رئیس کمیته مسابقات: لیگ ادامه نیابد، قهرمان را مشخص می‌کنیم

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 22 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ می‌گوید اگر لیگ ادامه نیابد، قهرمان مشخص خواهد شد چون باید نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا و همینطور تیم‌های سقوط کننده معرفی شود

به گزارش ایسنا، سهیل مهدی، درباره آخرین وضعیت شروع لیگ برتر اظهار کرد: پروتکل‌های بین‌المللی را بررسی کردیم و در این بین پروتکل‌های بهداشتی دانمارک و بوندسلیگا را دریافت کردیم و دقیقا مطالعه کردیم. در این پروتکل‌ها موارد بهداشتی به دقت عنوان شده بود.

وی ادامه داد: اگر قرار به برگزاری مسابقات باشد باید تمهیداتی را اتخاذ کنیم. به طور مثال در بحث برگزاری، تعداد توپ جمع کن‌ها کم می‌شود و عوامل برگزار کننده هم باید از ماسک و دستکش استفاده کنند. روی نیمکت هم بازیکنان یکی در میان می‌نشینند و اگر فضا کم بود، می‌توانند از سکوی تماشاگران استفاده کنند. تصمیم گرفتیم کنفرانس خبری حضوری هم نداشته باشیم و کنفرانس ویدئویی برگزار شود. خبرنگاران هم از مسیر‌های مشخصی باید وارد می‌شوند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

لیگ باید ادامه پیدا کنه و قهرمان بعد از 30 بازی مشخص شه. البته هر تیمی که 2 تا جام بدون بازی بهش بدن و به قول هواداراش ال کلاسیکو رو بدون برگزاری بازی به نفعش بزنن , مشخصه که اشتهاش زیاد میشه و همین الان جام رو میخاد.

زود تر جامو بدین ببینم پرسپولیس‌قهرمان ❤

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

احتمال شروع مسابقات لیگ فوتبال از اواخر خرداد/ شاید نتوانیم لیگ را برگزار کنیممعاون کل وزیر بهداشت می‌گوید شروع تمرینات تیم‌های فوتبال از اواخر اردیبهشت یا اوایل خرداد و همینطور شروع مسبقات از واخر خرداد یکی از فرضیات ستاد ملی مقابله با کرونا برای شروع فوتبال است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

بازداشت رئیس اداره جهاد کشاورزی دره‌شهرعلى جنى كى براى دزديها و قاچاق وتصرف بى قانون أموال مردم دستگير ميشود؟؟!!
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

سازمان لیگ برای برگزاری بازی‌ها تضمین دادسرپرست کمیته مسابقات سازمان لیگ: برای برگزاری مسابقات تضمین‌هایی دادیم، تست‌های لازم را در فضای تمرین از بازیکنان می‌گیریم و جزییات را به ستاد ملی مقابله با کرونا اعلام کنیم احتمالا تمرینات از اواخر اردیبهشت یا اوایل خرداد شروع می‌شود
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

لیگ برتر به طور قطع بدون تماشاگر برگزار خواهد شدتهران- ایرنا- سرپرست کمیته مسابقات فدراسیون فوتبال با بیان اینکه به طور قطع مسابقات لیگ برتر فوتبال بدون حضور تماشاگران برگزار خواهد شد، تاکید کرد که تمامی برنامه‌های سازمان لیگ برای برگزاری مسابقات آماده است و ما منتظر ابلاغ تاریخ شروع مسابقات از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا هستیم.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

لیگ‌های فوتبال اروپایی در آستانه شروع؛ لیگ برتر ایران در بلاتکلیفیدر شرایطی که اکثر کشورهای اروپایی برنامه آغاز دوباره مسابقات لیگ خود را اعلام کرده‌اند، در ایران مدیران باشگاه‌ها به دنبال لغو این مسابقات هستند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

رئیس مجلس نگاه ابزاری برای رسیدن به جایگاه‌های دیگر نداشته باشد/ بخش نظارتی در مجلس یازدهم پر رنگ می‌شود/ امیدوایم شاهد بروز اختلاف در انتخاب هیات رئیسه نباشیممنتخب مردم بجنورد در گفت‌وگو با ایلنا: رئیس مجلس نگاه ابزاری برای رسیدن به جایگاه‌های دیگر نداشته باشد/ بخش نظارتی در مجلس یازدهم پر رنگ می‌شود/ امیدوایم شاهد بروز اختلاف در انتخاب هیات رئیسه نباشیم
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »