رئیسی: افراد واکسینه می‌توانند به پیاده روی اربعین بروند

13/06/1400 01:14:00 ب.ظ

رئیس جمهور ایران گفت در صورت موافقت عراق افرادی که دو دوز واکسن ضد کرونا دریافت کرده‌اند می‌توانند به پیاده روی اربعین بروند. - خبرگزاری آناتولی

رئیس جمهور ایران گفت در صورت موافقت عراق افرادی که دو دوز واکسن ضد کرونا دریافت کرده‌اند می‌توانند به پیاده روی اربعین بروند. - خبرگزاری آناتولی 04.09.2021 تهران/ خبرگزاری آناتولی ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور ایران امروز 4 سپتامبر در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: برگزاری مراسم اربعین حسینی منوط به موافقت دولت عراق و اعلام شرایط پذیرش زوار از جانب این کشور است.

بدون تردید در صورت موافقت کشور میزبان کسانی می‌توانند به زیارت اربعین مشرف شوند که با تایید وزارت بهداشت و درمان هر دو دوز واکسن کرونا را زده باشند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

شرکت آلمانی آبجویی ابداع کرد که در خانه و با ترکیب پودر و آب درست می‌شود

با نزدیک شدن فصل تابستان و گرمای هوا، بازار فروش آبجو بار دیگر رونق گرفته است. اکنون یک شرکت آلمانی می‌گوید با آبجوسازی در خانه می‌خواهد این صنعت را متحول کند. ادامه مطلب >>

مادر...نده‌های آدم‌کش- ایرانی‌کش. اردوغان مسلمان کـ...ـکش و آیت الله اعدام رییسی و پوتین حرام‌زاده را به عبرت همسایه‌های اسلامی بدل می‌کنیم.

ابتلا به زوال عقل در جهان به سرعت رو به افزایش است | DW | 02.09.2021سازمان جهانی بهداشت می‌گوید ابتلا به دمانس به شکلی هشداردهنده‌ رو به فزونی است و آمارها تا سال ۲۰۳۰ شمار مبتلایان ۴۰درصد بیشتر می‌شوند. هم اینک حدود ۴۸ میلیون سالخورده از اختلال‌های ناشی از این سندروم رنج می‌برند.

امیدواری به پایان رکود کرونا؛ نرخ بیکاری در اروپا به پایین‌ترین حد در یکسال گذشته رسیدنرخ بیکاری در اتحادیه اروپا با عقب‌نشینی از مرز ۷ درصد به پایین‌ترین حد در یکسال گذشته و طی دوران رکود ناشی همه‌گیری ویروس کرونا رسید.

پایان قرنطینه‌های کرونایی؛ آیا فناوری می‌تواند کارکنان را متقاعد به بازگشت به دفاتر کار کند؟گذشته از انجام اقدامات احتیاطیِ معمول همچون ماسک زدن و تمیز کردن مرتب دست‌ها و سطوح، فناوری نیز می‌تواند برای ایجاد یک محیط امن به کمک شرکت‌ها بیاید.

ایتالیا ملزم به پرداخت کمک هزینه فرزندآوری به اتباع کشورهای ثالث شدکمک هزینه زایمان مبلغی است که هر ماه از سوی دولت ایتالیا برای حمایت از خانواده‌ها پرداخت می‌شود و مبلغ آن بسته به وضعیت مالی خانواده‌ها بین ۹۶۰ تا ۱۹۲۰ یورو در سال برای اولین فرزند در نوسان است. ای کاش حاکمان شیعه هم به فکر توسعه انسانی این مذهب طبق فرمایش رسول الله باشند.

حملات اسرائیل به پایگاه‌های شبه‌نظامیان وابسته به ایران در حومه دمشقدیدبان حقوق بشر سوریه، سحرگاه جمعه، 3 سبتامبر، از حمله اسرائیل به پایگاه‌های نظامی شبه‌نظامیان وابسته به ایران در حومه دمشق خبر داد.بر اساس گزارش دیدبان

فرماندار خوی معترضان به آلایندگی معدن «سیه باز» را تهدید به بازداشت کرد