رئیسی: برای واردات واکسن کرونا شخصا با بعضی کشورها تماس گرفتم

14/09/1400 11:39:00 ب.ظ

رئیسی: برای واردات واکسن کرونا شخصا با بعضی کشورها تماس گرفتم رئیس جمهور ایران با تاکید بر اینکه تهیه واکسن اولویت دولت سیزدهم بوده اظهار داشت برای واردات واکسن کرونا وی شخصا با بعضی کشورها تماس گرفت.

رئیس جمهور ایران با تاکید بر اینکه تهیه واکسن اولویت دولت سیزدهم بوده اظهار داشت برای واردات واکسن کرونا وی شخصا با بعضی کشورها تماس گرفت. - خبرگزاری آناتولی 05.12.

2021 استانبول/خبرگزاری آناتولی سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور ایران در گفت‌وگوی زنده تلویزیونی در خصوص اقدامات برای مقابله با ویروس کرونا اظهار داشت: برای واکسن با کشورهای مختلفی تماس گرفتم؛ این سیل ورود واکسن به کشور آغاز شد؛ من شخصا با بعضی کشورها تماس گرفتم. تهیه واکسن باید مسئله اول شود.

وی با بیان اینکه شمار قربانیان ویروس کرونا در ایران کاهش یافته‌است، گفت: فوتی‌های ما دو رقمی است، اما حتی یک نفر هم زیاد است، در صدمین روز دولت اعلام می کنم که بیش از 100 میلیون دز واکسن تزریق شده است. آن روزها مردم دنبال واکسن می گشتند، الان ما دنبال مردم هستیم که بیایند واکسن بزنند.

رئیس جمهور ایران درباره اوضاع اقتصادی این کشور گفت: با کسری بودجه جدی مواجه هستیم؛ اگر حل نشود مشکلات جدی خواهیم داشت. استقراض از بانک مرکزی نباید بشود. استقراض از بانک مرکزی یعنی پول چاپ شود. اگر امروز از استقراض از بانک مرکزی داشته باشیم حتما آثارش چند ماه دیگر مشخص می شود. headtopics.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

بایدن در مراسم فارغ‌التحصیلی دانشجویان آکادمی نظامی زمین خورد

رئیس جمهور آمریکا در مراسم فارغ‌التحصیلی دانشجویان آکادمی نظامی نیروی هوایی در ایالت کلرادو زمین خورد. - Anadolu Ajansı ادامه مطلب >>

البرهان: ارتباط با اسرائیل برای بازگرداندن سودان به جامعه بین‌المللی لازم بودسپهبد عبدالفتاح البرهان، رئیس شورای حاکمیت گذار سودان در مصاحبه با شبکه «العربیه» گفت که لغو وضعیت فوق‌العاده در سودان، به دیدار با دولت و هماهنگی با شورای

بایدن: برای حل بحران اوکراین گفت‌وگویی طولانی با پوتین خواهم داشتجو بایدن، رئیس‌جمهوری ایالات متحده آمریکا اعلام کرد درباره بحران میان روسیه و اوکراین، یک «رایزنی طولانی» با ولادیمر پوتین، رئیس‌جمهوری روسیه خواهد داشت و بعد پنج دقیقه خوابش میبره اولش یک گوزبند نصب کن!

قطر: جامعه جهانی هیچ گونه استراتژی مشخص برای تعامل با وضعیت افغانستان نداردوزیر خارجه قطر با بیان اینکه وضعیت در افغانستان مستلزم همکاری جامعه بین‌المللی است، اعلام کرد که جامعه جهانی هیچ گونه استراتژی مشخص برای تعامل با وضعیت افغانستان ندارد.

ناکامی مجدد بازماندگان سعید جلیلی در دولت رئیسی برای مذاکره با غرب

همه چیز برای حذف یهودیان از جامعه ایران با اعدام حاج حبیب شروع شد

تشکیل کمیته ای برای تدوین برنامه مبارزه با آلودگی هوای تهران و کلانشهرهاجلسه بررسی راهکارهای کاهش آلودگی هوا عصر امروز(شنبه) به ریاست معاون اول رییس جمهور برگزار و کمیته ای با مسئولیت وزارت کشور برای تدوین نقشه راه ارتقاء کیفیت هوا و مبارزه با آلودگی هوای کلانشهرها تعیین شد. همين كه قرارگاه تشكيل نشد و كميته ايجاد ميشود يك قدم رو به جلو است! اعضاء اين كميته و مصوبات آن را هم براي اطلاع مردم منتشر كنيد! مخبر همان تیرماه قول داد تا دوماه دیگر انواع واکسن کرونا وارد میشود .کافیه تهران و کلانشهرها برای اقشاز ضعیف مشکل است.