرف امپریالیسم را گرفتن به نفع هیچ یکی از کشور های اروپایی نبوده و نخواهد بود.. تجربه نشان داده است.

آمادگی بایدن برای دیدار با پوتین برای کاهش بحران اوکراین؛ هشدار مقام ارشد اتحادیه اروپایک منبع دیپلماتیک روز یکشنبه اعلام کرد که ناظران سازمان امنیت و همکاری اروپا تنها در روز شنبه حدود دو هزار مورد نقض آتش‌بس در شرق اوکراین را ثبت کردند. مسلما از طرف اوکراین نقض نشده بود!!!

'نشانه‌ها حاکی از تصمیم پوتین برای حمله به اوکراین است' | DW | 20.02.2022از دبیرکل ناتو تا کاخ الیزه و بوریس جانسون نخست وزیر بریتانیا متفق‌القولند که روسیه به اوکراین حمله خواهد کرد. جو بایدن خواهان برگزاری نشست اضطراری شورای امنیت شده است. جو بایدن واقعا ' با تمام توان سعی میکنه یه جنگی راه بیافته تا راه گاز ارزون به اروپا بسته بشه و خودش گاز گرون بفروشه و دوم اروپا دوباره با جالش روبرو بشه ، بهتر از این نیست براش . اروپا باید عاقل باشه به دام نیافته وادادید بی بخارا ای بابا کشتید ما رو کی پس؟

سرتیپ پاسدار طلایی: پلیس مهربان بودم و برای کاری به کانادا رفتم

آموزش آمادگی دفاعی به غیرنظامیان در اوکراین برای مقابله با حمله احتمالی روسیهآموزش آمادگی دفاعی به غیرنظامیان در اوکراین برای مقابله با حمله احتمالی روسیه غیر نظامیان در اوکراین تحت نظارت افسران بازنشسته و داوطلبان برای رویارویی با حمله احتمالی روسیه آموزش آمادگی دفاعی می بینند.

بلینکن: حوادث شرق اوکراین «عملیات پرچم دروغین» به منظور ایجاد دستاویزی برای تهاجم روسیه است🔺آنتونی بلینکن ، وزیر خارجه ایالات متحده، روز یکشنبه ١ اسفند در مصاحبه با شبکه خبری ان‌بی‌سی گفت که به نظر می‌رسد همه حوادثی که «گفته بودیم» در آستانه تهاجم واقعی روی خواهد داد، «در حال روی دادن است.» ⬇️ بیشتر بخوانید: