رئیس پلیس فدرال آمریکا: چین بزرگترین تهدید علیه ایالات متحده است

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 12 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 8%
  • Publisher: 51%

رئیس پلیس فدرال آمریکا: چین بزرگترین تهدید علیه ایالات متحده است رئیس اف‌بی‌آی گفت: «ما داریم درباره رقبای سیاسی، مخالفان، و منتقدانی که تلاش می‌کنند درباره موارد گسترده نقض حقوق بشر توسط [حکومت] چین صحبت کنند، حرف می‌زنیم.»

ایران اخبار, ایران سرفصلها

رئیس پلیس فدرال آمریکا (اداره تحقیقات فدرال آمریکا یا اف‌بی‌آی) در یک سخنرانی با موضوع تهدیدات امنیتی چین، فعالیت‌های ضداطلاعاتی و جاسوسی اقتصادی پکن را «بزرگترین تهدید بلندمدت» علیه اطلاع‌رسانی، مالکیت معنوی، و نشاط اقتصادی آمریکا عنوان کرد.

کریستوفر ری که در اندیشکده هادسن سخنرانی می‌کرد، همچنین گفت که عوامل چین در تلاش برای وادار کردن صدها تبعه چینی ساکن آمریکا به بازگشت هستند و این بخشی از یک کارزار جهانی موسوم به «عملیات شکار روباه» است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ژائیر بولسونارو، رئیس جمهوری برزیل به ویروس کرونا مبتلا شده استژائیر بولسونارو، رئیس جمهوری برزیل به ویروس کرونا مبتلا شده است ویروس_کرونا کووید_۱۹ جزئیات بیشتر🔽
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

دیپلمات ارشد آمریکا در هنگ کنگ: قانون جدید امنیت ملی یک «تراژدی» استدیپلمات ارشد آمریکا در هنگ کنگ: قانون جدید امنیت ملی یک «تراژدی» است مخالفان قانون پکن، از جمله دولت پرزیدنت ترامپ، می‌گویند که این قانون در تضاد با اصل «یک کشور، دو نظام» برای پاسداری از آزادی‌های هنگ‌کنگ است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

نعیم قاسم: محاصره لبنان توسط آمریکا برای تحقق اهداف اسرائیل است/ خبری از جنگ نیستمعاون دبیرکل حزب‌الله لبنان: محاصره اقتصادی و گرسنگی که لبنان با آن مواجه است توسط آمریکا و هم‌پیمانانش برای تحقق اهداف اسرائیل و نابودی مقاومت مدیریت می‌شود شرایط حاکی از جنگ جدیدی از سوی اسرائیل نیست
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

مایک پمپئو: چین بزرگترین تهدید اطلاعاتی، جاسوسی، و اقتصادی برای آمریکا استمایک پمپئو: چین بزرگترین تهدید اطلاعاتی، جاسوسی، و اقتصادی برای آمریکا است وزیر خارجه ایالات متحده، در پیامی گفته‌های رئیس پلیس فدرال آمریکا، اف‌بی‌آی، مبنی بر این که چین بزرگترین تهدید اطلاعاتی، جاسوسی، و اقتصادی برای آمریکا است، را مورد تاکید قرار داد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

رئیس سازمان جهانی بهداشت: بیماری کووید19 هنوز به نقطه اوج همه‌گیری نرسیده است- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnimرئیس سازمان جهانی بهداشت از افزایش سرعت انتقال ویروس کرونا در جهان خبر داد و گفت: بیماری کووید19 هنوز به نقطه اوج همه‌گیری نرسیده است.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

۹ استان ایران در وضعیت قرمز؛ آمار قربانیان کرونا در پایتخت «بی‌سابقه» استوزارت بهداشت ایران روز یکشنبه با اعلام آخرین آمار کرونا در کشور نام ۸ استان را در وضعیت قرمز کرونایی و ۹ استان از جمله استان تهران را در وضعیت هشدار ذکر کرده بود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »